Beerschot – Standard 3:2 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
3:2 (1:0)
Standard Lutych
Neděle 16.09.2012, 18:00 • Olympisch Stadion Antwerp • Belgická Jupiler Pro League

Rohový kop se hostům vůbec nepovedl a tak utkání skončilo vítězstvím domácího celku v poměru 3:2. V utkání jsme viděli dva obraty ve skóre. Nejdříve Lutych dokázal otočit z 1:0 na 1:2 a byl na dobré cestě k zisku bodů z tohoto zápasu, jenže poté domácí nejdříve srovnali a následně v 86. minutě dokázali vstřelit i třetí branku, která zápas rozhodla.

S informací, že Beerschot porazil Lutych 3:2 se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn reportáží. (19:56:45)

90+3
    Míč byl tečován zdí a tak mají hosté k dispozici ještě jeden rohový kop.

90+3
    Z hranice šestnáctky budou hosté zahrávat přímý kop a to bude zřejmě i jejich poslední šance na vyrovnání!

90+2
    Losada si šikovně obhodil až tři protihráče a mohl postupovat dál k bráně Lutychu, ale v poslední chvíli zakročil jeden z obránců.

90+1
    Hosté se nedostávají k žádnému tlaku a hraje se na jejich polovině.

90
    Začala plynout poslední minuta řádné hrací doby. Hlavní rozhodčí však nastavuje ještě tři minuty.

89
    Hosté začínají být nervózní, výsledkem jsou zbytečné ztráty míče a fauly.

86
    Ještě před střelením branky hřiště opustil Mununga, kterého nahradil Guillaume.

86
    Beerschot právě vstřelil branku!

Další obrat v tomto utkání. Domácí opět vedou a o branku se nepostaral nikdo jiný než ELIMANE COULIBALY, tedy autor první branky domácích. Ten dostal přesnou přihrávku hlavičkou a dokázal si skvěle zpracovat míč v pokutovém území a nedal brankáři Standardu Lutych šanci.

84
    Laurent Ciman je dalším hráčem, který viděl žlutou kartu.

79
    Frederic Bulot nahradil na hřišti Ignacia Gonzaleze.

82
    Střídající Stefano Marzo vyzkoušel štěstí, ale jeho razantní střela letěla mimo tři tyče.

82
    Týmy se snaží o útočnou hru, ale není to žádné zběsilé útočení - hráči dobře ví, že případná chyba v obraně by již zřejmě znamenala porážku.

79
    Vyrovnávací branka donutila Standard k otevření hry, již nejsou pouze zabetonování na vlastní polovině, ale snaží se i o hru směrem dopředu.

76

Hostům se čekání na vlastní polovině opravdu nevyplatilo. Po standartní situaci, kterou rozehrál Oyo dolétl míč přesně ke JOACHIMU MUNUNGOVI, který si míč skvěle zpracoval na prsou a nechytatelně zavěsil. Obrana Standardu si vzala zřejmě dovolenou.

73
    Domácí jsou nyní aktivnější, ale musí si dávat pozor na tak laciné ztráty míče ve středu hřiště. Z rychlého protiútoku málem rozhodli hráči Lutychu.

72
    V zápětí střídali i domácí, pro které je to již druhá změna. Na hřiště přišel Galesic místo Wuytense.