Ústí n/L – Slavia 5:4 (kon.) | Kladno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:3 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 6:2 (kon.) | Kadaň – Prostějov 2:7 (kon.) | Třebíč – Jihlava 3:6 (kon.)
Havířov – Přerov 1:2 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
6:2 (1:0, 2:0, 3:2)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 02.02.2019, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 53. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:13:45)
   
  Nejlepší hráči utkání:

  LTM: Markus Korkiakoski
  BEN: Petr Wiencek
   
  V Kalich Areně je dobojováno! Velmi vyrovnanou a dramatickou třetí třetinou domácí pojistili své vedení a zcela zaslouženě berou tři body!
   
  Konec zápasu.
   
  59:27
  Domácí v plném počtu.
   
  59:19
  Benátečtí rozehrávají od vlastní branky.
   
  57:27
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Daniel Voženílek – 2 min., nedovolené bránění).
  56:19 Václav BURDA - 6:2
   
  56:19
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Přesto ještě Benátky zvládly poslat Marcela dříve na led! O to se postaral VÁCLAV BURDA, který našel volnou skulinu u levé tyče branky Krále, kam také zkušeně kotouč zavěsil. Asistence: Patrik Maier, Adam Dlouhý.
  55:53 Martin KADLEC - 6:1
   
  55:53
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Naproti tomu kališníci zahrozili další gólovou trefou! Po několikerém pokusu o vystřelení se z těsné blízkosti dostal ke kotouči MARTIN KADLEC, který zvyšuje na rozdíl pěti branek. Asistence: Ondřej Smetana, Markus Korkiakoski.
   
  55:37
  Z levé hranice brankoviště mohl snížit Petr Wiencek, ovšem trefil pouze Královy betony.
   
  55:23
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Patrik Marcel – 2 min., hákování).
   
  54:05
  Benátečtí se stále více a více odhodlávají k cestám do útočného pásma. Tomáš Král ale dnes ukazuje, že je opravdu ve formě a likviduje takřka všechny více či méně nebezpečné střely soupeře.
   
  52:58
  Hosté v plném počtu.
   
  52:37
  O něco podobného se o malou chvíli později pokusil Jan Šír, který vyjel úplně sám středem ledové plochy. Proti němu si ale Král vyjel velmi hluboko od brankoviště a s velkou bravurou mu kotouč vypíchl svou holí.
   
  52:08
  Naopak na druhé straně mohl skórovat Ladislav Bittner! Díky mírnému zaškobrtnutí ale nakonec netrefil kotouč tak, jak by ideálně chtěl a Král jej lapil.
   
  51:23
  Stadion rozehrál od vlastní branky. Po přechodu do pásma se snaží zformovat a prověřit Schwarze. Ve svém počínání ale zatím úspěšný není.
   
  50:58
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (David Aubrecht – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Menší trest odpyká Michal Klimo.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 10. Průžek (Šik, J. Dvořák), 22. Voženílek (Šik), 28. Korkiakoski (M. Kadlec, Strejček), 47. Korkiakoski (Dluhoš, Jebavý), 49. Kropáček (Jebavý, Dluhoš), 56. M. Kadlec (Smetana, Korkiakoski) – 46. Burda (Bittner, Klapka), 57. Burda (Maier, A. Dlouhý)


  HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Pavlas, Marcel, Smetana, Strejček, Jebavý, Dluhoš, Klejna – Ščegolkov, Korkiakoski, M. Kadlec – Voženílek, Svoboda, Jánský – J. Dvořák, Šik, Průžek – Kropáček, Sklenář, Jirásek.
  HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Žajdlík) – Kunst, Hampl, Maier, Kovář, Aubrecht, Ira – Bittner, Chrtek, Wiencek – D. Špaček, Šír, A. Dlouhý – Klapka, Burda, Žemba – Klimo.

  Rozhodčí: Čech, Skopal – Podrazil, Bosák