Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Zlín – Havířov 2:3 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 4:7 (kon.)
Letňany – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Sparta – Chomutov 7:6 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 7:1 (kon.)
HC Kladno – PZ Kladno 6:1 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 5:0 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:5 (kon.)
Pardubice – Hr. Králové 8:3 (kon.) | Motor ČB – Písek 2:5 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 2:7 (kon.)

59:34
    Do samostatného úniku se ještě dostal Jenyš. Ten tak dlouho kombinoval, až pustil puk za branku.

59:06
    Hosté jsou kompletní. Utkán se víceméně dohrává.

58:30
    Pěnčík se opřel do pasu Růžičky, kotouč však skončil na betonech brankáře Klimeše.

58:00
    Hosté se osvobodili. Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:33
    Klimeš rozehrál přímo na hůl Pastrňáka, ten ale poslal puk mimo tři tyče.

57:06
    Dalším vyloučeným na straně Brna je Silvester Kusko, který hrál vysokou holí.

56:55
    Hosté jsou sice kompletní, rozhodčí však signalizuje další trest pro Kometu.

56:00
    Třinečtí drží puk ve středním pásmu, nedaří se jim přechod modré čáry

55:26
    Klimeš zachytil nastřelený puk a snažil se rozehrát. Kotouč se mu ale tak nešťastně zamotal v lapačce, že jej hostující brankář nedokázal uvést zpět do hry.

54:53
    Přesilovka pro Třinec. Vyloučeným je Filip Beneš, který podrazil jednoho z protihráčů.

54:30
    Další nevyužitá šance domácích! Pavel Malyjurek stál zcela sám před Klimešem, domácí forward ale nedokázal prostřelit brankáře Brna!

54:00
    Kotouč létá z jedné strany na druhou, ani jednomu z celků se nedaří rozehrávka.

53:16
    Kometa právě vstřelila branku!
    Druhá střela na Motyku končí v síti! Velké chyby v domácí obraně dokázal využít FILIP BENEŠ, který po samostatném úniku udělal kličku a bekhendem zavěsil! Asistence: Adam Raška

52:35
    Domácí se pustili do tlaku, branka Klimeše zůstala neohrožená.

51:44
    Jan Motyka střídá Karla Němce v domácí brance!

51:44
    Další branka v síti Třince! Vteřini po skončené přesilovce se hosté radují pošesté! Ondřej Kovářů se prodral až před Němce, kde vystřelil. Domácí brankář jeho střelu dokázal zastavit! Třinecká obrana ale trestuhodně zapomněla na dojíždějícího SILVESTRA KUSKA, který doklepl volný puk za Němcova záda! Asistence: Ondřej Kovářů

50:41
    Obrovská šance pro Petra Heidera! Domácí útočník se dostal ke střele do prázdné branky, kotouč mu však sjel z hole a zamířil mimo tři tyče!

50:13
    Domácí ostřelují branku Klimeše, ten zatím neinkasuje!

49:43
    Oceláři si zahrají další přesilovku. Vyloučeným je Petr Mrázek, který hrál příliš vysokou holí.

49:30
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinečtí korigují! Oceláři se opět zmocnili puku, zavezli jej do pásma a vstřelili branku! Marek Pěnčík stál v ideální pozici, našel však ještě lépe postaveného MARKA RŮŽIČKU! Ten už měl jednoduchou pozici a zasunul puk do odkryté branky! Asistence: Marek Pěnčík, Adam Kofroň.

49:04
    Tam se ale kotouče zmocnili hráči Komety, kteří jej dostali alespoň za modrou čáru.

47:37
    Kozel nahodil na Němce a šel střídat. Oceláři rychle přenesli hru na druhou stranu kluziště.

46:39
    Brno střílí pátou branku utkání a využívá svou druhou přesilovku! ADAM RAŠKA si najel do levého kruhu odkud vystřeli! Kotouč orazítkoval spojnici a od té se odrazil do sítě Třince! Asistence: Petr Mrázek.

46:13
    Hráči Komety se dostali do pásma Třince a započali svou kombinaci. Ta končí střelo Beneše, který ale mířil jen do Němcových betonů.

