Lazio – Cagliari 3:1 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 0:1 (kon.) | Empoli – Sampdoria 2:4 (kon.)
Janov – Atalanta BC 3:1 (kon.) | Neapol – Spal 1:0 (kon.) | Sassuolo – Turín 1:1 (kon.)
Udinese – Frosinone 1:1 (kon.) | Chievo – Inter 1:1 (kon.) | Parma – Bologna 0:0 (kon.)
Juventus – AS Řím 1:0 (kon.)
S. S. Lazio
3:1 (1:0)
Cagliari Calcio
Sobota 22.12.2018, 12:30 • Stadio Olimpico • Italská Serie A • 17. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:9. (14:22:59)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Lazia, které svého soupeře porazilo poměrem 3:1. Ve druhém poločase jsme sledovali o poznání vyrovnanější podívanou, přičemž Cagliari kousalo v jeho samotném v úvodu. Strakoša se dlouhou dobu překonat nenechal, místo toho si třetí branku přichystal domácí celek, který čekal na protiútoky. Římané mohli později navýšit svoje vedení, avšak místo toho přišla kontaktní branka soupeře.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Ciro Immobile (S. S. Lazio).

90+4
    Lukaku musel pořádně zabrat, nakonec to v rychlostním souboji zvládl na jedničku.
    90+3. João PEDRO - 3:1

90+3
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jenom máme sníženo! K rozehrávce pokutového kopu se postavil JOAO PEDRO, který prudkou střelou zamířil k pravé tyči, zatímo se Strakoša vydal k opačné konstrukci.

90+2
    Rozhodčí Manganiello si nakonec prohlédl video, díky kterému odhalil faul v šestnáctce. Je tu pokutový kop pro Caglari, žlutou kartu dostává Bastos.

90+1
    Po jednom ze soubojů skončil na zemi hostující Farias, který se ale zdá být v pořádku. Lazio tak sportovně odevzdalo míč, hosté budou zakládat jednu z posledních akcí.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. O vítězi utkání máme rozhodnuto, ještě ale budeme sledovat nastavený čas.

88
    Aby toho nebylo málo, tak se směrem kupředu dostával hostující Pisacane, který nakonec fauloval Lucase. Lazio s rozehrávkou volného kopu moc nespěchá.

86
    Mohlo být sníženo! V pokutovém území zůstal zcela sám hostující Dessena, který ale napálil prostředek branky, kde se nacházel Strakoša.

85
    Standardka pro Cagliari. Lucas totiž vytasil další nedovolený zákrok, hosté budou rozehrávat volný kop zhruba třicet metrů od branky domácích.

84
    Až nyní se Cagliari dostalo s míčem na útočnou polovinu, kde ale u postranní čáry zapracoval Lukaku. I tak se k odraženému balónu dostal Ionita.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Lazio stále vede o tři branky, navíc hostující hráči jsou v posledních minutách hodně neškodní.

82
    Vyběhnuvší Strakoša si zrovna moc neporozuměl s Acerbim, načež druhý jmenovaný raději odkopl míč do zámezí. Soupeř tak bude vhazovat.

81
    Co scházelo! Lazio běželo ve čtyřech na jediné dva obránce soupeře, Lulić oslovil volného Immobileho, jehož křižná rána směřovala kousek vedle tyče.

80
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Bastos.

David Suchý

Branky: 12. S. Milinković-Savić, 23. Acerbi, 67. Lulić (Immobile) – 90+3. Pedro (pen.)

Karty:   90+2. Bastos (LAZ), 90+5. Immobile (LAZ) – 60. Faragò (CAG)

Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:9.
    S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, Acerbi, Radu (80. Bastos) – Marušić, Parolo, Alberto (76. J. Lukaku), S. Milinković-Savić (69. Lucas Leiva), Lulić – Immobile, Correa.
    Náhradníci: Proto – F. Caicedo, Bastos, Cataldi, Lucas Leiva, Durmisi, Badelj, J. Lukaku, Patric, Wallace, Murgia, Valon Beriša.

Cagliari Calcio: Cragno – Bradarić, Romagna, Klavan (46. Farias), Padoin – Faragò, Pisacane, Ionita – Barella (72. Dessena) – Cerri (46. Pajač), Pedro.
    Náhradníci: Aresti, Rafael – Pajač, Cigarini, Dessena, Doratiotto, Farias, Sau, Andreolli.

Rozhodčí: Manganiello – Vivenzi, Gori