Jihlava – HC Kladno 2:3 (po pr.) | Kometa Brno – Chomutov 3:4 (po pr.) | Motor ČB – HC Plzeň 4:2 (kon.)
Olomouc – HC Litvínov 3:4 (po s.n.) | Slavia – Třinec 3:0 (kon.) | Zlín – Ústí n/L 3:2 (po pr.)
Sparta – Liberec 0:0 (odl.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
HC Kladno
Sobota 01.12.2012, 12:00DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Ve 22. kole NOEN extraligy juniorů na sebe narazí týmy ze středu ligové tabulky. HC Dukla Jihlava v posledním zápase ztratila dobře rozehraný zápas v Chomutově a Rytíři Kladno doma zvítězili 4:2. Domácí Dukla ztrácí na Kladnou pouze jeden bod a v případě vítězství se posune o jednu příčku výše.

HC Dukla Jihlava:Fučík (Krejčík)- Dundáček, Tobola, Březka, Jícha, Žáček, Polívka- Pěška, Zídek, Horký- Lupač, Mikeš, Gregar- Kuchta, Vantuch, Vlček

HC Kladno: Exner (Kaňka)- Hájek, Tomáš, Kolářík, Vodák, David, Znamenáček- Redlich, Gottlieb, Véber- Novák, Janeček, Slánský- Vyšín, Šilhavý, Kalla- Král, Fiala

Rozhodčí: Jiří Kareš- Jan Čížek, Milan Kis

Hosté už nastupují na led.

Po ledové ploše krouží už i rozhodčí.

Na ledě jsou všichni účastníci dnešního utkání.

Domácí udělali jednu změnu v sestavě do brány se postavil David Krejčík.

00:01

00:10
    Dukla se dostala do obrovské šance. Sám před Exnerem se ocitl Pěška, ale gólovou radost mu zkazil tygřím skokem Exner.

02:00
    Začátek utkání je ve velkém tempu, hra se přelívá ze strany na stanu.

02:35
    David Horký(JIH) se sám objevil mezikruží a vyzkoušel pozornost Exnera.

03:05
    Vhazování ve středním pásmu vyhráli hosté mohou jít do útoku.

04:38
    Dukla právě vstřelila branku!
    Marek Lupač našel přihrávkou volného MARTINA GREGARA který bekhendovou střelou trefil víko Exnerovi branky. Asistence: Marek Lupač

05:35
    Rytíři se také dostaly do první větší šance z mezikruží střílel Tomáš, ale Krejčík byl pozorný a střelu chytil.

07:37
    Dukla navyšuje vedení Štěpán Zídek nahrál na modrou Filipovi Dundáčkovi, ten vystřelil a před bránou tečoval David HORKÝ. Asistence: Zídek, Dundáček

08:57
    Jan Vyšín(KLN) ujížděl sám na Krejčíka, zvolil střelu která nebyl přesná a tak skončila v ochranné síti.

09:40
    Krejčík(JIH) si připisuje další zákrok po střele Znamenáčka.

10:26
    Po individuální akci Janečka(KLN) se do šance dostával Slánský, ale tomu v poslední chvíli znemožnil zakončení Martin Jícha.

12:00
    Žlutočervení napadají hluboko v útočném pásmu a to dělá velké potíže hostujícím obráncům.

12:14
    Dukla rozehrává další útočnou akci, ale ta záhy skočila špatnou přihrávkou.

12:56
    Zakázané uvolnění hostů. Bude se vhazovat po pravé ruce Exnera.

13:16
    Kladno mělo šanci na rychlý protiútok, bohužel nepřesná přihrávka obránce darovala puk domácím.

14:00
    Domácí zamkli Kladno v pásmu, k žádnému většímu ohrožení hostující branky však nedošlo.

15:00
    Marek Lupač(JIH) se dostal k zakončení z kruhů, jeho střelu Exner viděl a vyrazil ji do rohu kluziště.

15:20
    Kladno nahodilo puk od červené čáry do pásma a Krejčík radši hru zastavil.

16:00
    Ondřej Pěška(JIH) připravil střelu pro Mikeše. Exner tuto střelu viděl a
    chytil.

16:25
    Patrik Novák(KLN) střílel přes obránce, Krejčík měl se střelou velké problémy a dokázal jí jenom vyrazit.

18:35
    Dukla se snaží dohrát třetinu a drží puk na svých hokejkách.

19:00
    Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:25
    Kladno zakládá poslední akci v první třetině, ale ta hned skočila, protože si špatně přihráli.

20:00

V první třetině jsme viděli dva góly. Dukla byla aktivnější a vytvořila si několik slibných šancí na zvýšení náskoku. Hosté po většinu třetiny jenom bránili jejich největší šanci měl Jan Vyšín, který však při samostatném úniky nezvolil nejlepší zakončení a trefil pouze ochranou síť. Druhá třetina začne ve 12:40

Domácí už nastupují na led, hned za nimi jdou rozhodčí.

Na ledě už jsou i Rytíři Kladno.

20:01

21:00
    Oba týmy začali druhou třetinu rozvážně.

22:00
    Hra má spád. Žádný z týmu se však nemůže usadit v útočném pásmu.

23:00
    Krejčík(JIH) si připsal dva dobré zákroky po střelách Janečka a Nováka.

24:35
    Krejčík(JIH) ukryl puk ve výstroji po střele Slánského. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

25:16
    Hostují brankář ukázal své umění po střele Marka Vantucha. Po odpískání se hráči ještě trochu pošťuchovali.