45:16
    Oceláři vyhodili puk. Do šance se dokonce dokázal dostat Kofroň, ten ale netrefil branku.

44:42
    Tak nakonec se přeci jen bude vylučovat, jelikož se domácí dopustili dalšího faulu. Vyloučeným je Marek Pěnčík, která narazil protihráče na hrazení.

44:38
    Štěstí pro hosty! Rozhodčí vypadal na to, že bude vylučovat, v posledním okamžiku si to ale rozmyslel a ruku dal dolů. Hostující brankář to ale nepostřehl a vyjel ke střídačce!

44:00
    V poslední třetině jsou zatím aktivnější domácí. Není jim to však nic platno, jelikož na světelné tabuli svítí stále stav 1:4.

43:18
    Další nedorozumění hostů. Kotouč opět letěl přes všechny čáry, rozhodčí však rozpažili. Dle jejich názoru mohli domácí hrát.

42:22
    Neuvěřitelné! Domácí se opět radovali ze vstřelené branky, rozhodčí však opět rozpažil! Dle jeho názoru, totiž kotouč nepřešel brankovou čáru!

42:10
    Hosté si nerozuměli v rozehrávce a poslali puk na icing.

41:51
    Hosté jsou kompletní. Kotouč je u Klimeše, který jej pro jistotu zalehl.

41:13
    Domácí pokračovali v přesilovkovém tlaku, ten ale zbrzdil rozhodčí. Viděl totiž přihrávku rukou.

40:15
    Celý stadión už zvedal ruce nad hlavu! Po střele Malyjurka se kotouč vykutálel z Klimešových chráničů! Diváci jej viděli putovat do sítě, ke štěstí hostů se černá guma odkutálela jen na boční síť branky!

40:01

Máme za sebou tedy čtyřicet minut dnešního střetnutí. Veselejším celkem jsou zatím hosté, kteří vedou již 4:1. Ve druhé části se prosadili Petr Mrázek a Adam Kozel, kteří tak poslali svůj tým do tříbrankového vedení. Třetí třetina začne přibližně v 19:23.

40:00

39:44
    To se domácím nakonec povedlo. Hosté si museli dopomoci faulem. Na trestnou lavici usedá Pavel Jenyš, který se provinil hákováním.

39:30
    Hra je v pásmu Ocelářů, tam kontrolují puk domácí hráči. Ti se snaží o ještě jeden útok.

38:50
    Klimeš si tak trochu nerozuměl se svými obránci a rozehrál puk na hůl domácích. Oceláři ale nedokázali využít této chyby a sami se připravili o puk.

38:08
    Hra se přesunula před Němce, tam ale hosté ztratili puk. Domácí se ale příliš daleko nedostali, jelikož jejich rozehrávka přeletěla všechny čáry. Vhazování před Němcem.

37:28
    Hosté jsou kompletní. Před Klimešem se ocitl Kofroň, domácí forward ale nedokázal překonat hostujícího gólmana.

36:55
    Oceláři se snažili o rychlý přechod modré čáry, kotouč se ale dostal na hole hráčů Komety. Ti posílají puk do střední třetiny.

36:32
    Domácí jsou kompletní, hosté ve čtyřech. Kotouč je ve střední třetině, tam jej drží domácí.

36:13
    Rozhodčí vykazují hru do středního pásma. Dle jejich názoru totiž jeden z domácích stál v brankovišti.

36:03
    Pisarik předal Jonášovi, ten pálil od modré. Kotouč zaplachtil mezi chrániče gólmana Klimeše, kde se taky zastavil.

35:47
    Oceláři vyvinuli tlak, ten ale končí jen střelou do plastronu brankáře Klimeše.

35:15
    Domácí dostávají zajímavou příležitost - přesilovku 4 proti 3. Filip Vojáček podrazil jednoho z domácích hráčů, za což si hostující útočník odpyká dvě minuty. Třinec 73 vteřin 4 na 3

34:28
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí je vyloučen Adam Kofroň, který sekal brankáře, a Lukáš Vágner, který oplácel. Hraje se 4/4.

