Chomutov – HC Litvínov 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Jihlava – Vsetín 2:3 (kon.)
Sparta – K. Vary 5:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 8:4 (kon.) | Písek – Liberec 2:6 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 1:3 (kon.) | PZ Kladno – Plzeň 2:5 (kon.)
Olomouc – Třinec 1:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 2:3 (kon.) | Slavia – HC Kladno 1:4 (kon.)
HC Olomouc
1:9 (1:1, 0:2, 0:6)
HC Oceláři Třinec
Sobota 17.09.2011, 15:30 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

49:21
    Ale ne na dlouho. Autor dnešních dvou branek Filip Ohera (TRI) odchází na trestnou lavici za sekání.

48:18
    Na ledě se poněkud přiostřilo. Rašner nebezpečne atakoval hostujícího hráče a dnes si již nezahraje. Hlavní rozhodčí ocenil jeho výkon 5+DKU. Po odpískání se do sebe pustili Ostřanský s Ratajem a oba vyfasovali dvouminutové tresty za hrubost. Olomouc tak bude dnes už potřetí hrát ve třech proti pěti.

47:53
    Daniel Ziegler (OLO) si odsedí dvouminutový trest za nedovolené bránění.

45:55
    Třinec si dnes podruhé vyzkouší dvojnásobnou přesilovku. Alex Rašner obdržel menší trest za hru vysokou holí.

44:51
    David Brančík (OLO) - dvě minuty za podražení.

38:27
    Ten ale netrval příliš dlouho, utnul jej Josef Fibrich (OLO) podražením.

35:57
    Poměr sil na ledě se vyrovná, hosté hráli v šesti. Za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká trest Adam Kofroň.

34:46
    Na nucený odpočinek odchází domácí Daniel Ziegler. Dvě minuty za držení protihráče.

23:33
    Domácí mají možnost vyrovnat. Dvě minuty pro třineckého Petra Heidera.

19:59
    A Olomouc půjde do tří. Jiří peštuka obdržel menší trest za hrubost.

19:24
    Petr Paksi (OLO) to přehnal s agresivitou a od hlavního rozhodčího obdržel dvě minuty za napadení.

17:53
    Adam Valíček (TRI) si půjde na dvě minuty odpočinout. Držení protihráče.

13:57
    Vyloučení na straně domácích. Dvě minuty si odsedí Alex Rašner za faul loktem.

9:24
    První hříšník dnešního utkání se jmenuje Michal Jonáš (TRI), dvě minuty za nedovolené bránění

Ondřej Pavelka

Branky a nahrávky: 19. Hradil P. (Brančík, Hánl.) - 2. Heider (Kofroň), 21. Pastrňák (Cienciala D., Pisarik), 28. Kasala (Cienciala D.), 41. Ohera (Běhal), 47. Ohera (Běhal), 47. Pastrňák (Valíček, Cienciala D.), 47. Malyjurek (Kofroň), 50. Pisarik (Cienciala D., Kasala), 54. Pisarik (Cienciala D., Pastrňák)

HC Olomouc: Kochta (Řoutil) – Vrabel, Brančík, Ziegler, Beták, Hánl, Paksi, Hradil Z., Jergl A., Majer, Rašner, Fibrich, Brandýs J., Konečný M., Ostřanský, Hradil P., Bauer. Nesvadba, Augustin, Nedopil, Peštuka.
    HC Oceláři Třinec: Němec (Motyka) – Kalus, Cienciala A., Foltýn, Pisarik, Kovařčík, Kofroň, Ohera, Malyjurek, Valíček, Jonáš, Rataj, Pěnčík, Běhal, Samek, Heider, Kasala, Pastrňák, Jaroš, Cienciala D.

Rozhodčí: Doležel – Kašík, Wesley.