Chievo – Lazio 1:3 (kon.) | Fiorentina – Catania 2:0 (kon.) | Janov – Juventus 1:3 (kon.)
Neapol – Parma 3:1 (kon.) | Pescara – Sampdoria 2:3 (kon.) | AS Řím – Bologna 2:3 (kon.)
Siena – Udinese 2:2 (kon.) | Turín – Inter 0:2 (kon.)
AS Řím
2:3 (2:0)
Bologna FC
Neděle 16.09.2012, 15:00 • Stadio Olimpico • Italská Serie A

Příjemný zbytek neděle a nashledanou u dalších onlajnů z italské kopané. (17:03:32)

Bologna tak zaskočila velkého favorita dnešního zápasu a odváží si domů velmi cenné 3 body. Hráči AS Řím poznali, jak krutý umí být fotbal.

AS Řím byl od úvodního hvizdu lepším týmem a dostal se do několika šancí. Dvě z nich proměnil v gól. Šťastnými střelci byli Florenzi a Lamela. Druhý poločas se odvíjel podle stejného scénáře. Fotbal hráli domácí fotbalisté a hráči Bologny působili bezradným dojmem. Jenže poté přišla velká minuta hráčů Bologny, kteří dokázali využít dvou chyb AS. Jmenovitě snajpr Gilardino a Diamanti. AS Řím v posledních minutách dostal Bolognu pod velký tlak, ale branku přidal překvapivě opět Gilardino.

90+3
    Rozhodčí brzy ukončí dnešní zápas.

90+2
    Totti hlavičkoval zcela sám jen do Agliardiho. Todle se musí dávat!

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Bologna právě vstřelila branku!
    ALBERTO GILARDINO otáčí stav zápasu. Útočník Bologny využil nedorozumění mezi Stekelenburgem a Burdissem. Stadio Olimpico nyní oněmněl.

89
    Domácí se snaží dostat před branku Bologny. Ta hraje nyní ve velkém bloku.

87
    Diamanti měl směrem k rozhodčímu příliš poznámek. Ten ho umlčuje žlutou kartou.

87
    Totti má nervy na pochodu. Jeho frustraci odnesl Taider, který nyní leží na hřišti a šetří čas pro svůj tým.

87
    Hráči Bologny šetří čas, jak se dá. S bodem by byli nad míru spokojeni.

86
    Tottiho střílený centr vyboxoval se vší námahou Agliardi.

85
    Totti si vymodlil faul zhruba 34 metrů od branky Bologny. Sám kapitán se ujme přímého volného kopu.

84
    Marquinhos fauloval Gilardina. Bologna tak rozehraje přímý volný kop.

82
    Na dlouhý centr jen těsně nedošáhl Destro. Fanoušci na stadiónu ženou domácí fotbalisty za třetí brankou.