34:28
    Domácí se radují z branky! Radost ocelářů je ale předčasná, jelikož rozhodčí neuznává gól z důvodu faulu na brankáře!

34:14
    Kofroň se snažil dostat do zakončení. Když už byl domácí forward před Klimešem, tak mu puk sjel z čepele.

33:31
    Ani Kometě se ale v útoku moc nevedlo. Kotouč se dostal opět ke Klimešovi, který musel řešit šanci domácích. Hostující brankář byl úspěšnější.

33:03
    Domácí se na chvíli usadili před Klimešem, nedokázali však vystřelit. Hosté směřují hru na bránu Němcovu.

31:38
    Na branku střílel Jonáš, brankář Klimeš si jeho pokus pohlídal.

31:30
    Přesilovka Třince je u konce. Stejně jako předtím Němec, tak i teď Klimeš nemusel ani jednou zasahovat.

30:50
    Obrovské štěstí na straně domácích! Hosté se při vlastním oslabení dostali do přečíslení dvou na jednoho, na štěstí pro Oceláře se Benešovi nepovedl pas!

30:00
    Také domácí se ale v početní výhodě trápí. Nejprve se jim nepodařilo udržet útočné pásmo, poté si Oceláři nerozuměli v rozehrávce a poslali puk přes všechny čáry.

29:30
    A Oceláři si zahrají svou první přesilovku! Vyloučen byl Jakub Zbořil, který hákoval protihráče. Hostující hráč si odsedí dvě minuty.

29:00
    Hosté se snažili o rychlou protiútok, ten se zastavil už v zárodku. Do předu jdou opět domácí.

27:19
    Neskutečné! Petr Heider stál zcela sám před Klimešem! Hostující brankář, ačkoli se musel přesunout, dokázal vytěsnit střelu Heidera mimo tři tyče!

26:30
    Před Klimeše se snažil prodrat David Pastrňák. Domácí forward se dostal až do mezikruží, tam jej ale sundali hostující beci.

24:54
    Od modré pálil Zbořil, kotouč letěl těsně vedle domácí branky.

24:21
    Kovařčík se snažil najít své spoluhráče, kotouč se však odrazil na hole Komety. Hosté se opět vrhají do útoku.

23:22
    To, co se hostům nepovedlo v přesilovce, se jim daří při hře pět na pět! Po buly se k puku dostal ADAM KOZEL, který si najel mezi kruhy a střelou pod horní tyčku nedal Němcovi žádnou šanci! Asistence: Silvester Kusko.

22:55
    Hostující přesilovka je u konce, Němec v ní nemusel zasahovat. Hosté celou početní výhodu zakončili ofsajdem.

22:19
    Kometě se to podařilo až teď. Vše,na co se hráči Brna zmohli, byla ale jen propagační střela mimo tři tyče. Domácí opět vyhodili.

21:50
    Třinečtí dobře zahušťují prostor kolem modré čáry, hosté zatím nejsou schopni se dostat do útočné třetiny.

21:29
    Domácí začali oslabení na výbornou, když se jim podařilo vyhodit puk. Hosté se zatím drží u vlastní branky.

20:55
    Pronikajícího Vágnera faulovat marek Růžička, který si tak odpyká dvě minuty.

20:55
    A s domácími mohly být daleko hůř! Podél hrazení se do šance dral Lukáš Vágner! Ten se dostal až před Němce, kde ale střílel jen do hrudi domácího brankáře!

20:31
    Hosté jdou do dvoubrankového trháku! Oceláři se sice od úvodního buly tlačili do útoku, tam ale udělali chybu! Z rychlé protiakce se prosadil PETR MRÁZEK, když střelou na lapačku nedal domácímu brankáři sebemenší šanci! Asistence: Filip Beneš.

