Real Sociedad – Eibar 1:1 (kon.) | Real Betis – Villarreal 1:1 (kon.) | Elche – Granada 0:1 (kon.)
Barcelona – Levante 1:0 (kon.)
Elche CF
0:1 (0:1)
Granada CF
Neděle 13.12.2020, 18:30 • Venue Estadio Manuel Martínez Valero (Elche) • Španělská LaLiga • 13. kolo

Ode mě je to už pro tento zápase všechno, přeji hezký zbytek neděle. (20:27:43)

Fauly: 16:15

Nezáživný zápas je u konce, Granada dokázala vyhrát 1:0 na hřišti Elche a odváží si důležité tři body. Výhra je to zasloužená, protože hosté měli opticky více ze hry, domácí hrozili prakticky jen ze standardních situací. Granada mohla vést už od sedmé minuty, ale Herrerovu hlavičku Badía fantasticky dorazil. Hosté se tak dočkali až ve 42. minutě, kdy po centru z pravé strany přesně zakončoval Luis Javier Suárez Charris. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal bez výraznějších šancí na obou stranách.

90+5

90+4
    Žlutou kartu ještě vyfasoval také hostující Antonio Puertas.

90+3
    Antonio Barragán dostává žlutou kartu za nesportovní chování, když vztekle odkopl míč.

90+2
    Elche se sice snaží o závěrečný tlak, ale stále je to hodně statické a na míči pomalé.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Lucas Boyé se dostal k míči jen za pomocí faulu, takže hrát budou hosté.

89
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Maxime Gonalons, přichází Yan Eteki.
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Quini.

88
    Elche se sice snaží o tlak, ale Granada zatím zvládá závěrečné minuty dobře.

87
    Elche kopalo standardní situaci z pravé strany. Nebylo to špatně zahrané, ale střela na branku z toho také nebyla.

86
    Mění se ale počet udělených žlutých karet, tu první za hosty dostává Maxime Gonalons.

85
    Zápas se pomalu ale jistě chýlí ke konci, zatím nic nenasvědčuje tomu, že se ještě bude měnit skóre.

84
    Granada kopala rohový kop, ale Edgar Badía tentokrát mohl zůstat v klidu, protože zasahovat nemusel.

83
    Nakonec nebylo třeba ani dlouhé ošetřování a Diego González je znovu na nohou.

83
    Uprostřed hrací plochy zůstává ležet Diego González, který se razil se svým spoluhráčem Verdúem.

82
    Soldado dnes naběhal 8,4 km a na trávník teď pouští jiného útočníka Jorgeho Molinu, který bude mít za úkol zápas druhým gólem definitivně rozhodnout.

81
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Jorge Molina.