Heracles – Breda 2:1 (kon.) | Alkmaar – Kerkrade 4:0 (kon.) | Utrecht – Eindhoven 1:0 (kon.)
Groningen – Arnhem 0:3 (kon.)
FC Utrecht
1:0 (0:0)
PSV Eindhoven
Neděle 16.09.2012, 14:30Nizozemská Eredivisie

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (16:30:36)

Tři body tak zůstávají trochu překvapivě na domácím stadionu. Eindhoven dnes nezvládl svou roli favorita a to i přes to, že Utrecht dohrával utkání jen v devíti lidech. A právě v početní nevýhodě, tehdy ještě v deseti, vsítili domácí jediný gól zápasu. Oar rozehrával standartku, která se jen lehce otřela o hlavu, ne-li jen vlasy Bulthuise, a skončil ku překvapení všech v síti.

90+5
    Na rohový kop přiběhl pomoci i brankář Tytoň, Utrecht se ale ubránil.

90+4
    Bulthuis se teď hodně zlobí na pomezního rozhodčího, který ukázal svým praporkem do rohu hrací plochy.

90+4
    Běží poslední minuta nastavení. PSV zakládá svou pravděpodobně finální akci tohoto zápasu.

90+2
    Taktické střídání v závěru zápasu. Za potlesku ochozů opouští trávník Thomas Oar, který předává pomyslnou štafetu Michaelu Zullovi.

90+2
    Tentokrát byl van der Maarel faulován. Nutno ale říci, že domácí hráč svému pádu hodně přidal.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Tlak domácích na chvíli končí. Utrecht dokázal odkopnout míč do bezpečí.

89
    Statistiku žlutých karet obohatil Jeremain Lens.

89
    Eindhovenu se krátí čas. Za moment se rozběhne poslední minuta čisté hrací doby.

88
    Dobrý obranný zákrok van der Maarela zabránil rohovému kopu, Utrecht tak bude kopat od své branky a domácí hráč z toho má náležitou radost.

87
    Matavž pálil z velkého vápna vysoko nad.

85
    Z dálky to zkusil van Bommel, Ruiter byl ale na svém místě a chytá.

84
    Oar vybojoval autové vhazování poblíž půlící čáry.

80
    Za faul zezadu vidí červenou kartu Alexander Gerndt. Utrecht tak bude hájit své jednogólové vedení už jen v devíti hráčích!

78
    Ve stejnou dobu střídají také hosté z Eindhovenu. Dolů jde Willems, nahoru Narsingh.