Havířov – Přerov 3:2 (kon.) | Prostějov – Opava 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 4:5 (po s.n.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Milevsko – Sokolov 4:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
SHK Hodonín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Klatovy – Bílina 3:2 (kon.)
Tábor – Kobra 4:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Chotěboř 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 3:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
7:2 (2:1, 4:0, 1:1)
HC Chotěboř
Sobota 01.12.2012, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

55:44
    Faul na Maříka. Držení v podání Aleše Koželuha.

53:51
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    PAVEL BLAŽEK dorážkou po ledě koriguje stav. Asistence Koželuh.

53:16
    Martin Mařík dvě minuty za držení.

52:48
    Půhoný upaloval sám z křídla na Kubeše, ten jeho pokus lapil, ale sudí Vokřál viděl sekání Tomáše Tupého.

51:42
    Vajgar právě vstřelil branku!
    DAVID KUPEC zkompletoval hattrick. Jeho rána švihem z kruhu zapadla pod horní tyčku. Asistence Jaroslav Kocar.

49:32
    Skokan pálil švihem, Zvolánek chytá. Poté Skokan přihrával před branku Tupému, kterého osekal Filip Stoklasa.

45:55
    Napadení Marka Dvořáka v podání Ondřeje Šímy.

39:50
    Hospodka byl velmi důrazný před Kubešem. Jeho sekání potrestáno nebylo, ale hrubost pro Roberta Procházku, který Hospodku vytlačil z brankoviště se našla.

38:10
    Aleš Skokan nečekal, že se ocitne v tutové šanci a tak jen promáchl.

37:41
    Puk poskakoval po horní tyčce hostující branky.

35:03
    Vajgar využívá přesilovou hru a LUBOŠ VOŘÍŠEK vyhání Fikrta svou střelou švihem z branky. Na jeho místo nastupuje Jiří Zvolánek. Asistence Aleš Skokan a Martin Mařík.

34:22
    David Kupec mohl zkompletovat hattrick, ale Fikrt měl v brankovišti k puku blíž.

32:42
    ADAM POPELKA propálil vše před sebou. Asistence Martin Mařík a Aleš Skokan.

31:42
    Marek Dvořák střílenou přihrávku našel přesně hůl DAVIDA KUPCE a ten nasměroval puk do branky. Asistence Marek Dvořák.

30:44
    Hostující hráč padl, když se mu Maryška uhnul. Toho sestřelil Vladimir Fedoskov, který dostal pět minut plus do konce utkání, nutno říci, že zaslouženě. Na straně Vajgaru dvě minuty pro Luboše Voříška za sekání,

28:00
    Kubeš bravurně vytáhl reflexně Havelkovu dorážku!

27:26
    Tomáš Tupý dvě minuty držení protihráče.

26:51
    DAVID KUPEC se i přes odpor chotěbořské obrany natlačil před Fikrta a v pádu bekendem zavěsil pod víko. Asistence Jaroslav Kocar.

17:42
    Vajgar tlačí jako hrom a ostřeluje Fikrta. Po Popelkově ráně už fanoušci zvedali ruce.

16:31
    Už Voříškova střela byla cítit po gólu, ale důraz MARTINA MAŘÍKA dostal puk pod Fikrtem do branky. Asistence Luboš Voříšek.

15:16
    Tak faul Hemského změněn na 5 minut plus osobní trest do konce utkání. Upřímně nevím co vedlo kroky sudích.

15:16
    Hrubost Marka Hemského.

10:44
    Vajgar dle sudích v šesti.

09:40
    Hosté byli již ve čtyřech, tlak Vajgaru přinesl své ovoce. MARTIN MAŘÍK to vzal na sebe, vybruslil si zpoza branky a zblízka pod břevno zakonči. Asistence Luboš Voříšek.

08:23
    Martin Mařík sám proti přesile. Dokázal se prosadit a vykoledoval si faul Pavla Havelky.

07:27
    Čtyři vteřiny před Hospodkovým návratem na led Michal Dolinský dvě minuty za držení hole.

05:31
    Josef Mazanec si došel pro faul, Jan Hospodka dvě minuty za podražení.

01:48
    VOJTĚCH VARGA dokázal v početní výhodě propasírovat puk mezi Kubešovy betony. Asistence Petr Fila.

01:05
    Půhoný se dral mezi hradecké obránce, Aleš Skokan si pomohl faulem, dvě minuty za podražení.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 10. Mařík (Voříšek), 17. Mařík (Voříšek), 27. Kupec (Kocar), 32. Kupec (Dvořák), 33. Popelka (Mařík, Skokan), 36. Voříšek (Skokan, Mařík), 52. Kupec (Kocar) - 2. Varga (Fila), 54. Blažek (Koželuh)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Maryška, Tržil, Tupý, Popelka, Matějka, Voříšek, Kupec, Kocar, Záhora, Mařík, Skokan, Sekera, Mazanec, Dvořák, Turek, Jasanský, Kohút.
    HC Chotěboř: Fikrt, Zvolánek - Koželuh, Šíma, Sobotka, Fedoskov, Zítka, Půhoný, Stoklasa, Varga, Fila, Hemský, Blažek, Havelka, Kesner, Hospodka, Dolinský.

Rozhodčí: Vokřál - Slavík, Žemlička