Jednotlivci (muži) (kon.) | Jednotlivci (ženy) (kon.)
Jednotlivci (muži)

Středa 01.08.2012, 10:00Olympijské hry - Lukostřelba
Sledujte:

Mužská soutěž vyvrcholí v pátek, kdy dopoledne uvidíme osmifinále a odpoledne pak závěrečná tři kola play-off. Dnes budeme sledovat už jen poslední zápas ženského pavouka. Příjemný zbytek dne. (19:53:45)

Set5
    Faucheronovy naděje však definitivně hasnou na šestce v posledním setu. Prevost zakončuje zápas desítkou a stává se posledním osmifinalistou!

Set4
    Jako by mě kluci vyslyšeli! Čtvrtý set končí remízou 28:28, což znamená vedení 5:3 pro Prevosta.

Set3
    Výkony obou souputníků mají stále sestupnou tendenci. Faucheron střílí dokonce jen 21! Tentokrát je napřed Gael Prevost.

Set2
    Vzápětí ale Prevost srovnává díky třem devítkám, které samozřejmě neznějí tak dobře, nicméně na Faucheronových 25 stačí. Takový je systém play-off a jednotlivých zápasů. Máme vyrovnáno 2:2.

Set1
    A vypadá to na parádní přetahovanou! Prevostových 28 si nezadalo s dokonalým zápisem 10, 10, 10 v podání jeho soupeře. Faucheron vede.

Mužskou část bojů elitních 32 lukostřelců tedy uzavřou Thomas Faucheron s Gaelem Prevostem, dva reprezentanti země galského kohouta.

Set5
    Zápis 10, 10, 9 posílá dál Gaela Prevosta. Po přestávce uvidíme francouzskou bitvu o osmifinále.

Set4
    Další remíza 26:26 nás stále nechává v napětí! Uvidíme rozhodnutí, nebo ošidný rozstřel?

Set3
    Pro Francouze to ale zdaleka není procházka růžovým sadem! Teď si musel posledním šípem pomoci alespoň k remíze. 3:3.

Set2
    Druhá trojice se rozhodovala až závěrečným pokusem, který měl lepší Prevost. Takže zatím remíza.

Set1
    Kouassi se v první sadě vzěpřel předpokladům a svého soupeře zdolal 25:23!

Následující utkání by podle výsledků z kvalifikace mělo být vůbec nejjedoznačnějším, nicméně to stejně nemusí hrát roli. Gael Prevost, další z reprezentantů Francie a šestý nasazený, vyzve Rene Philippe Kouassiho z Pobřeží slonoviny.

Set3
    Je to tak, čistý zápis ve prospěch Francouze Thomase Faucherona. 6:0 a postup do večerního zápasu.

Set2
    Uvidíme první odpolední zápas s výsledkem 6:0? Zatím stále neradno předpovídat, přestože Francouz znovu vítězí a je blízko.

Set1
    V kvalifikaci silnější Faucheron jde do vedení díky výhře 28:26 v prvním setu.

Odpolední program na Lord's Cricket Ground jde do své závěrečné třetiny. Ta rozhodne o tom, kdo zaplní úplně poslední místečko v osmifinálové sestavě olympijského turnaje. První krok v play-off teď čeká Thomase Faucherona z Francie a Witthayu Thamwonga z Thajska.

Set4
    Tentokrát už se Simonu Terrymu nevedlo jako v předchozím kole. To Dan Olaru si počínal jako mazák! Pokaždé nastřádal 27 či 28 bodů a celkově si došel pro výhru 7:1. Vítá ho tak elitní šestnáctka.