20:01

Máme za sebou úvodních dvacet minut dnešního zápasu. Diváci v Werk aréně zatím mohli vidět tři branky. Nejprve se dokázali prosadit hosté, když se z rychlé protiakce radoval Petr Mrázek. Domácí ale dokázali srovnat a to hned po 40 vteřinách hry. Parádní střelou do víka branky se prezentoval Ondřej Kovařčík. Hosté ale ještě dokázali skórovat, to když se v přesilovce prosadil Adam Raška. Druhá třetina začne přibližně v 18:43.

20:00

19:46
    Další postup Komety zastavuje ofsajd.

19:25
    Pěkná akce Beneše! Hostující útočník se proháčkoval domácí obranou a vystřelil. Němec si na jeho střelu počkal a vyrazil ji ramenem.

19:13
    Hosté následně vyhodili na icing.

18:54
    Obrovská šance domácích! Zcela sám se před Klimešem ocitl Tomáš Rataj! Domácí forward se napřáhl ke střele, jeho projektil ale netrefil prostor mezi třemi tyčemi!

18:32
    Vše nakonec vyústilo ve střelu Vojáčka, který trefil jen lapačku brankáře Němce.

18:17
    Kofroň se snažil rozehrát, do jeho přihrávky se však vložil jeden z hostujících hráčů a zmocnil se tak puku.

17:30
    Hosté se opět dostali před Němce, domácí defenzíva jim ale nedovolila zakončit. Kotouč míří opět na stranu Brna.

16:45
    Neskutečný závar před Klimešem! Pastrňák nahazoval zpoza brány puk, ten se odrazil od nohou Kasaly a dvou hráčů Komety! Kotouč nakonec zamířil na branku Brna, kde musel zasahovat Klimeš, aby zabránil domácímu vyrovnání!

15:55
    To se jim nepovedlo, jelikož domácí zachytili puk na modré čáře. Ani Oceláři se ale nemohou příliš radovat, protože jim rozhodčí odpískal ofsajd.

15:42
    Oceláři se dostali do pásma soupeře, tam se jim ale příliš nedaří. Hosté se zmocnili puku a snažili se jej vyhodit...

15:03
    Mrázek hledal před brankou stojícího Beneše. Před ním se ale do puku vložil obránce Foltýn, který tak zabránil hostujícímu útočníkovi zpracovat puk.

14:17
    Také domácí ale mají problémy s rozehrávkou. Výsledkem budiž další akce Komety, kterou musel likvidovat brankář Němec.

13:35
    Ti se pokusili o rychlý přechod střední třetiny, nepodařila se jim však finální přihrávka. Puk míří opět na branku hostů.

12:50
    Na modré se ho zmocnil Pastrňák, který se snažil probojovat do pásma Brna. To se mu povedlo, k zakončení se ale už nedostal. Kotouč mají hráči Komety.

12:03
    Hosté podnikli další nálet na domácí branku. Celá akce končí zákrokem Němce. Kotouč míří do středního pásma.

11:15
    Hosté jdou opět do vedení! Pohledná akce na jeden dotek končí za zády brankáře Němce! Kotouč šel od Filipa Beneše k ADAMU RAŠKOVI! Ten měl sice menší problémy se zpracováním, nic mu ale nezabránilo poslat puk do sítě Třince! Asistence: Filip Beneš

10:30
    Hosté ale svým aktivním napadáním vybojovali kotouč zpět. Domácí, aby zabránili nebezpečí, si museli pomoci faulem. Vyloučen je Lukáš Kasala, který hákoval svého soupeře.

09:51
    Hosté se snažili o rychlý přenesení hry. To se jim povedlo jen z části, jelikož se puku zmocnili domácí.

09:08
    Rataj hledal před brankou své spoluhráče, do jeho přihrávky se ale vložil gólman Komety. Kotouč získali hosté.

07:28
    |Další pokus domácích o rychlý přechod modré čáry končí neúspěchem, když se nastřelený puk odrazil zpět do střední třetiny.

06:54
    Heider se ve středním pásmu dostal ke kotouči. Domácí útočník popojel tři metry a poté nahodil černou gumu na hostující branku. Brankář Klimeš se neodvážil rozehrát, vhazovat se bude před brankou Komety.

06:15
    Hosté hráli vysokou holí, rozhodčí je vykazuje do středního pásma.

