Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Hr. Králové – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Havířov – Opava 6:4 (kon.)
Vsetín – Olomouc 3:5 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:6 (2:2, 1:2, 0:2)
HC Kometa Brno
Neděle 06.11.2011, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

57:10
    Marek Malinský (HKR) byl až příliš aktivní a odsedí si menší trest za podražení.

53:06
    Tak ani neusedne. Kromě dvouminutového trestu a osobní desítky si vysloužil za protesty ještě osobní trest do konce utkání. Kometa hraje klasickou početní výhodu.

48:56
    Nicolas Bureš jemně vychýlil Tadeáše Krále a putuje na trestnou. Dvě minuty za podražení znamenají hru čtyři na čtyři.

47:26
    Domácí tým dostává příležitost vyrovnat. Jde na přesilovku, o což se zasloužilo držení Filipa Dvořáka.

39:26
    Radek Koblížek (KOM) si jde už potřetí v zápase odpočinout za katr. Dvě minuty za podražení a přesilovka pro domácí.

35:23
    Hradec bude hrát čtyři na tři! Radek Koblížek si jde odsedět menší trest za krosček.

34:48
    Oba týmy jdou do čtyř. Tomáš Hofman (HKR) - 2 minuty za sekání, Rostislav Šnajnar (KOM) - 2 minuty za hrubost.

29:00
    Hosté jdou do oslabení. Tadeáš Král dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

22:43
    Rozhodčí Ladislav Lučan už zase rozehrává svou hru, na kterou jsou zvlášť hradečtí mladší dorostenci zvyklí. Posílá Hradec dokonce na dvě minuty do tří. Kromě Jarošova sekání a osobní desítky je to ještě menší trest pro hráčskou lavici.

18:20
    Hradec vycítil šanci a bojuje, což však vede k podražení Radovana Pavlíka (HKR) a přesilovce pro hosty.

4:32
    Ale domácí přejeli do protiútoku a vysloužili si přesilovku. Radek Koblížek (KOM) - 2 minuty za hákování.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 18. Jaroš (Hylena), 19. Jaroš, 29. Vik (Drašnar) - 8. Garčic (Zbořil), 15. Dvořák (Boltvan), 25. Král, 39. Šnajnar (Garčic, Král), 50. Dymáček (Boltvan), 51. Jenyš (Garčic)

Královští lvi Hradec Králové: F. Veselý (Červený) - Čech, E. Veselý, Havránek, Luštinec, Souček, Voříšek, Pumr, Bureš - Hylena, Zahradník, Malík, Drašnar "C", Janata, Hofman, Malinský, Vik, Gančarčík, Jaroš, Chalupa, Pavlík. Trenér: Petr Luštinec.
    HC Kometa Brno: Ptáček (Krček) - Kališ, Hájek, Zbořil, Šnajnar, Štancl, Gotthard - Garčic, Biolek, Dvořák, Král, Hroudný, Jambor, Jenyš, Dymáček, Koblížek, Balaštík, Boltvan "C". Trenér: Milan Vlk.

Rozhodčí: Lučan - Hidvéghy, Pechánek.