Novosibirsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 4:3 (kon.) | Ufa – Soči 5:4 (po pr.)
N.Novgorod – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 6:0 (kon.)
HC Slovan – Viťaz 1:3 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
5:4 (2:0, 1:1, 1:3 - 1:0)
HK Soči
Pátek 11.01.2019, 15:00 • Ufa Arena • KHL

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou (17:42:46)

Střely na bránu po prodloužení: 31-31

Slovenská stopa v utkání:
    Marek Bakoš: 0+1, 13:50

Sledovali jsme utkání mezi Ufou a Soči, která končí výhrou 5:4 po prodloužení. Domácí sice vedli 3:1 či 4:2, jenže vždy to dokázalo Soči srovnat. Vítěznou branku vstřelil v 65.minutě Burdasov, který vymetl všechny pavučinky. Ufa vyhrála hlavně díky přesilovým hrám, ve kterých se prosadila hned třikrát. Hlavní hvězdou zápasu je již zmíněný Burdasov, který v základní hrací době zaznamenal dvě asistence a k tomu přidal vítěznou trefu v prodloužení. Ufa si upevňuje šestou pozici, Soči bude dál bojovat o play-off.

64:32 Anton BURDASOV - 5:4

64:32
    Ufa právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! Autorem branky je ANTON BURDASOV, který neskutečnou ranou na pravém křídle posílá kotouč do šibenice. Ufa získává bod navíc a vítězí 5:4 po prodloužení. Asistence: Linus Omark.

64:21
    Oddechový čas pro domácí.

64:21
    Vyloučení v týmu HK Soči (Eric O'Dell – 2 min., vysoká hůl).

63:17
    Vladimir Tkačov se otáčel kolem Barulina, jenže ten vše zvládl a zápas tak pokračuje dál.

62:43
    Soči je v útočné třetině po obrovské chybě Majorova v rozehrávce.

61:35
    Domácí hráči měli několik šancí, nicméně skvělý Konstantin Barulin vše vychytal.

60:51
    Soči první atak nevyšel. Řada je na domácích hokejistech.

60:01
    První buly v prodloužení vyhrál opět hostující Robert Rosén.

60:01

Třetí třetina nám přinesla zdaleka nejlepší podívanou. Vše odstartoval hostující Kaletnik, který snížil na 3:2. Ufa poté využila přesilovou hru a vypadalo to na výhru, jenže za minutu vstřelili hosté dvě branky a zápas tak jde do prodloužení! Uvidíme, co se v něm dočkáme.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57
    A je to tak. Soči neskutečně otočilo průběh utkání a získalo bod, pro druhý zabojuje v prodloužení.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 3. Chochrjakov (Burdasov), 16. Arzamascev (Omark), 35. Soloduchin (Kadějkin), 52. Arzamascev (Burdasov, Tkačov), 65. Burdasov (Omark) – 39. Jokipakka (R. Rosén), 42. Kaletnik (J. Alexandrov, Polunin), 53. O'Dell (Mosaljov), 54. Collins (Rykov, Bakoš)

Salavat Julajev Ufa: Fedotov (Metsola) – Sergijenko, Panin (C), Koledov, Arzamascev, S. Garejev, A. Semjonov, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Tkačov, Burmistrov, Kugryšev – Burdasov (A), Chochrjakov, M. Majorov – Soloduchin, Kadějkin, V. Žarkov – Šen.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – J. Alexandrov, Jokipakka, Pajgin, K. Vorobjov, Rykov, Chomickij (A), D. Alexandrov – Bočarov, R. Rosén, O'Dell (C) – Altybarmakjan, Točickij, Polunin – Mosaljov, Collins (A), Bakoš – Akmaldinov, Kaletnik, Rachimullin – Žilin.

Rozhodčí: Andris Annsons, Juri Oskirko-Maxim Bersenjov, Jevgenij Judin

Diváci: 6 083