Karlovy Vary – Písek 2:2 (kon.) | Domažlice – Kladno 1:0 (kon.) | Roudnice – Strakonice 1:3 (kon.)
Králův Dvůr – Převýšov 0:2 (kon.) | Č. Lípa – Vltavín 3:3 (kon.) | Zápy – Kolín 1:2 (kon.)
SK Roudnice nad Labem
1:3 (1:1)
SK Strakonice
Neděle 16.09.2012, 16:30 • Sportovní areál Pod Lipou • Česká fotbalová liga

Děkuji za pozornost a za 14dní u zápasu SK Roudnice - Sparta Praha B znovu napočtenou.

90+1
    Další přímý kop pro Roudnici a znovu Doležal u balónu. Křížík bez problémů chytil a po této akci zápas Tereba ukončil.

90
    Dnešní utkání je nastaveno o další 2minuty.

88
    Strakonice dnes naposledy střídala - takticky. V 88. minutě hřiště opustil Linhart, kterého nahradil Vaněk.

87
    Z rohu zahrozil kapitán domácích - Kratochvíl. Jeho hlavička branku minula.

86
    Doležal má možnost dalíšho přímého kopu. Tentokrát už byla Roudnice velmi blízko vstřelení gólu. Na brankové čáře však zapracovali 2 Strakoničtí obránci a míč zastavili ještě před brankovou čárou.

85
    Brožík leží na zemi po střetu s jedním Strakonickým obráncem. Zvedl se a už se hraje dál.

84
    Roudnice konečně také vystřelila, lépe řečeno Brožík hlavičkoval, naneštěstí pro Roudnici vysoko nad.

82
    Po dlouhé době také roh pro Roudnici, ale využit nebyl.

80
    Strakonice využívají dalšího možného střídání. Ze hry byl stažen Zeba, naopak na trávník na posledních 10minut vyběhl Petráň.

79
    Další velké štěstí Roudnice. Pechatý vyběhl až za velké vápno, Strakonice dokázali hned dostat balón zpět, prázdnou branku ale netrefili a skóre zůstává stále 1:3. Po další akci zahrávají Strakonice roh.