Buffalo – Chicago 3:7 (kon.) | NY Islanders – Tampa 0:1 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 5:3 (kon.)
Washington – Calgary 4:3 (kon.) | Florida – Nashville 1:4 (kon.) | Detroit – Toronto 3:2 (po pr.)
Carolina – Vegas 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 3:1 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 5:4 (po pr.)

1. Erik Černák (TBL) 0+0, čtyři střely na branku, čas na ledě: 21:15
    2. Ondřej Palát (TBL) 0+0, dvě střely na branku, čas na ledě: 14:55 (04:08:37)

Hvězdy zápasu
    1. Andrej Vasilevskij (TBL) 0+0, 65 minut, žádná inkasovaná branka (ani v nájezdech), 100 % úspěšnost zákroků, 36 zákroků
    2. Thomas Greiss (NYI) 0+0, 65 minut, žádná inkasovaná branka za 65 minut (jeden inkasovaný gól při nájezdech), 41 zákroků
    3. Victor Hedman (TBL) 1+0 (vítězný nájezd)

Zvláštní zápas! Za 65 minut hry a šest nájezdů jsme viděli jednu branku. Victor Hedman v nájezdech po ledě prostřelil Greisse, který takový scénář vůbec nečekal a stál při zakončení švédského obránce. Zkrátka, gól ze hry dnes nepadl. V souboji dvou nejlepších týmů Východní konference měli brankáři svůj den. Andrej Vasilevskij dnes zapsal možná nejtěžší čisté konto své kariéry, ale Isles jej prostě nepřekonali.Domácí celek tak může mrzet především neproměněná přesilová hra z konce prodloužení. Na stranu druhou – Tampa měla v poslední třetině daleko více ze hry a určitě mohla ukončit zápas již v normální hrací době.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.
    Autorem vítězné branky je VICTOR HEDMAN.
    Josh BAILEY

3. série
    0:1
    Klobouček! Bailey míchal s pukem nejprve na pravé straně, poté na středu, ale zakončením do betonu končí zápas. Vasilevskij tak dnes ani jednou neinkasoval. Domácí si na něj nepřišli za 65 minut hry a ani při svých třech pokusech při samostatných nájezdech.

2. série
    0:1
    Kučerov se rozjel na pravou stranu a trefil pravou nohu brankáře.

2. série
    0:1
    Barzalův forhendový blafák k pravé tyči je kořistí Vasilevského.
    Victor HEDMAN

1. série
    0:1
    Hedman nic nevymýšlel a z mezikruží po ledě okolo levé nohy brankáře překonává Greisse, ten stál tou dobou a vůbec nešel do rozkleku.

1. série
    0:0
    Nelson jel pomalu, míchal s pukem, ale Vasilevskij jej vybruslil u své pravé tyče.

Samostatné nájezdy začínají.

Tampě a New Yorku Islanders nestačilo 65 minut k tomu, aby se prosadili. Tím pádem uvidíme samostatné nájezdy. Domácí hráli v závěru přesilovou hru po vyloučení Kučerova, ale Tampa se prezentovala obrovskou obětavostí a udržela naději na to, že tenhle duel vyhraje. Kučerov ovšem může zasáhnout do nájezdů na což nejsme například v české extralize zvyklí. Z hráčů Tampy největší procentuální úspěšnost v této sezoně.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:51
    Obránce se vrhl do zakončení Baileyho z levého kruhu a branka dnes nepadne.

64:33
    Hosté se po pravé straně osvobozují.

64:08
    McDonagh vyhodil kotouč z levé strany přes mantinel, ale bylo to s tečí, takže se nebude vylučovat.

64:06
    Nelson měl tutovku na pravé straně, ale zakončením z jedničky neukončil zápas, pravá ruka Vasilevského prodloužila tohle zvláštní utkání.