Jihlava – HC Kladno 2:3 (po pr.) | Kometa Brno – Chomutov 3:4 (po pr.) | Motor ČB – HC Plzeň 4:2 (kon.)
Olomouc – HC Litvínov 3:4 (po s.n.) | Slavia – Třinec 3:0 (kon.) | Zlín – Ústí n/L 3:2 (po pr.)
Sparta – Liberec 0:0 (odl.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
po s.n.
HC Olomouc
3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:0)
HC Litvínov
Sobota 01.12.2012, 13:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

63:56
    Za zdržování hry si půjde na trestnou lavici sednout kapitán hostů Pavel Písařík (LIT). Dobrá šance pro Moru!

54:15
    Ve stejném čase dostává osobní trest kapitán Olomouce Jiří Jergl (OLO).

54:15
    Po menší šarvátce je vyloučen domácí hráč Jakub Schejbal (OLO).

50:04
    Mora má další možnost vyrovnat. Za hákování vyloučen Martin Mical (LIT).

45:02
    Ta ale bleskurychle končí, Lukáš Králík (OLO) totiž ve snaze zakončit seknul hostujícího brankáře a dostává dvouminutový trest.

44:34
    Po Šrámkovi následuje další trest hostů, a to konkrétně Radek Ernst (LIT), a Mora má dvě minuty přesilovku pěti proti třem.

44:08
    Druhý čtyřminutový trest pro hráče Litvínova v utkání. Tentokrát si půjde na čtyři minuty za katr sednou Jakub Šrámek (LIT), který vysokou holí zasáhnul ubličej Dominika Novotného.

30:53
    Za podražení vyloučen Jan Strejček (LIT).

29:45
    Dominik Novotný (OLO) dohrál brankáře Soukupa, za což je na dvě minuty vyloučen.

26:59
    Kohouti si zahrají 25 vteřin přesilovku pět na tři. Za vysokou hůl si hned čtyři minuty odsedí Jakub Svoboda (LIT).

25:24
    Domácí mají možnost odpovědět. Za držení protihráče vyloučen Radek Ernst (LIT).

22:48
    První přesilovku si zahrají také Litvínovští. Vyloučen Dominik Novotný (OLO) - zdržování.

09:21
    Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestán tým Litvínova, trest odsedí Jan Trübenekr (LIT).

David Jahoda

Branky a nahrávky: 14. Číp (Lehečka, Králík), 46. Schejbal J. (Jergl J., Číp), 51. Číp (Králík) - 24. Písařík (Šrámek, Strejček), 30. Hora (Fučík, Zdeněk), 41. Písařík (Šrámek, Kokeš), 65. Šrámek

HC Olomouc: Kochta (Pospíšil) – Jergl J. (C), Pšeja, Kovář, Brančík, Schejbal J., Hradil – Lehečka, Číp, Králík – Kunce, Heža O., Šťastný – Ostřanský, Novotný, Vaculín – Jergl A., Zítka, Hes.
    HC Litvínov: Horák (Soukup) – Kokeš, Svoboda, Fučík, Ernst, Hora, Strejček – Šrámek, Písařík (C), Kuchař, Válek, Trübenekr, Čeřovský, Zdeněk, Mical, Švarc.

Rozhodčí: Husička – Bryška, Trunečka