Valladolid – Mallorca 3:1 (kon.) | Espanyol – Celta Vigo 1:0 (kon.) | Osasuna – Real Madrid 0:0 (kon.)
Valencia – Sevilla 2:0 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:0 (1:0)
Celta de Vigo
Sobota 12.01.2013, 18:00 • Estadi Cornellà-El Prat • Španělská LaLiga

Je dobojováno. Espanyol dnes naprosto zaslouženě vítězí za tři body. Nebyl ani tak dobrým týmem, jako Celta Vigo neškodným soupeřem. Za celý zápas nedokázala skoro nic vyprodukovat a po zásluze dnes tedy odjíždí s prázdnou. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (19:51:30)

90+4
    Posledních 12 sekund a domácí ještě střídájí. Už je jasno.

90+4
    Longo (ESB) se dostal do nadějné palebné pozice! Míč mu nesedl a chytá ho Varas!

90+3
    A opět jsou domácí s míčem na polovině Celty.

90+3
    Celta nedokáže souvisleji podržet míč. Je to naprosto bez šance na vyrovnání.

90+2
    Longo (ESB) se pokoušel procpat míč přes tři protihráče. Nepovedlo se mu to.

90+2
    Míč daleko od obou branek. Espanyol už útočí jen ve dvou hráčích a hlídá si svoje vedení.

90
    Tak nakonec nastavuje 4 minuty.

90
    Hraje se poslední minuta zápasu. U míče jsou domácí, jejichž akce končí střelou nad. Počítám, že rozhodčí nastaví takové dvě minuty.

89
    Espanyol drží míč na polovině soupeře.

88
    Garcia je dnes jasně nejlepší hráč na trávníku. Jednu branku dal a do dalších šancí se dostával. Je hodně aktivní po celý průběh hry.

88
    Už to vypadalo, že půjde Garcia (ESB) sám na branku, ofsajd tomu zamezil.

86
    Jdeme do poslední pěti minutovky. Podle herního obrazu to vypadá, že utkání skončí 1:0 pro domácí. Není náhodou, že Celta dala jen 7 branek na hřištích soupeře. Dopředu kromě standardních situací a rohů nepředvádí zhola nic.

84
    Střídání Espanyolu. Odejde Simao a místo něj se na hřiště podívá Samuele Longo.

84
    To byla již šestá žlutá pro hráče domácích. Je s podivem, že hrají ještě v 11 hráčích.

83
    Na míč si vyskočil brankář. Následně dostává za faul na něj žlutou kartu Colotto (ESB).

83
    Garcia (ESB) předvedl výbornou práci telěm a je tu další roh v zápase. Tentokráte pro domácí.

82
    Centr na zadní tyč a tam nebyl nikdo. Těch rohů měli dnes hosté poměrně dost a výsledek je nulový.