Rennes – Lorient 1:2 (kon.) | Lyon – Ajaccio 2:0 (kon.) | Nancy – Marseille 0:1 (kon.)
Olympique Lyon
2:0 (1:0)
AC Ajaccio
Neděle 16.09.2012, 17:00 • Stade de Gerland • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Domácí Lyon potvrdil roli favorita a Ajaccio přehrál 2:0. Lyon byl po celý zápas lepší a vyhrál po zásluze. Góly dali Lovren a López. Děkuji za pozornost, přeji hezký den (18:52:25)

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Základní hrací doba je u konce.

89
    Blíží se konec utkání. Hraje se předposlední minuta. Lyon si vedení hlídá a Ajaccio do ničeho nepouští.

86
    ... Lyon se v pohodě ubránil a vítězství si nejspíše už nenechá vzít.

85
    Hosté vybojovali rohový kop...

83
    Briand mohl dát třetí gól Lyonu. Míč končí ale vedle.

81
    Eduardo přenechal své místo pro Delorta.

80
    Lyon hraje v posledních minutách v poklidu a nemá s Ajacciem žádné problémy.

77
    López přenechal své místo pro Monzona.

75
    Lyon právě vstřelil branku!
    LISANDRO LÓPEZ dává druhou branku Lyonu a o vítězi je pravděpodobně rozhodnuto.

75
    Do konce utkání zbývá 15 minut a domácí si stav stále hlídají.

74
    Lyon kombinuje na polovině Ajaccia.

73
    ... po rozehrání se Lyon ubránil a může jít sám do útoku.

72
    Ajaccio vybojovalo rohový kop...

71
    Mutu na trávníku dlouho nebyl a již dostal žlutou kartu.

70
    Do šance se na druhé straně dostal Gomis. Ani on ale gól nedal a stav je tak stále 1:0.