Zápasy ve skupinách (ženy) (kon.) | O postup z 16 (ženy) (kon.)

Středa 01.08.2012, 10:47Olympijské hry - Badminton

Po dnešních kláních známe dvojice pro semifinále:
    Zhang, Zhao (CHN) - Fischer, Pedersenová (DEN)
    Ahmad, Natsir (INA) - Xu, Ma (CHN)

To je pro dnešek ze smíšených čtyřher vše. (15:34:32)

Mateusiak, Ziebaová (POL) nedokázali využít výhry v prvním setu ani vedení 16:13 v setu třetím a prohrávají s Xu, Ma (CHN) v dramatickém závěru po setech 21:19, 16:21, 21:23.

Čínská dvojice vyhrává 21:16 a srovnává stav setů na 1:1. Za pár sekund budeme sledovat rozhodující set.

Výsledek po prvním setu:
    Mateusiak, Ziebaová (POL) - Xu, Ma (CHN) 21:19.

nyní máme možnost sledovat poslední čtvrtfinálový zápas smíšené čtyřhry. Na kurtu č. 3 se připravuje zápas Mateusiak, Ziebaová (POL) - Xu, Ma (CHN).

Olympijský turnaj zná první evropské semifinalisty. Fischer, Pedersenová (DEN) - Prapakamol, Thoungthongkam (THA) 21:15, 21:13. Dánské želízko v ohni je stále žhavé.

Za 26 minut byl odehrán první set a s evropskými nadějemi to vypadá dobře. Fischer, Pedersenová (DEN) - Prapakamol, Thoungthongkam (THA) 21:15 po prvním setu.

Právě začíná zápas Fischer, Pedersenová (DEN) - Prapakamol, Thoungthongkam (THA).

Další utkání uvidíme v 13:30.

Končí nám i druhý zápas. Fuchs, Michelsová (GER) - Ahmad, Natsir (INA) 15:21, 9:21. Do semifinále s přehledem postupují Ahmad, Natsir (INA).

Zápas Zhang, Zhao (CHN) - Laybourn, Juhl (DEN) končí výsledkem 21:13, 21:17. Zhang, Zhao (CHN) postupují do semifinále.

Stav po prvním setu:
    Zhang, Zhao (CHN) - Laybourn, Juhl (DEN) 21:13

Fuchs, Michelsová (GER) - Ahmad, Natsir (INA) 15:21

Rozehrán je už i druhý mix Fuchs, Michelsová (GER) - Ahmad, Natsir (INA).

Diváci ve Wembley mají možnost vidět první čtvrtfinálový zápas turnaje. Zhang, Zhao (CHN) - Laybourn, Juhl (DEN).

Dobrý den. Badmintonový turnaj se konečně dostal do vyřazovací fáze. Pojďme se tedy podívat, kdo se dostane do užšího výběru.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 10:47.