Chomutov – HC Litvínov 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Jihlava – Vsetín 2:3 (kon.)
Sparta – K. Vary 5:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 8:4 (kon.) | Písek – Liberec 2:6 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 1:3 (kon.) | PZ Kladno – Plzeň 2:5 (kon.)
Olomouc – Třinec 1:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 2:3 (kon.) | Slavia – HC Kladno 1:4 (kon.)
HC Olomouc
1:9 (1:1, 0:2, 0:6)
HC Oceláři Třinec
Sobota 17.09.2011, 15:30 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

53:03
    Třinec právě vstřelil branku!
    Tak nakonec nebude. Trefou do pravého horního růžku vyhání olomouckého hráče z trestné lavice ALEX PISARIK. Asistence: David Cienciala, David Pastrňák.

49:51
    Třetí třetina se proměnila v exhibici třineckého týmu. Osmou branku přidává ALEX PISARIK. Asistence: David Cienciala, Lukáš Kasala.

49:21
    Ale ne na dlouho. Autor dnešních dvou branek Filip Ohera (TRI) odchází na trestnou lavici za sekání.

48:18
    Na ledě se poněkud přiostřilo. Rašner nebezpečne atakoval hostujícího hráče a dnes si již nezahraje. Hlavní rozhodčí ocenil jeho výkon 5+DKU. Po odpískání se do sebe pustili Ostřanský s Ratajem a oba vyfasovali dvouminutové tresty za hrubost. Olomouc tak bude dnes už potřetí hrát ve třech proti pěti.

47:53
    Daniel Ziegler (OLO) si odsedí dvouminutový trest za nedovolené bránění.

47:00
    Řoutil ještě snad ani nedojel do brankoviště a už loví puk ze své sítě. Po Kofroňově přihrávce se prosadil nikým nehlídaný PAVEL MALYJUREK. Asistence: Adam Kofroň.

46:51
    Třinečtí si rychle rozebrali obranu domácích a po rychlé akci zakončoval zblízka DAVID PASTRŇÁK. Asistence: Adam Valíček, David Cienciala.

46:09
    A i v tomto případě jsou hosté velmi produktivní. Spolupráci z předchozí branky si zopakovali Jiří Běhal a FILIP OHERA. Asistence: Jiří Běhal.

45:55
    Třinec si dnes podruhé vyzkouší dvojnásobnou přesilovku. Alex Rašner obdržel menší trest za hru vysokou holí.

44:51
    David Brančík (OLO) - dvě minuty za podražení.

40:33
    V momentě, kdy na led naskočil pátý olomoucký hráč, zvyšuje náskok Třince FILIP OHERA. Asistence: Jiří Běhal

38:27
    Ten ale netrval příliš dlouho, utnul jej Josef Fibrich (OLO) podražením.

35:57
    Poměr sil na ledě se vyrovná, hosté hráli v šesti. Za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká trest Adam Kofroň.

34:46
    Na nucený odpočinek odchází domácí Daniel Ziegler. Dvě minuty za držení protihráče.

27:04
    Cienciala vybojoval kotouč za brankou, předložil jej jako na zlatém podnose zcela osamocenému LUKÁŠI KASALOVI a ten se nemýlil. Asistence: David Cienciala.

23:33
    Domácí mají možnost vyrovnat. Dvě minuty pro třineckého Petra Heidera.

20:46
    Třinečtí si rozebrali olomouckou obranu a zahrnuli Kochtu sprškou střel, z nichž si až snad pátá našla cestu do sítě. Jejím autorem byl DAVID PASTRŇÁK. Olomouc bude pokračovat ve čtyřech. Asistence: David Cienciala, Alex Pisarik.

19:59
    A Olomouc půjde do tří. Jiří peštuka obdržel menší trest za hrubost.

19:24
    Petr Paksi (OLO) to přehnal s agresivitou a od hlavního rozhodčího obdržel dvě minuty za napadení.

18:43
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mladí Kohouti přesilovku rychle využívají. Brančíkovu střelu od modré tečoval před brankou PAVEL HRADIL a kotouč rozvlnil tu správnou síť. Asistence: David Brančík, Martin Hánl.

17:53
    Adam Valíček (TRI) si půjde na dvě minuty odpočinout. Držení protihráče.

13:57
    Vyloučení na straně domácích. Dvě minuty si odsedí Alex Rašner za faul loktem.

13:12
    Exekuce trestného střílení se ujal Adam Kofroň, zkusil bekhendovou kličku, ale na Kochtu nevyzrál.

13:12
    Trestné střílení pro mužstvo Třince!

9:24
    První hříšník dnešního utkání se jmenuje Michal Jonáš (TRI), dvě minuty za nedovolené bránění

1:18
    Heider s Kofroněm ujeli v brejku na jediného olomouckého obránce, první přihrávka se nepovedla, ale na druhý pokus se PETR HEIDER ocitl sám před brankářem a zavěsil pod horní tyčku. Asistence: Adam Kofroň.

Ondřej Pavelka

Branky a nahrávky: 19. Hradil P. (Brančík, Hánl.) - 2. Heider (Kofroň), 21. Pastrňák (Cienciala D., Pisarik), 28. Kasala (Cienciala D.), 41. Ohera (Běhal), 47. Ohera (Běhal), 47. Pastrňák (Valíček, Cienciala D.), 47. Malyjurek (Kofroň), 50. Pisarik (Cienciala D., Kasala), 54. Pisarik (Cienciala D., Pastrňák)

HC Olomouc: Kochta (Řoutil) – Vrabel, Brančík, Ziegler, Beták, Hánl, Paksi, Hradil Z., Jergl A., Majer, Rašner, Fibrich, Brandýs J., Konečný M., Ostřanský, Hradil P., Bauer. Nesvadba, Augustin, Nedopil, Peštuka.
    HC Oceláři Třinec: Němec (Motyka) – Kalus, Cienciala A., Foltýn, Pisarik, Kovařčík, Kofroň, Ohera, Malyjurek, Valíček, Jonáš, Rataj, Pěnčík, Běhal, Samek, Heider, Kasala, Pastrňák, Jaroš, Cienciala D.

Rozhodčí: Doležel – Kašík, Wesley.