Olomouc – Šumperk 4:5 (po s.n.) | Jihlava – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Třebíč – Kadaň 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 4:1 (kon.) | Písek – Most 4:2 (kon.)
Beroun – Havlíčkův Brod 4:10 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 01.12.2012, 17:301. liga (ČR)

54:01
    Hosté jdou do tří, Franitšek Gerhát vyloučen na 2 minuty za zdržování hry. Boleslav bude hrát dvojnásobnou přesilovku.

52:31
    Daniel Sobotka (LTM) vyloučen na 2 minuty za krosček

47:06
    Marek Loskot vyloučen na 2 minuty za podražení.

44:11
    Sudí vylučují boleslavského Tomáše Demela - 2 minuty za hákování.

38:43
    Vyloučen boleslavský Petr Chaloupka - 2 + 2 minuty za hru vysokou holí.

35:15
    Jan Rudovský vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

33:57
    Kryštof Kafan vyloučen na 2 minuty za hákování + 10 minut osobní trest za nesportovní utkání.
    Dvouminutový trest odsední Dominik Simon.

28:55
    Hra byla přerušena až nyní a na trestnou lavici putuje Milan Toman - 2 minuty za hrubost.

27:05
    David Pojkar vyloučen na 2 minuty za podražení.

25:42
    Vyloučení na straně domácích - 2 minuty pro Marka Loskota za napadení.

17:24
    Vyloučen Jakub Evan (LTM) - 2 minuty za podražení.

09:35
    David Pojkar (MBL) vyloučen za nedovolené bránění.

05:16
    A máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Za držení vyloučen litoměřický František Gerhát.

Zdena Bobková

Branky a nahrávky: 16. Nouza (Koudelka), 25. Pabiška (Pojkar), 35. Výborný (Nouza, Kafka), 44. Kafka - 38. Rudovský (Sobotka)

BK Mladá Boleslav: Will – Pojkar, Kasík, Toman, Němeček, Bohunický, Chaloupka, Jindra, Šmach – Nouza, Koudelka, Padělek – Kafka, Výborný, Pabiška – Demel, Červený, Rys – Lenc, Loskot
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl – Evan, Martinka, Veselý, Husák, Sobotka, Kříž, Kolář – Rubeš, Rudovský, Novák – Lapšanský, Slížek, Gerhát - Kafan, Tvrzník, Žalčík – Simon, Forman, Luňák

Rozhodčí: Škrobák - Frodl, Svoboda