Heracles – Breda 2:1 (kon.) | Alkmaar – Kerkrade 4:0 (kon.) | Utrecht – Eindhoven 1:0 (kon.)
Groningen – Arnhem 0:3 (kon.)
Heracles Almelo
2:1 (0:1)
NAC Breda
Neděle 16.09.2012, 12:30 • Polman Stadion, Almelo • Nizozemská Eredivisie

Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec dopadlo lépe pro domácí celek. Hosty poslal v prvním poločase do vedení Schalk. Domácí byli ale aktivnější, ale nedařilo se jim proměňovat i ty nejvyloženější šance. Jednu z nich dokázal využít osm minut před koncem Overtoom, který vyrovnal. Z posledního útoku v 94. minutě se prosadil ještě Everton a domácí vybojovali tři body. (14:23:29)

90+4
    Heracles právě vstřelil branku!
    Domácí to dokázali! Centrovaný míč opět propadl až na malé vápno, kde si ho zpracoval EVERTON a propálil hostujícího brankáře. Velká chyba obrany Bredy.

90+3
    Jenže centrovaný míč opět parádně vyboxoval brankář Rouwelaar.

90+2
    Po pěkné střele a dobrém zákroku hostujícího brankáře budou domácí zahrávat rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.

90
    Žlutou kartu uviděl domácí Bruns.

89
    Domácí to zkouší dlouhými centry, ale pro míč si výborně chodí brankář Rouwelaar.

88
    Domácím se nedaří prokombinovat se na polovinu Bredy.

87
    Žlutou kartu uviděl hostující Schalk.

86
    Ale hosté z této příležitosti nic nevytěžili.

85
    Rohový kop pro Bredu.

85
    Ale centrovaný míč sebral dobře chytající brankář Rouwelaar.

84
    Rohový kop pro Heracles.

82
    Domácí se konečně dočkali. Centrovaný míč propadl až na malé vápno, kde stál nikým nehlídaný WILLY OVERTOOM, který nedal hostujícímu brankáři šanci.

81
    Po rohu se dostal k hlavičce aktivní Overtoom, ale nedokázal trefit hostující branku.