Žižkov – HFK Olomouc 3:1 (kon.) | Znojmo – Sokolov 1:1 (kon.) | Varnsdorf – Karviná 4:1 (kon.)
Čáslav – Most 0:3 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
3:1 (2:0)
1. HFK Olomouc
Neděle 16.09.2012, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Je tu konec utkání. Přestože domácí v prvním poločase jasně dominovali, nakonec se o výsledek museli ještě obávat. Hned ve 47. minutě totiž snížil Kobylík a v celém dalším průběhu byli aktivnější fotbalisté HFK Olomouc. Definitivní uklidnění pro domácí přišlo až ve třetí minutě nastavení, když na konečných 3:1 upravil Daniel Bartl. (12:11:43)

90+4
    Kobylíkův centr ale v pohodě odvrátil Kiidron a přestože se míč dostal opět ke Kobylíkovi, nic z toho nebylo, protože dobře zasáhl také Bodeček.

90+4
    Ještě je tu v závěru rohový kop pro hosty.

90+3
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Boháč z vlastní poloviny kopal přímý kop, hlavou ho prodloužil Kalod na DANIELA BARTLA, který v gólové pozici nezaváhal a pohotově zvýšil na 3:1!

90+2
    Slodowy centroval z půlky do vápna, a přestože nikdo míč netečoval, musel zasahovat brankář Šrom.

90+1
    Bartl byl nyní přistrčen Kopeckým a domácí tak mají možnost poslat míč daleko od Boháčovy brány.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dlouhé čtyři minuty.

90
    Běží poslední minuta druhého poločasu. Po útočném faulu Biolka budou u míče domácí.

89
    Bartošák nakonec volejbalovou terminologií vytloukl bloky a je tu autové vhazování pro domácí. Obrana Žižkova si může oddychnout.

89
    Kobylíkův centr odvrátil nadvakrát Sloboda.

89
    Kobylík zahrál přímý kop příliš brzy a dostává žlutou kartu.

88
    Nyní ale pozor. Po faulu Bartošáka je tu další standardka pro holický tým. Teď je to skoro až na rohu velkého vápna, velmi zajímavá příležitost.

87
    Domácí byli po delší době v blízkosti brány hostů, jenže Kalodovi se míč přimotal pod nohy a zakončení z toho nebylo.

86
    Po faulu na Biolka kopali přímý kop hosté, centr do vápna nebyl ale pro Boháčovu bránu nijak nebezpečný.

86
    Až nyní se po ošetření na hrací plochu vrátil Kalod. Domácí jsou tak opět v plném počtu jedenácti mužů.

85
    Do konce zápasu chybí necelých šest minut a domácí hráči nemají stále nic jistého. U míče jsou hosté a tlačí se do zakončení.

84
    Domácí střídají. Odešel Surynek a nastupuje Sedláček

83
    Žižkovští vědí, že se jim ve druhém poločase nedaří, a proto se snaží šetřit cenné vteřinky.