26:00
    Hosté se na jednu přihrávku dostali do útočného pásma, ale ihned ztratili puk a útoku můžou jít domácí.

26:17
    Na trestnou lavici odchází na dvě minuty Hynek Tobola za vysokou hůl.

27:00
    Dukla ihned vyhodila puk až za klec Exnera.

28:00
    Kladno se na chvíli usadilo v útočném. Ke střele se dostal Hájek, jeho střela však trefila jen Pěšku, který odkulhal na střídačku.

28:17

28:40
    V rohu kluziště na chvíli zůstal ležet Marek Vantuch. ale nic se mu nestalo a už je na střídačce.

28:58
    Dan Tomáš dostal deseti minutový trest za nesportovní chování.

30:00
    Kladno se dostalo po rychlém protiútoku k zakončení. Střela těsně vedle Krejčíkovi svatyně.

30:15
    Zakázané uvolnění Hostů.

30:35
    Po střela Hynka Toboly(JIH) se dostal do samostatného úniku Kalla(KLN). Střelo trefil pouze boční síť branky.

30:40
    Filip Dundáček se půjde odsedět dvě minuty za faul kolenem.

31:00
    Domácí se výborně brání a Kladno si nevytvořilo žádnou šanci.

32:30
    Dukla vyhazuje až za Exnerovu bránu.

32:42

33:00
    Jícha(JIH) zakládal útočnou akci na konci byla pouze střela do obránce Kladna.

34:00
    Filip Dundáček(JIH) střelou do modré čáry vyzkoušel pozornost Exnera.

34:12
    Menší trest si půjde odsedět Kolářík. Nedovolené bránění.

35:01
    Domácí si v přesilovce zatím nevypracovali žádnou šanci. Kladno pozorně brání.

36:12

37:11
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Akci po pravém křídle, kterou vedl David, střílel Patrik NOVÁK, jeho střela se otřela o tyčku a zapadla za Krejčíka. Asistence: David

38:00
    Po obdrženém gólu Dukla zatlačila hosty. Žádnou větší šanci si však nevytvořila.

38:55
    Hru se snažil zrychlit Polívka(JIH) ale jeho přihrávka postrádala přesnost.

39:08
    Petr Kuchta(JIH) se prodral po levém křídle a dokázal i vystřelit. Jeho střela však trefila jenom Exnera.

39:55
    Kladno poslední půl minutu drželo puk jen na svých hokejkách a nedovolilo Dukle žádnou aktivitu.

40:00

Na konci druhé třetiny snížil za hosty Novák. Dukla byla lepším týmem, ale nedokázala si vytvořil gólovou šanci. Rytíři vytěžily z minima maximum. Do šaten se jde za stavu 1:2.

40:01

40:20
    Štěpán Zídek vybruslil z rohu a z mezikruží vystřelil. Exner byl však pozorný a střelu vyrazil betonem do do rohu.

41:00
    Zakázané uvolnění Jihlavy, po špatné přihrávce Mikeše.

42:00
    Rozehrávka je pro oba týmy ve třetí třetině velkým oříškem.

42:21
    Zakázané uvolnění Dukly.

42:26
    Po buly vystřelil Véber(KLN) Krejčík na poslední chvíli vymrštil beton a střelu vyrazil na rohu.

45:00
    Martin Jícha se dostal k puku na červené čáře. Prokličkoval do útočného pásma, vypálil jeho střelu jen Exner vyrazil a Jícha měl i dorážku, ale tak skončila na horní tyčce.

46:00
    David Horký(JIH) na kruhu přihrál Zídkovi. Štěpán Zídek vystřelil a Exner vyrazil střelu jenom nad sebe. Horký pak bohužel nahrál rukou a tak Dukla byla vykázána z útočného pásma.

46:35
    DO obrovské šance se dostal Martin Jícha(JIH). Byl osamocen na brankovišti, mohl se zeptat gólmana kam to chce, střelu nasměroval pouze do betonu Exnera

50:15
    Oddechový čas pro hosty.

51:00
    Hosté po oddechovém čase ožili a snaží se vyrovnat.

51:25
    David Horký(JIH) drží puk v rohu kluziště, přihrávkou hledal Štěpán Zídka, ten měl zablokovanou hůl, tak nemohl střílet.

52:00
    Martin Jícha(JIH) střílel od modré, do střely mu lehl jeden z hostů a od jeho brusle se puk odrazil do rohu.

53:10
    Hosté jsou aktivní a vysílají jednu střelu za druhou na Krejčíka.

53:39
    Zvýšení obrátek přineslo své ovoce. Po přihrávce Jiřího Kally se mezi betony Krejčíka trefil Martin Gottlieb. Asistence: Kalla

55:00
    Dukla po obdrženém gólu ožila. Chce se dostat zpět do vedení.

55:32
    Vojtěch Šilhavý oslabí svůj tým. Půjde si odsedět menši trest za podražení.

55:50
    Dukla má velkou příležitost jak rozhodnout utkání.

56:20
    Dundáček(JIH) zavezl puk do útočného pásma. Hráči se snažila dopravit puk do sítě, ale rozhodčí je vykázal pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

57:00
    Nahození od modré v klidu chytil Exner. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

57:10

57:31
    Erik Polívka(JIH) střílel od modré, trefil pouze hokejku bránícího a hráček a puk skončil v ochranné síti.