Košice – Detva 2:0 (kon.) | Žilina – Miskolc 5:3 (kon.) | Trenčín – Banská Bystrica 4:3 (kon.)
Nitra – Nové Zámky 3:4 (po pr.) | MAC Budapešť – Poprad 1:3 (kon.)
HK Nitra
3:4 (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
Středa 26.12.2018, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 35. kolo

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se těšit u dalších online přenosů! (20:43:56)

Hosté nakonec vítězí v prodloužení! Nitra dokázala ve třetí třetině po odvolání brankáře vyrovnat a šlo se do prodloužení, ve kterém udeřili hned ze začátku Nové Zámky a vítězí.

61:37 Eduard Šimun (NZM) - 3:4

61:37
    Nové Zámky právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto, se dvěma body odcházejí domů hosté! Po individuální akci se o to postaral EDUARD Šimuni který sám přešel do pásma po levé straně, dostal se až na vnitřní hranici kruhu a puk pohodlně zavěsil pod horní tyč. Asistence: Miroslav Zaťko.

60:50
    Nitra je zatím velmi aktivní. Na modrou čáru dostal přihrávku obránce McCormack a ihned se opřel do puku, ale po tvrdé dělovce pouze těsně minul Košarišťanovu branku.

60:01

60:00
    59:42 Judd Blackwater (NIT) - 3:3

59:42
    Nitra právě vstřelila branku!
    Nitra 18 sekund před sirénou využívá power a vyrovnává na 3: 3! Puk od zadního mantinelu zpoza branky nahodil Majdan a skvěle našel Judd Blackwater, který bleskově prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Juraj Majdan, Róbert Lantos.

58:53
    Domácí si vybírají oddechový čas, vhazovat se bude u branky hostů.

58:40
    Simba už míří na střídačku. Domácí Nitra to zkusí se šesti bruslaři.

58:03

58:00
    Blackwater to zkusil prudkým zakončením, ale puk mu jaksi nesedl. Košarišťan natáhl lapačku a hru těsně před koncem vlastního oslabení přerušil.

56:10
    Hokejisté Nitry nyní měli velikou šanci na vyrovnání, ale svojí šanci nevyužívají.

56:03
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Kudla – 2 min., hákování).

56:00
    Zakázané uvolnění Nových Zámků. Nitra se v závěrečných minutách dostane do útočného pásma a může tam získat buly.

55:43
    Slovák nyní zakončoval, ale trefil pouze betony připraveného Košarišťana.

55:00
    Do konce utkání zbývá posledních pět minut! Hra se nyní vůbec nepřerušuje.

53:45
    Hokejisté Nových Zámků poslali puk až za branku domácích, kteří jdou nyní do útoku.

52:31
    Hra se nyní opakovaně přerušuje, tentokrát proto, že puk skončil na střídačce. Hráči obou celků mají šanci odpočinout si, ale zároveň mohou přijít o tempo.

52:00
    Zakázané uvolnění na straně Nových Zámků. Nitra bude mít šanci získat pásmo zcela zdarma.

51:40
    Hosté teď soupeře přitlačili na zadní mantinel za vlastní branku a nedovolují mu přihrávat do nebezpečného prostoru. Nové Zámky soupeře do lepší pozice vůbec nepouštějí.

50:43
    Košarišťan musel zasahovat pravým betonem, kterým vykopl puk po Krížna střele od čáry. Nitra se pokouší z každé možné pozice.

50:00
    Hráči Nových Zámů vedou a do konce utkání zbývá deset minut!

49:01
    Puk je za brankou domácího týmu, ale bojují tam o něj hosté, takže Nitře se nepodaří založit novou útočnou akci.

48:00
    Hra začíná nabírat velké tempo! Oba dva celky mají nyní mnoho šancí.
    47:07 Tomáš Pospíšil (NZM) - 2:3

47:07
    Po několika sekundách se hosté vracejí zpět do vedení! Stalo se tak po obrovské tloušťce Morrisona, který chtěl přihrávat předních svou branku, ale našel pouze TOMÁŠE POSPÍŠILA ten si už Šimbocha vychutnal. Bez asistence.
    46:58 Samuel Buček (NIT) - 2:2

46:58
    Je opět vyrovnáno! Velkou zásluhu má na tom Bortňák, který s pukem prošel podél mantinelu až za branku, zpoza které výtečně přihrál na hokejku SAMUELA Buček, který pouze efektně nasměroval puk přímo k levé tyči. Asistence: Dalibor Bortňák.

