Lazio – Cagliari 3:1 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 0:1 (kon.) | Empoli – Sampdoria 2:4 (kon.)
Janov – Atalanta BC 3:1 (kon.) | Neapol – Spal 1:0 (kon.) | Sassuolo – Turín 1:1 (kon.)
Udinese – Frosinone 1:1 (kon.) | Chievo – Inter 1:1 (kon.) | Parma – Bologna 0:0 (kon.)
Juventus – AS Řím 1:0 (kon.)
Empoli FC
2:4 (1:1)
UC Sampdoria
Sobota 22.12.2018, 15:00Italská Serie A • 17. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek sobotního odpoledne! (17:02:57)

Utkání je u konce! Vítězí Sampdorie, která dokázala v 69. minutě vstřelit branku, kterou se dostala do vedení. Hráči Empoli dokázali na branku v 79. minutě odpovědět, ale v 87. minutě Caprari opět poslal Sampdorii do vedení. V nastaveném čase se ještě jednou trefil Caprari, který potvrdil vítězství Sampdorie.

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 3:12. Střely mimo: 3:3. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 4:6. Fauly: 14:9.

90+6

90+5
    Utkání se blíží ke konci a je jasné, že Sampdoria dnes bude brát 3 body!

90+4
    Hosté během 5 minut rozhodli dvěma brankami toto utkání!

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut!
    90+2. Gianluca CAPRARI - 2:4

90+2
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Autorem branky je GIANLUCA CAPRARI, který si podruhé za sebou naběhl skvěle do vápna a ranou do pravé šibenice rozhoduje utkání!

89
    Žlutou kartu dostává Gianluca Caprari (UC Sampdoria).
    88. Gianluca CAPRARI - 2:3

88
    GIANLUCA CAPRARI střílí branku a posílá Sampdorii zpět do vedení! Saponara poslal krásnou přihrávku do vápna odkud se skvěle trefil Caprari.

86
    Další střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Jakub Jankto.

86
    Žlutou kartu dostává Antonio La Gumina (Empoli FC).

85
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Gianluca Caprari.

84
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Afriyie Acquah, přichází Salih Uçan.

84
    Nyní se ke střele dostali ve vápně hráči Empoli, ale střela končí vysoko nad brankou Sampdorie.

83
    Hosté bojují a snaží se dostat příležitosti dostat své vedení zpět, ale domácí skvěle brání.

82
    Žlutou kartu dostává Albin Ekdal (UC Sampdoria).

Adam Mitáš

Branky: 11. Pasqual (pen.), 79. Caputo (Traorè) – 41. G. Ramírez (Defrel), 69. Quagliarella (Murru), 88. Caprari (Saponara), 90+2. Caprari

Karty:   33. Acquah (EMP), 34. Caputo (EMP), 86. La Gumina (EMP) – 18. J. Andersen (SMD), 70. Quagliarella (SMD), 82. Ekdal (SMD), 89. Caprari (SMD)

Empoli FC: Provedel – Di Lorenzo, Veseli, Silvestre, Rasmussen (72. Zajc), Pasqual (C) – Traorè, Acquah (84. Uçan), Binnásir – Caputo, La Gumina.
    Náhradníci: Fulignati, Terracciano – Antonelli, Brighi, Capezzi, Maietta, Mčedlidze, Mráz, Alejandro Rodríguez, Uçan, Untersee, Zajc.

UC Sampdoria: Audero – Sala, Tonelli, J. Andersen, Murru – Praet, Ekdal, Linetty (86. Jankto) – G. Ramírez (65. Saponara) – Defrel (85. Caprari), Quagliarella (C).
    Náhradníci: Belec, Rafael Cabral – Caprari, Colley, A. Ferrari, Jankto, Kownacki, Leverbe, Rolando, Saponara, Vieira, J. Tavares.

Rozhodčí: Calvarese G.