Středa 01.08.2012, 18:00Olympijské hry - Badminton

Sorokinová, Vislová (Rusko) - Edwardsová, Viljoenová (JAR) b21:9, 21:7
    Fujiová, Kakiiwaová (Japonsko) - Juhlová, Pedersenová (Dánsko) 22:20, 21:10
    Bruceová, Li (Kanada) - Choová, Veeranová (Austrálie) 21:9, 18:21, 21:18
    Chengová, Chienová (Tchaj-pej) - Tian, Zhao (Čína) 10:21, 14:21

Děkuji za pozornost, přeji hezký den (20:59:00)

Dnešní program je u konce.

Poslední zápas Chengová, Chienová (Tchaj-pej) - Tian, Zhao (Čína) končí výsledkem 10:21 a 14:21!

První set zápasu Chengová, Chienová (Tchaj-pej) - Tian, Zhao (Čína) končí výsledkem 10:21.

Zápas Chengová, Chienová (Tchaj-pej) - Tian, Zhao (Čína) byl zahájen. Favoritky jsou Číňanky.

Kurt číslo 2 je volný a na řadu tak za chvilku přijde poslední zápas, na který čekáme.

Zbývá odehrát zápas Chengová, Chienová (Tchaj-pej) - Tian, Zhao (Čína) a máme za sebou čtvrtfinále ženské čtyřhry, které hodně ovlivnilo vyloučení osmi hráček kvůli tomu, že chtěly schválně prohrát, aby měly ve čtvrtfinále lehčí los.

Skončil zápas Bruceová, Li (Kanada) - Choová, Veeranová (Austrálie). Výsledek je 21:9, 18:21, 21:18.

Zápas Chengová, Chienová (Tchaj-pej) - Tian, Zhao (Čína) začne se zpožděním. Musí se počkat na dohrání ostatních duelů.

Zápas Fujiová, Kakiiwaová (Japonsko) - Juhlová, Pedersenová (Dánsko) končí po setech 22:20 a 21:10!

Skončil druhý set mezi Bruceovou, Li (Kanada) a Choovou, Veeranovou (Austrálie). Výsledek je 18:21. První set skončil 21:9. O vítězi tak rozhodne až třetí sada!

Skončil první set dramatického zápasu mezi Fujiovou, Kakiiwaovou (Japonsko) a Juhlovou, Pedersenovou (Dánsko). Skóre je 22:20.

Skončil první set zápasu Bruceová, Li (Kanada) - Choová, Veeranová (Austrálie). Výsledek je 21:9.

Aktuální skóre dalšího zápasu mezi dvojicemi Bruceová, Li (Kanada) - Choová, Veeranová (Austrálie) je 16:8.

První set je zatím vyrovnaný. Stav je aktuálně 11:9 pro Japonky.

Začal druhý zápas mezi Fujiovou, Kakiiwaovou (Japonsko) a Juhlovou, Pedersenovou (Dánsko). O jeho průběhu vás budeme samozřejmě informovat. Favoritkami zápasu jsou Japonky.

Začátek utkání se o několik minut posunuje.

Další zápas mezi Fujiovou, Kakiiwaovou (Japonsko) a Juhlovou, Pedersenovou (Dánsko) začne v 18:45.

První utkání je u konce. Zápas Sorokinová, Vislová (Rusko) - Edwardsová, Viljoenová (JAR) končí po výsledku 21:9 a 21:7 dobře pro ruský pár.