45:30
    Třetí třetina je zatím co se aktivity obou celků týče nejaktivnější, k vidění bylo již několik šancí na obou stranách.

45:20
    Nové Zámky nyní musí bránit a odolávat tlaku, který na hráče hostujícího týmu vyvíjejí domácí.

44:40
    Mohlo být vyrovnané! Hokejisté Nových Zámků mezi kruhy neuhlídali Šišku, který dostal přihrávku zpoza branky a bez přípravy zakončoval bekhendem. Košarišťan puk v rychlosti pouze vyrazil rukou.

44:33
    Hra se přesunula zpět před Košarišťana. Přímo před gólmana se tam natlačil Hrušík a ukázkově clonil, ale jeho spoluhráči to nevyužili. Skóre zůstává nezměněno.

43:08
    Blackwater to nyní zkoušel individuálně projít, ale střela, kterou nakonec vyslal na branku Košarišťan v brance nekončí.

42:31
    Blackwater nyní střílel mezi kruhy mezi betony Košarišťana, který byl ale opět skvěle připraven.

41:53
    Hosté jsou stále velmi aktivní, i když nemají puk na hokejkách.

40:55
    Jurík mohl poslat Nové Zámky do vedení o dvě branky, ale trefil pouze betony Šimbocha.

40:22
    Hráči Nitry začínají velmi aktivně, ihned se tlačí před branku.

40:01

Druhá třetina nabídla tři branky! První střelcem byl domácí Majdan, který udeřil z přesilové hry. Hned za několik minut odpověděli hosté, trefil se Henderson. Hosté v 11. minutě vstřelili další branku, kterou se dostali do vedení a do třetí třetiny budou vstupovat ve vedení o 1 branku, střelcem branky byl Novák.

40:00

39:25

38:55
    Šimboch měl nyní velké štěstí! Hráči Nových Zámků nastřelili tyčku!

37:53
    Hráči Nitry se zatím skvěle brání a nepouštějí soupeře ke střele.

37:25
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Rais – 2 min., podrážení).

36:43
    Hosté se chtěli dostat zpět do útočného pásma, ale zastavuje je ofsajd.

36:25
    Fotbalisté Nových Zámků vyhodili puk na zakázané uvolnění.

35:50
    Domácí nadále atakují branku soupeře! Versteeg se dostal ke střele, kterou ještě dorážel jeden z útočníků, ale skvělý Košarišťan svůj tým drží.

35:34
    Nitra se nyní dostala do útoku a ke střele se probojoval Kerbashian, jenž ovšem trefuje střed branky, kde je připravený Košarišťan.

35:00
    Začíná poslední pětiminutovka druhé třetiny, ve které jsou aktivnějším týmem hosté, kteří nyní drží puk na svých čepelích.

34:15

33:00
    Hosté nyní trápí domácí tým, který má problémy, aby nedostal další branku.

32:40
    Hruška měl nyní odkrytou branku, ale musel si puk zpracovat a na jeho pokus tak stihl zareagovat brankář Nitry.

32:31
    Hosté se ihned ze začátku přesilovky dostávají do útočného pásma, střelecky to zkoušel Dundáček, ale jeho střelu si pohlídal brankář Nitry.

32:15
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Pupák – 2 min., držení hole).

32:15
    Štrauch skvěle střílel z mezikruží, ale Šimboch skvěle zakročil!
    30:26 Michal Novák (NZM) - 1:2

30:26
    Hosté poprvé vedou! MICHAL NOVÁK od modré čáry propálil vše co stálo před ním a posílá svůj tým poprvé do vedení! Asistence: Tomáš Pospíšil.

28:38
    Nitra nyní chtěla zaútočit, ale brankář Košarišťan se k puku dostal první a rozehrál na svoje spoluhráče.

28:20
    Hráči Nových Zámků se sice tlačili před branku, ale rozhodčí nyní hru přerušuje.

27:48
    Nové Zámky jsou nyní pod velkým tlakem! Podruhé vyhazují na zakázané uvolnění a vybírají si oddechový čas!

27:34
    Hráči Nitry se dostali do zakončení, které si pohlídal Košarišťan, ale puk se odrazil k Hrušíkovi, který těsně minul branku.

27:00
    Stav utkání je srovnán a začíná se tak od začátku! Hra je nyní zcela vyrovnaná.
    25:51 Mathieu Henderson (NZM) - 1:1

25:51
    Je vyrovnáno! Tomáš Pospíšil vystřelil v oslabení na branku Nitry a následně se k puku dostal MATHIEU HENDERSON, jenž vyrovnává stav utkání! Asistence: Tomáš Pospíšil.

