Trenčín – Michalovce 2:2 (kon.) | Trnava – Slovan Bratislava 0:3 (kon.)
Neděle 13.12.2020, 15:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 17. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (16:59:03)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 20:17.

Slovan dal dva góly v prvním poločase. Nic nezměnilo ani vyloučení Abena před poločasem, naopak v druhé polovině Rabiu přidal třetí gól. Trnava nedokázala využít poločasovou přesilovku, Slovanu nedala opět gól.

90+1

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavil jednu minutu nad rámec základní hrací doby, která už je pomalu za námi.

90
    Bamidele našel Saymon před Greifem, ale zakončení mu vůbec nevyšlo.

89
    Bývalý hráč Trnavy číslo dvě, Lovat, je na ploše, v Trnavě hrával i Abena, ten už je od poločasu vyloučen.

88
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Rafael Ratão, přichází Lucas Lovat.

87
    Trnava nedokázala využít přesilovku v druhém poločase, navíc inkasovala a skóre je tedy 0:3.
    84. Ibrahim Rabiu (SBA) - 0:3

84
    Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Poslední branku Slovanu Bratislava přidává IBRAHIM RABIU, který po přihrávce Pauscheka zaskočil domácí obranu a napotřetí překonal Rusova.

84
    Greif opět chytá míč z rohu do rukavic a zdá se, že hosté dnes budou brát tři body. Do konce utkání zbývá posledních pár minut.

83
    Rabiu odkopl míč a osvobodil svůj tým, Bukata po pravé straně vybojoval další roh.

82
    Další roh pro Spartak, Johnson bude exekutorem rozehrávky od rohového praporku míč do šestnáctky.

81
    Tsaousis prověřil Greifa a ten vytlačil míč na rohový kop.

80
    Daniel se z pravé strany pokoušel překonat Rusova, brankář Trnavy si dal pozor a chytá.

79
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Strelec, přichází Žan Medved.