Španělsko - Austrálie 0:5 (kon.) | Belgie - Nizozemsko 1:3 (kon.)
Nový Zéland - Indie 3:1 (kon.) | JAR - Velká Británie 2:1 (kon.)
Pákistán - Argentina 2:0 (kon.) | Jižní Korea - Německo 0:1 (kon.)
Jižní Korea - Německo

0:1

(0:1)

Středa 01.08.2012, 22:15 • Riverbank Arena • Olympijské hry - Pozemní hokej (muži)
Sledujte:

Je tu konec dramatického utkání, ve kterém jsme viděli jedinou branku - na sklonku první půle ji vstřelil po trestném rohu Christopher Zeller. Korejci ve druhé půli měli několik šancí na vyrovnání, připsali si čtyři střely, Němci ani jednu (celkem 6:6), ale nestačilo to. Výborný Weinhold podržel Němce i při trestném rohu soupeře, kdy skvěle vychytal Lee Nam Yonga. Jeho tým si tak připisuje velmi cenné body do tabulky a zůstává beze ztráty. (23:40:19)

70:00
    Ale bez efektu. Utkání končí, Němci vítězí.

69:32
    Korejci kombinují před německou brankou...

68:39
    Yeo se chytá za hlavu, Korejci spálili dvě obrovské šance na vyrovnání. Jednu z nich měl právě Yeo, o míček přišel, k dorážce se dostal You, ale minul!

67:59
    Philipp Zeller se ke střele nedostal, pěknou zadovkou jej uvolnil Fürste.

67:29
    Witthaus nepřihrál přesně, ale Němci stále drží míček.

67:00
    Míček daleko od německé branky, tři minuty do konce.

66:20
    Publikum si žádalo trestný roh pro Korejce, ale sudí nevypadá, že by se nechal přesvědčit.

65:50
    Häner rybičkou odpálil míček.

64:52
    Jen nahodit a zase rychle zpět, to nyní předvedl Wesley.

64:30
    Němci teď vysunuli obranu a Korejcům se krátí čas.

63:08
    Cha je druhým Korejcem, který vidí zelenou kartu.

62:42
    Při troše rozvahy a přesnosti mohli Němci potrestat příliš odvážné napadání soupeře, ale musí si počkat na jinou možnost.