25:10
    Nejezchleb pálil mezi kruhy, ale brankáře Nitry nepřekvapil.

24:45

24:07
    Hráči Nových Zámku znovu vyhodili puk za branku Nitry a osvobozují se tak.

23:40
    Hokejisté Nitry nyní opět útočí, Mezei zkoušel překvapit Košarišťana, který byl opět pozorný.

22:45
    Hosté jsou nyní opět vyloučeni za špatné střídání a kompilují si tak sami dnešní utkání.

22:30

22:20
    Sťrauch nyní získal cenné sekundy pro Nové Zámky, když podržel puk v útočném pásmu.

21:20
    Domácí se znovu usadili v útočném pásmu, nahazoval Mezei, ale nenašel žádného spoluhráče.

20:30
    Hosté budou znovu hrát v oslabení! Dostávají totiž trest za nesportovní chování lavičky.

20:24
    20:24 Juraj Majdan (NIT) - 1:0

20:24
    Domácí využívají přesilovku! Autorem branky je JURAJ MAJDAN, který se dostal k vyraženému puku před brankou a bekhendem vstřelil branku. Asistence: Graeme McCormack a Róbert Lantoši.

20:01

Po první třetině je tu stav 0:0. Aktivnějším týmem byli domácí, ale skvěle chytající Košarišťan udržel prozatím čisté konto a stav je tak nerozhodný.

20:00

19:25
    Hokejisté hostujícího celku puk ihned vyhazují a osvobozují se.

19:14

19:00
    Začíná se poslední minuta první třetiny, puk mají na hokejkách aktivnější domácí hráči.

18:26
    Korím dostal skvělou přihrávku a vypálil na branku, ve které byl ovšem opět připravený Košarišťan.

18:05
    Hráči hostujícího týmu nyní zastavil ofsajd při přechodu do útočného pásma.

17:28
    Hokejisté Nitry opět zvítězili vhazování a ke střele se dostal Majdan, ale jeho pokus opět vychytal Košarišťan.

17:02
    Po kombinaci a několika přihrávkách vystřelil Lantoši, ovšem jeho pokus končí těsně nad břevnem.

16:45
    Domácí nyní skvěle přidávají a usazují se v útočném pásmu, hosté ovšem zatím skvěle brání a Košarišťan tak nemá zatím práci.

15:30
    Nitra vyhrála vhazování v útočném pásmu a ihned vystřelil na branku Pupák, ale jeho pokus obětavě zblokovali obránci.

15:23
    Velký zmatek byl nyní před brankou hostů, ale Košarišťan podruhé posunul branku a hra je znovu přerušena, domácí fanoušci se zlobí.

14:52

13:56

13:20
    Střelecky to nyní zkoušel opět Slovák, ale Košarišťan byl opět připravený a zůstává tak stoprocentní.

13:00
    Nyní vidíme hru 4 na 4, což je výhoda pro dobré bruslaře.

12:52
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Zbořil – 2 min., sekání).

12:44
    Hráči Nových Zámků mají zatím vepředu problémy a ke střelám se moc nedostávají.

11:56
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Morrison – 2 min., krosček).

11:52
    Hosté se dostali přede jen do útočného pásma. Dundáček to zkoušel tvrdou střelou, ale ani jeho pokus brankáře nepřekvapil.

11:13
    Andersons se nyní snažil nahodit puk dopředu svým spoluhráčům, ale přihrávka mu nevyšla a je z toho zakázané uvolnění.

10:50
    Hráči Nových Zámků nadále domácí do ničeho nepouštějí, hosté nyní v ofsajdu.

10:22
    Nitra má puk za svojí brankou a bude rozjíždět další útočnou akci.

08:52
    Z pravého kruhu to zkoušel Morrison, ale brankáře Košarišťan svým pokusem vůbec nepřekvapil.

08:26
    Slovák nyní přenechával puk Lantošimu, který se ovšem do zakončení nedostal.

07:32
    Domácí vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění, hosté Nitru nepouštějí do útočného pásma.

07:15
    Domácí mají nyní problém s rozehrávkou, hosté skvěle napadají a nenechají domácí ani chvilku oddechnout.

06:50
    Hosté to nyní zkoušejí dále! Ordzovenský nahayoval puk na branku, kterou střeží Foltán, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

06:17
    Ručkay přihrál Nováka, který zkoušel překvapit brankáře domácího celku, ale ani tento pokus skóre utkání nezmění, pokračuje se za stavu 0:0.

