Charleroi – Eupen 2:0 (kon.) | Beerschot – Oostende 1:2 (kon.) | Sint-Truiden – Westerlo 2:1 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
1:2 (0:1)
KV Oostende
Sobota 18.05.2019, 20:00 • Olympisch Stadion • Belgická liga • O Evropskou ligu

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 15:3. Rohy: 7:0. (21:52:58)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Oostende, které svého soupeře porazilo poměrem 2:1. V úvodu druhého poločasu jsme sledovali celou řadu nepřesností, načež se hostující celek dostal do dvoubrankového vedení. To pro Beerschot znamenalo hodně složitý úkol, avšak domácím hráčům se přeci jenom podařilo snížit, avšak na vyrovnání výsledku to nestačilo. Oostende si totiž koncovku utkání dokázalo pohlídat, díky čemuž bere plný počet bodů.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Fashion Sakala (KV Oostende).

90+2
    Fessou se přeci jenom dokázal proháčkovat do zakončení, avšak brankář Ondoa nakonec nemusel zasahovat.

90+1
    Oostende hraje koncovku přesně tak, jak mu to vyhovuje. Tedy daleko s míčem od vlastní branky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále prohrávají o jednu branku. Dočkáme se vyrovnání?

88
    Vanzeir už nezastihl míč na hrací ploše, což pochopitelně vedlo k autovému vhazování soupeře, o což se postaral De Bock.

87
    Oostende se bleskovým způsobem pokoušelo natlačit do pokutového území, avšak na hranici kraloval Hoffer, který zasáhl přesvědčivě.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, domácím schází už jen jedna branka. Podaří se jim přeci jenom srovnat stav?

82
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Jelle Bataille, přichází Logan Ndenbe.
    81. Pierre BOURDIN - 1:2

81
    Beerschot právě vstřelil branku!
    Až nyní přichází kontaktní branka domácích! Beerschot totiž tak dlouho obléhal pokutové území soupeře, až se nakonec do zakončení dokázal prodrat PIERRE BOURDIN, jenž tvrdým zakončením hlavou překonal brankáře Ondou, jenž byl téměř bez šance.

81
    Messoudi obstaral provedení rohového kopu, který se nebezpečně kroutil do malého vápna, kde v hlavičkovém souboji uspěl Nouri.

81
    Do zakončení se natlačil domácí de Mets, který pořádně vystrašil hostujícího brankáře, jenž nakonec vyrážel za cenu rohového kopu.

80
    Avšak akce hostujícího celku neměla dlouhého trvání, na hranici pokutového území totiž nepřesně přihrával Marquet.