Olomouc – Šumperk 4:5 (po s.n.) | Jihlava – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Třebíč – Kadaň 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 4:1 (kon.) | Písek – Most 4:2 (kon.)
Beroun – Havlíčkův Brod 4:10 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (0:0, 3:1, 0:2 - 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 01.12.2012, 17:301. liga (ČR)

50:22
    Dukla bude hrát přesilovou hru. Vladimír Říha (HKR) dostává dvě minuty za hákování.

47:15
    Na trestnou lavici míří další jihlavský hráč. Tomáš Kolafa (JIH) obdržel dvě minuty za krosček.

42:47
    Královští lvi si zahrají v početní výhodě. Daniel Hodek (JIH) je potrestán menším trestem za hákování.

40:05
    Na trestnou lavici putuje Tomáš Čachotský (JIH). Jihlavský rychlík se provinil hrou vysokou holí.

39:56
    V závěru druhé části obdržel David Švagrovský (HKR) dvě minuty za podražení.

37:33
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Lukáš Krupka (JIH) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

36:54
    Filip Luňák (HKR) obdržel 10 minut za nesportovní chování, neboť velmi vehementně prostestoval proti jihlavské brance.

32:58
    Hosté nevydrželi v plném počtu příliš dlouho. Dalším vyloučeným je Šimon Macháň (HKR). Hradecký forvard dostává menší trest za vražení na hrazení.

30:40
    Na trestnou lavici putuje další hradecký hráč. Michal Mikeska (HKR) dostává dvě minuty za napadení.

28:57
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Za podražení odchází pykat Marek Červený (HKR).

25:08
    Vzápětí však odcházejí na trestnou lavici. Ondřej Malec (JIH) se provinil sekáním.

19:30
    Velká šance pro jihlavské mužstvo. Za zdržování hry usedá na trestnou lavici David Roupec (HKR).

19:05
    Vladimír Říha (HKR) dostává dvě minuty za faul loktem. Dukla si zahraje další přesilovou hru.

03:18
    Dukla si zahraje v početní výhodě. Na trestnou lavici putuje hradecký Aleš Půlpán (HKR). Provnil se držením protihráče.

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 22. Drtina (Filip, Kolafa), 30. Hodek (Hubáček, Čachotský), 37. Hodek (Čachotský), 63. Zadražil (Jeslínek) - 39. Valášek (Karlíček), 45. Říha (Švagrovský, Chmelíř), 48. Šagát (Tvrdík)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Novotný) - Dobrovolný, Ficenc, Kolafa, Jaroš, Drtina, Zadražil, Podlipnik - Hodek, Hubáček, Čachotský - Jeslínek, Filip, Prokš - Malec, Maliník, Krupka - Pekárek, Pometlo, Polcar
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Čech) - Roupec, Karlíček, Čížek, Vágner, Čáp, Chmelíř, Klement, Červený - Šagát, Mikeska, Haluza - Valášek, Tvrdík ,Moskal - Švagrovský, Ŕíha, Kubica - Půlpán, Macháň, Šťastný

Rozhodčí: Čech - Černý, Reich