06:08
    Ručkay nyní vybojoval pásmo pro Nové Zámky, ale zatím nemá komu přihrát.

05:20
    Majdan dostal krásnou křižnou přihrávku a měl před sebou prázdnou branku, ovšem Košarišťan se skvěle přesunul a jeho pokus zlikvidoval.

04:57
    McCormack to zkoušel z pravého kruhu, jeho střelu ještě tečoval Slovák, ale znovu se skóre měnit nebude. Domácí se do zápasu pouštějí po hlavách.

04:23
    Domácí dále pokračují v tlaku! Od modré čáry nahazoval Rais, ale jeho pokus končí mimo branku.

03:50
    Versteeg to zkoušel z mezikruží, ale Košarišťan opět skvěle připravený zasáhl.

03:27
    Hokejisté Nitry byli při přechodu do útočného pásmu moc rychlý a způsobili tak ofsajd.

02:50
    Rogoň zkoušel střelu z dálky, která končí těsně vedle branky Foltána.

02:07
    Corgoni založil skvělou útočnou akci, kterou dorážel Šiška, ale Košarišťan zůstal koncentrovaný a stav utkání se tak opět měnit nebude.

02:00
    Domácí fanoušci nyní ženou svůj tým vpřed a hosté jsou značně zklamaní.

01:19
    Hosté se nyní radovali z branky, ale rozhodčí před vstřeleným gólem hru přerušili a tak stav zůstává nerozhodný.

00:35
    Slovák získal puk, ale těsně za modrou čárou ho ztratil a tak se k puku dostávají hosté.

00:10
    Domácí tým získává po vyhraném vhazování puk.

00:01

Utkání začíná již za 5 minut!

HK Nitra: Foltán (Šimboch) – McCormack, Mezei, Morrison, Rais, Versteeg, Pupák, Pätoprstý, Korím – Blackwater, Slovák, Lantoši – Majdan, Kerbashian, Scheidl – Hrušík, Bortňák, Buček – Minárik, Šiška, Čaládi

HC Mikron Nové Zámky: Košarišťan (Kristín) – Andersons, Kudla, Dundáček, Zaťko, Ordzovenský, Novák, Hain, Hatala – Rogoň, Hruška, Štrauch – H. Ručkay, Zbořil, J. Jurík – Bajtek, Šimun, Nejezchleb – Henderson, Fábry, Pospíšil

Rozhodčí: Štefik, Jonák – Výleta, Tvrdoň..

HC Mikron Nové Zámky

Hosté v tabulce okupují šesté místo s třiašedesáti body za 21 výher a 15 proher. Hráči Nových Zámků v součtu nastříleli v letošním ročníku 93 branek a o deset méně jich inkasovali. Nejvíce bodů v týmu nasbíral v probíhající sezóně český útočník Adam Zbořil, jenž se může pyšnit pětadvaceti body.

Poslední 3 ligová utkání:
    Nové Zámky – MAC Ujbuda 3:1
    Nové Zámky – Trenčín 3:1
    B. Bystrica – Nové Zámky 6:3

HK Nitra

Domácí se nacházejí v tabulce na 4. místě se sedmdesáti body za 24 výher a 12 proher. Nitra v letošní sezóně nastřílela 137 branek, což ji řadí v této statistice na první místo, inkasovaných gólů mají hokejisté domácího celku na kontě 87. Nejproduktivnějším hráčem týmu je slovenský útočník Robert Lantoši, který má na kontě 42 bodů.

DVTK – Nitra 2:0
    Detva – Nitra 3:4
    Nitra – Zvolen 5:2

Dobrý den všem fanouškům hokeje! Dnes budeme společně sledovat utkání 35. kola slovenské Tipsport Ligy mezi týmy HK Nitra a HC Mikron Nové Zámky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Adam Mitáš

Branky a nahrávky: 21. Majdan (McCormack, Lantoši), 47. BUČEK (Bortňák), 60. BLACKWATER (Majdan, Lantos) – 26. HENDERSON (Pospíšil), 31. NOVÁK (Pospíšil), 48. POSPÍŠIL, 62. Šimuni (Zaťko)

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Kristín) – Andersons, Kudla, Dundáček, Zaťko, Ordzovenský, Novák, Hain, Hatala – Rogoň, Hruška, Štrauch – H. Ručkay, Zbořil, J. Jurík – Bajtek, Šimun, Nejezchleb – Henderson, Fábry, Pospíšil

Rozhodčí: Štefik, Jonák – Výleta, Tvrdoň