Detroit – Florida 2:3 (po pr.) | NY Rangers – Columbus 4:0 (kon.) | Washington – Arizona 2:0 (kon.)
Carolina – Chicago 6:3 (kon.) | Vegas – Anaheim 5:4 (2:1 po s.n.) | Dallas – Ottawa 1:4 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Montreal 5:2 (kon.)
Los Angeles Kings
5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
Montreal Canadiens
Sobota 30.10.2021, 22:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

55:34
    Arthur Kaliyev byl vyloučen na dvě minuty za držení a Montreal nyní může korigovat skóre v přesilové hře.

52:51
    Mathieu Perreault tentokrát usedl na trestnou lavici z řad Montrealu poté, co byl vyloučen za hákování.

45:52
    Artturi Lehkonen byl nyní vyloučen na dvě minuty za hákování a Kings opět mohou udeřit v přesilové hře.

40:23
    Christian Dvorak forčekoval za bránou Kings, jenže fauloval a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení. Domácí mají k dispozici třetí přesilovou hru (1/2).

33:16
    Adrian Kempe byl vyloučen po zákroku Jakea Allena vyrážečkou za vysokou hůl. Hra v počtu čtyři na čtyři.

32:55
    Alexandr Romanov byl teď vyloučen na dvě minuty za držení a Kings mohou opět udeřit během přesilové hry.

31:42
    Josh Anderson fauloval před vlastní bránou a dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra domácích LA Kings.

10:34
    Adrian Kempe byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Montreal si zahraje první přesilovou hru tohoto duelu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Arvidsson (Kopitar, O. Määttä), 33. Kaliyev (Clague, Kopitar), 42. Kupari (M. Roy, Iafallo), 46. Iafallo (M. Roy), 55. Iafallo (Danault, Kupari) – 19. Josh Anderson (Dvorak, A. Romanov), 58. Chiarot (Josh Anderson, Suzuki)

Los Angeles Kings: C. Petersen (Quick) – M. Anderson, Björnfot, M. Roy, O. Määttä, Edler, Clague – D. Brown (A), Kopitar (C), Arvidsson – A. Kempe, Danault, Iafallo (A) – Kaliyev, Kupari, T. Moore – L. Andersson, B. Lizotte, B. Lemieux. Hlavní trenér: Todd McLellan.
    Montreal Canadiens: J. Allen (Montembeault) – Petry, Chiarot (A), D. Savard, A. Romanov, Kulak, Niku – B. Gallagher (A), Suzuki, M. Hoffman – Josh Anderson, Dvorak, Drouin – Caufield, M. Perreault, Toffoli (A) – Armia, C. Paquette, Lehkonen. Hlavní trenér: Dominque Ducharme.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Steve Kozari. Čároví: Ryan Gibbons, Jonathan Deschamps

Diváci: 12785