Chabarovsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Novokuzněck – Dynamo Moskva 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 3:5 (kon.)
Jaroslavl – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | Mytišči – Čeljabinsk 3:4 (po s.n.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:1 (kon.)
Doněck – Barys 2:4 (kon.) | HC Slovan – Nižněkamsk 1:2 (po s.n.) | Lev – Ufa 6:1 (kon.)
Spartak Moskva
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pátek 21.12.2012, 16:30 • Sokolniki Arena • KHL

59:49
    Krysjanov z poloviny hřiště míjí prázdnou branku.

59:40
    Utkání sleduje 2463 diváků.

59:40
    Nyní oddechový čas pro hosty, do konce zbývá dvacet vteřin.

59:29
    Jugra znovu o centimetry míjí branku soupeře.

55:35
    Spartak bude mít velkou možnost na vyrovnání, dvě minuty za hákování dostává český krajánek Trončinský.

51:59
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec využívají přesilovku 12 sekund pře jejím vypršením a dávají první branku zápasu. Po přihrávce Pepelajeva a Skorochodova se napřáhl VITALIJ SITNIKOV a dává velmi důležitou trefu! Asistence: Igor Skorochodov, Alexej Pepelajev.

50:11
    Hosté si zahrají přesilovku, dvě minuty podražení dostává Mamkin.

45:23
    Nyní po delší šance velká šance, jenže hostující Sitnikov nyní zblízka nepřekonal Jachina. Brankář Spartaku podržel svůj tým.

42:23
    Hosté si po delší době zahrají přesilovku, dvě minuty za sekání dostává Gubin.

37:14
    Ihned je tu další vyloučení a v pořadí už šesté pro Jugru, 2+2 minuty dostává za hru vysokou holí Sitnikov a je tu velká šance pro Spartak.

35:13
    Vyloučení na obou stranách. Za podražení jde na dvě minuty na lavici hostující Altarjov a za přifilmování pádu také domácí Ščitov.

25:57
    Hosté budou hrát oslabení a je to jejich čtvrté vyloučení, dvě minuty za hákování dostává But.

22:03
    Do brejku se naopak dostal Juňkov a přejel celé pásmo, jenže osamocen branku netrefil.

20:59
    Třetí vyloučení i na straně domácích, za sekání jde na trestnou lavici Bušujev.

17:17
    Třetí vyloučení Jugry, dvě minuty musí odsedět Ibragimov.

14:36
    Nyní mají domácí tlak, jenže Petrov netrefuje prázdnou branku.

09:35
    Hosté budou hrát téměř minutu tři proti pěti, za vyhození kotouče z vlastního pásma musí odsedět dvě minuty Pepelajev.

09:01
    V obrovské možnosti se ocitl Bušujev, jenže míjí prázdnou branku.

08:29
    První vyloučení na straně hostů, dvě minuty za hrubost si odpyká But.

06:28
    V dobré pozici je Pepelajev, Jachin nyní předvádí výtečný zákrok.

04:52
    Máme tu druhé vyloučení moskevského celku, dvě minuty za hákování dostává Bušujev.