Queens Park – Tottenham 0:0 (kon.) | Aston Villa – Southampton 0:1 (kon.) | Everton – Swansea 0:0 (kon.)
Fulham – Wigan 1:1 (kon.) | Norwich – Newcastle 0:0 (kon.) | Reading – West Brom 3:2 (kon.)
Stoke – Chelsea 0:4 (kon.) | Sunderland – West Ham 3:0 (kon.)
Fulham FC
1:1 (1:0)
Wigan Athletic
Sobota 12.01.2013, 16:00 • Craven Cottage, Londýn • Anglická Premier League

Máme za sebou utkání 22. druhého kola anglické Premier League, na jehož konci svítí na výsledkové tabuli vyrovnaný stav 1:1.
    Po celý zápas nás doprovázelo nevyrovnané tempo a bezduchý směr utkání, nakonec jsme se ale několika pohledných akcí dočkali. Ze začátku zápasu byl k vidění pohledný fotbal, avšak postupně se tempo vytrácelo.
    První gól přišel ve 23. minutě a na konto si jej připsal Georgis Karagounis. S vyrovnáním přišel Franco Di Santo v minutě 72. (18:00:21)

90+4
    Po závaru před Al Habsim se skóre měnit nebude, defenziva Wiganu se z něj dokázala dostat.

90+3
    Wigan se vymanil z náporu dlouhým odkopem, Fulham zakládá další akci.

90+2
    Jean Beausejour vypálil, ale také mimo.

90+1
    Zraněného Ramise nahradí Ronnie Stam. (WIG)

90
    Nastaveny jsou tři minuty.

90
    Ivan Ramis (WIG) je ošetřován na trávníku.

89
    Ještě s jedním ohrožením brány přišel na konci akce Dejagah, ale bránu minul.

89
    ...avšak ani po této výhodě se nemůže radovat z gólu.

88
    Fulham rozehraje rohový kop...

87
    Fulham střídá. Kacaniklice nahradí Dejagah.

87
    Fulham se tlačí směrem vpřed, Wigan zatím odolává tlaku.

86
    Další roh Wiganu nekončí trefou. Fulham se tedy ujímá míče.

85
    V obrovské šanci byl Franco Di Santo! Proběhl kolem obránců a z bezprostřední blízkosti vypálil, Schwarzer byl ale úspěšný. Pro Wigan to značí další roh.

85
    ...ale ani tento roh nepřinesl klid na kopačky hostů.

84
    Další rohový kop pro Wigan...

83
    Konečně jsme se dočkali. utkání nabralo tempo a hra začíná býti velmi rychlá. Zatím se ale jakožto aktivnější celek prezentuje Wigan.