Chievo – Lazio 1:3 (kon.) | Fiorentina – Catania 2:0 (kon.) | Janov – Juventus 1:3 (kon.)
Neapol – Parma 3:1 (kon.) | Pescara – Sampdoria 2:3 (kon.) | AS Řím – Bologna 2:3 (kon.)
Siena – Udinese 2:2 (kon.) | Turín – Inter 0:2 (kon.)
Turín FC
0:2 (0:1)
Inter Milán
Neděle 16.09.2012, 20:45Italská Serie A

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji úspěšný vstup do nového pracovního týdne. Dobrou noc. (22:45:28)

V dalším kole hostí Inter Milán na domácí půdě Sienu a budou se tak očekávat další tři body. Turínské fotbalisty pak vyzve na svém stadionu Sampdoria.

Duel končí výhrou Interu Milán, který si z Turína odváží tři body. Cestu za tímto ziskem započal ve 13. minutě Diego Milito, který se trefil zhruba ze třiadvaceti metrů. Pojistku pak hostům přidal v 83. minutě střídající Antonio Cassano.

90+3
    Rozběhla se poslední minuta nastavení. Obrázek hry je následující - hráči Interu pohodlně kombinují na polovině soupeře a o bodech je na rozhodnuto.

90+1
    Sudí Luca Banti nastaví tři minuty nad rámec čisté hrací doby.

89
    Kamil Glik vyfasoval v závěru utkání žlutý kartónek.

89
    Ani ten nebyl nijak nebezpečný. U míče už jsou fotbalisté v bílých dresech.

89
    Ten byl rozehrán nakrátko a rezultuje v další roh.

88
    Turín bude moci ještě zahrozit z rohového kopu.

85
    Praporek pomezního rozhodčího je nahoře a to je signál k tomu, že byl Milito v ofsajdu. Hostujícímu forvardovi to však příliš vadit nemusí. Pokud se nestane zázrak, Inter si dnes odveze všechny body.

83
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Střídající ANTONIO CASSANO přidává Milánu gólovou pojistku poté, co svou střelu z blízkosti penaltového puntíku zakončil do protipohybu brankáře Gilleta.

81
    Na programu je poslední střídání tohoto zápasu. U závěrečného hvizdu bude chybět Guarin, který si u postranní strany plácl s nově příchozím Walterem Garganem.