05:35
    To je odpověď jako hrom! Oceláři se vrhli do rychlého útoku, který končí vyrovnávající brankou! Jonáš našel najetého ONDŘEJE KOVAŘÍKA, který střelou do pravého víka hostující branky vyrovnává stav utkání! Asistence: Michal Jonáš.

04:50
    A ta končí gólem! V signalizované výhodě se ke kotouči dostal PETR MRÁZEK, který nezpanikařil, objel gólmana a zasunul do prázdné branky! Asistence: Adam Raška, Filip Beneš.

04:39
    Krásná akce domácích! Jaroš si narazil s Ratajem, poté vystřelil. Kotouč se od ramene brankáře Klimeše odrazil do rohu kluziště. Tam jej sebrali hosté a založili protiakci...

03:41
    První vyložená šance utkání! Hosté se dostali do přečíslení dvou na jednoho! Vágner zavezl puk do pásma, kde jej předal Ondřeji Kovářů! Ten zasekl, čímž položil Němce! Následně se mu ale nepodařilo zkrotit puk a poslal jej jen po chrániče domácího brankáře!

03:00
    Na druhé straně dvakrát zahrozil Beneš. Hostující forward nejprve trefil nohy jednoho z domácích obránci, jeho druhá střela ale už zamířila až k Němcovi. Domácí brankář si ji pohlídal.

02:04
    První, spíše propagační, střela zápasu. Od červené čáry ji vyslal domácí Foltýn, brankář Klimeš s ní neměl žádné problémy.

01:30
    Stále jsme neviděli žádnou střelu na branku. Kotouč je ve středním pásmu, tam jej sebrali hráči Komety.

00:40
    Hra se převážně točí ve středním pásmu, i když mírně navrch mají Oceláři. Ti se několikrát snažili přejít modrou čáru, všechny jejich pokusy ale skončily hned v zárodku.

00:01

Také Oceláři již přišli z kabin. Pojďme si teď představit oba brankáře. Za domácí bude chytat Karel Němec, svatyni hostů bude střežit Lukáš Klimeš.

Hráči Komety již krouží po ledě, čeká se na nástup domácího celku.

HC Oceláři Třinec: Němec (Motyka) - Kalus, Foltýn, Pisarik, Jonáš - Kovařčík, Kofroň, Ohera, Růžička, Malyjurek, Rataj, Pěnčík, Heider, Kasala, Pastrňák, Jaroš, Cienciala D.

Rozhodčí: Šír - Vengřín, Záviský.

Hezký středeční sváteční podvečer z Třince! V dnešním utkání extraligy staršího dorostu se utkají týmy z Třince a Brna! Utkání začíná v 18 hodin!

Starší dorostenci Třince se v posledním utkání utkali s celkem AZ Havířov. Oceláři se po dvaceti minutách hry dostali do náskoku tři branek, ten pak jen rozšiřovali. Svého slezského soka nakonec porazili 7:3. Třinečtí do dnešního zápasu nastoupí jen se čtyřmi beky!

Hosté z Brna hostili v posledním svém zápase celek ze Vsetína. Ačkoli se Kometě podařilo vsítit pět branek během prostředních dvaceti minut, nakonec se svěřenci trenéra Konečného museli spokojit se ziskem dvou bodů za výhru 6:5 po samostatných nájezdech.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 6. Kovařčík (Jonáš), 50. Růžička (Pěnčík, Kofroň) - 5. Mrázek (Raška, Beneš), 12. Raška (Beneš), 21. Mrázek (Beneš), 24. Kozel (Kusko), 47. Raška (Mrázek), 52. Kusko (Kovářů), 54. Beneš (Raška)

HC Kometa Brno: Jekel (Klimeš) - Zbořil, Mytiska, Řeřucha, Vojáček, Vágner, Sedlák, Vlček - Vaverka, Lašák, Raška, Mrázek, Jenyš, Kusko, Grünvald, Beneš, Král, Kovářů, Chudý, Kozel

Rozhodčí: Šír - Vengřín, Záviský