Gençlerbirliği – Konyaspor 2:1 (kon.) | Rizespor – Galatasaray 2:0 (kon.) | Gaziantep – Ankaragücü 1:1 (kon.)
Gençlerbirliği S.K.
2:1 (0:0)
Konyaspor
Neděle 14.06.2020, 17:30 • Eryaman Stadyumu, Ankara • Turecká Superliga • 27. kolo

90
    Ještě jedno střídání si připravilo Gençlerbirliği. Daniel João Candeias má pro dnešek odpracováno. Obraně pomůže svou výškou İlker Karakaş

86
    Hosté se snaží o reakci v podobě střídání. Levan Šengelia ve druhém poločase už nedokázal připravit tolik průnikových přihrávek a střídá ho proto Erdon Daci. Končí také Jens Jönsson a na poslední minuty místo dánského beka nastupuje útočník Thuram.

82
    Další změna. Dikmen nahradí na hřišti Yasina Pehlivana.

65
    Trenéři zjevně nejsou spokojení se současným stavem a v průběhu jediné minuty přichází hned tři změny. Domácí poslali na hřiště Yilmaze a Ayitého výměnou za Sességnona, respektive Sia. Hosté pro změnu střídají skvělého Miloševiće, nahradí ho Miya.

46
    Domácí Gençlerbirliği posílá do druhého poločasu čerstvou sílu. Seuntjens nedokázal od své první vážnější šance mnohé na hřišti vymyslet a střídá ho proto Berat Ayberk Özdemir.

39
    A zranění Paola Hurtada je natolik vážné, že nebude schopný pokračovat. Na hřiště už místo něj vbíhá srbský fotbalista Marko Jevtović. Konyaspor přichází o první střídání.

Patrik Czepiec

Branky: 59. Sio (Stancu), 83. Özdemir (S. Yilmaz) – 62. Jevtović (Bajić)

Karty:   90. Özgenç (GEN), 90+1. Flávio (GEN) – 43. Aničić (KOY), 73. Ali Turan (KOY)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:13. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:13.
    Gençlerbirliği S.K.: Nordfeldt – Özgenç, Y. Pehlivan (82. Dikmen), Z. Touré, H. Pehlivan – Flávio, M. Seuntjens (46. Özdemir) – Sio (65. Ayité), Sessègnon (65. S. Yilmaz), Candeias (90. Karakaş) – Stancu.
    Náhradníci: Özbir – Özdemir, Ayité, Polomat, Kizildag, S. Yilmaz, Dikmen, Altiparmak, Oğuz, Karakaş.

Konyaspor: Kirintili – Guilherme, Demirok, Aničić, Ali Turan – Hurtado (39. Jevtović), Milošević (65. Miya), Jönsson (86. Thuram), Hadžiahmetović, Šengelia (86. Daci) – Bajić.
    Náhradníci: Taşkıran – Daci, Jevtović, Kaya, Thuram, Findikli, Ay, Uludağ, Öztorun, Miya.

Rozhodčí: Ulusoy – Şencan, Özaral

Diváci: Bez diváků