Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Zlín – Havířov 2:3 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 4:7 (kon.)
Letňany – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Sparta – Chomutov 7:6 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 7:1 (kon.)
HC Kladno – PZ Kladno 6:1 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 5:0 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:5 (kon.)
Pardubice – Hr. Králové 8:3 (kon.) | Motor ČB – Písek 2:5 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 2:7 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:7 (1:2, 0:2, 1:3)
HC Kometa Brno
Středa 28.09.2011, 18:00Extraliga staršího dorostu

57:06
    Dalším vyloučeným na straně Brna je Silvester Kusko, který hrál vysokou holí.

54:53
    Přesilovka pro Třinec. Vyloučeným je Filip Beneš, který podrazil jednoho z protihráčů.

49:43
    Oceláři si zahrají další přesilovku. Vyloučeným je Petr Mrázek, který hrál příliš vysokou holí.

44:42
    Tak nakonec se přeci jen bude vylučovat, jelikož se domácí dopustili dalšího faulu. Vyloučeným je Marek Pěnčík, která narazil protihráče na hrazení.

39:44
    To se domácím nakonec povedlo. Hosté si museli dopomoci faulem. Na trestnou lavici usedá Pavel Jenyš, který se provinil hákováním.

35:15
    Domácí dostávají zajímavou příležitost - přesilovku 4 proti 3. Filip Vojáček podrazil jednoho z domácích hráčů, za což si hostující útočník odpyká dvě minuty. Třinec 73 vteřin 4 na 3

34:28
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí je vyloučen Adam Kofroň, který sekal brankáře, a Lukáš Vágner, který oplácel. Hraje se 4/4.

29:30
    A Oceláři si zahrají svou první přesilovku! Vyloučen byl Jakub Zbořil, který hákoval protihráče. Hostující hráč si odsedí dvě minuty.

20:55
    Pronikajícího Vágnera faulovat marek Růžička, který si tak odpyká dvě minuty.

10:30
    Hosté ale svým aktivním napadáním vybojovali kotouč zpět. Domácí, aby zabránili nebezpečí, si museli pomoci faulem. Vyloučen je Lukáš Kasala, který hákoval svého soupeře.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 6. Kovařčík (Jonáš), 50. Růžička (Pěnčík, Kofroň) - 5. Mrázek (Raška, Beneš), 12. Raška (Beneš), 21. Mrázek (Beneš), 24. Kozel (Kusko), 47. Raška (Mrázek), 52. Kusko (Kovářů), 54. Beneš (Raška)

HC Oceláři Třinec: Němec (Motyka) - Kalus, Foltýn, Pisarik, Jonáš - Kovařčík, Kofroň, Ohera, Růžička, Malyjurek, Rataj, Pěnčík, Heider, Kasala, Pastrňák, Jaroš, Cienciala D.
    HC Kometa Brno: Jekel (Klimeš) - Zbořil, Mytiska, Řeřucha, Vojáček, Vágner, Sedlák, Vlček - Vaverka, Lašák, Raška, Mrázek, Jenyš, Kusko, Grünvald, Beneš, Král, Kovářů, Chudý, Kozel

Rozhodčí: Šír - Vengřín, Záviský