Ústí n/L – Benátky n/J 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 8:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 3:0 (kon.)
Beroun – Chrudim 1:4 (kon.) | Třebíč – Kadaň 2:0 (kon.) | Tábor – Znojmo 5:4 (kon.)
Vrchlabí – Písek 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 2:1 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
8:1 (2:1, 3:0, 3:0)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 20.11.2010, 17:001. liga (ČR)

58:35
    Rozhodčí vykázal na lavici hanby Švaňhala (HBR), jenž si odsedí 2 minuty za hákování.

55:51
    Přeučil (LTM) vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

49:12
    Rebelové pykají za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Hadrava (HBR). Dnešní utkání sleduje 1269 diváků.

45:09
    Po obrovském závaru a zmatku před litoměřickou brankou zakončoval zblízka osamocený Švaňhal, ale trestuhodfně minul odkrytou bránu. Po odpískání zamířil na lavici hanby Macek (LTM) za hákování.

40:33
    Na trestnou lavici je vykázán Sova (HBR) za držení protihráče.

39:27
    Domácí hráči se opět zmocnili kotouče a zavezli ho až k Wegertově brance, kde zdrželi hru a hosté se provinili faulem. Na trestnou lavici zamířil Macek (LTM) na 2 minuty za držení protihráče.

38:30
    Za hákování je vyloučen na 2 minuty Vošmik (HBR).

37:34
    Gólman Neruda ukryl puk v lapačce a přerušil hru. Následně vzplály v jeho blízkosti vášně a do sebe se bez ostychu pustili T. Doležal (LTM) a Kempný (HBR). Oba si odnesli 2 minuty za hrubost.

34:19
    Kališníci se již poněkolikáté usadili v soupeřovu pásmu a ze svého tlaku vytěžili dvouminutový trest pro Voj. Němce (HBR), který sekal.

30:52
    Po chvilkovém obléhání Volkeho brány se dostal po krásné nahrávce mezi kruhy k puku volný Švaňhal, sjel si těsně před branku a zblízka střílel kousek nad horní tyčku. Po odpískání dostal 2 minuty Třetina (HBR) trest na 4 minuty za vysokou hůl.

28:35
    Dlouhý a urputný souboj v rohu litoměřického pásma nakonec po tuhém boji vyhráli Rebelové, kteří si vzápětí vynutili soupeřův faul. Hlavní sudí Vobořilovi (LTM) udělil 2 minuty za vysokou hůl plus osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

23:49
    Havlíčkobrodský nápor na soupeřovu obranu konči litoměřickým vyloučením. Na trestnou lavici je vykázán Brož (LTM) za sekání.

20:17
    Z obranného pásma vyhazoval puk Šenkeřík (HBR), ale přehodil mantinel a kotouč skončil na tribuně. Brodský bek si odnáší dvouminutový trest za zdržování hry.

17:50
    Na trestnou lavici je vykázán Přeučil (LTM) na 2 minuty za hákování.

7:30
    Prvním vyloučeným hráčem dnešního duelu se stal Hadrava (HBR)Ú za hru vysokou holí.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 6. Třetina (Voj. Němec, Meidl), 7. Sedlák (Zábranský, Zohorna), 30. Meidl (Voj. Němec, Třetina), 36. Třetina (Meidl), 37. Voj. Němec (M. Ondráček), 47. Voj. Němec (Meidl), 48. Zohorna (Stromko, Sedlák), 60. Vošmik (Zohorna, Stromko) - 8. Přeučil (Hašek)