Maďarsko - Čína 11:10 (kon.) | Itálie - Rusko 4:7 (kon.)
Španělsko - USA 9:9 (kon.) | Velká Británie - Austrálie 3:16 (kon.)
Maďarsko - Čína

11:10

(1:3, 4:4, 4:3, 2:0)

Středa 01.08.2012, 15:10 • Water Polo Arena, Londýn. • Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)
Sledujte:

S konstatováním, že Maďarsko poráží Čínu 11:10, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dne a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou. (16:22:19)

Číňanky byly v úvodu lepším týmem a dokázaly si vybudovat náskok tří branek, postupem času začaly kousat i Maďarky, které dokonce dokázaly v poslední čtvrtině stav otočit na konečných 11:10. O rozhodující trefu se přitom postaraly necelé dvě minuty před koncem. Pro Číňanky, které po většinu zápasu vedly, je to možná trošku krutý výsledek.

32:00
    Skončila čtvrtá čtvrtina.

31:57
    Pokus Tengové zblokován, už se nic nestane.

31:54
    Ještě komplikace pro Maďarky! Keszthelyiová je vyloučena.

31:48
    Čína si bere oddechový čas.

31:47
    Tothová střílí míč jen do Yang. Čína bude mít čas ještě na jeden útok!

31:25
    Je to velký boj, Maďarky své soupeřky do ničeho nepouští.

30:54
    Keszthelyiová mohla rozhodnout, ale Yang byla proti.

30:27
    Ma opět neúspěšná. Ganglová začarovala svou branku.

30:04
    Barbara Bujkaová střelou z první nedává čínské gólmance šanci a Maďarky necelé dvě minuty před koncem jdou poprvé v utkání do vedení – 11:10!

29:44
    Na druhé straně netrefuje branku Sun. Konec zápasu se blíží, hráčky jsou jakoby v koncovce nervózní.

29:12
    Ani Dravuczová nepřibližuje Maďarsko k vítězství.

28:56
    Sun trefuje pouze připravenou Ganglovou. Čína se ještě v poslední čtvrtině neprosadila.

28:36
    Ma vybojovala míč a Čína může jít opět do útoku.

28:21
    Maďarky si vyžádaly oddechový čas. Čeká nás za nerozhodného stavu 10:10 zaručeně zajímavá koncovka zápasu!