Troyes – Lyon 1:2 (kon.) | Nancy – Lille 2:2 (kon.) | Évian TG – Brest 0:2 (kon.)
Montpellier – Lorient 2:0 (kon.) | Rennes – Bordeaux 0:2 (kon.)
Stade Rennes
0:2 (0:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 12.01.2013, 20:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání poslední informace, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších onlajn přenosů se těším na shledanou. (21:57:32)

Je za námi utkání 20. kola francouzské fotbalové ligy a Bordeaux si z Rennes odváží výhru 2:0. Může za to zejména zlepšený výkon ve druhé půli, který přinesl branky Gouffrana a střídajícího Saiveta. Domácí fotbalisté nedokázali navázat na slušný výkon z prvního poločasu a i přes převahu v držení míče byli v tom druhém pouhým stínem.

90+3
    Diallo vystihl rozehru Bordeaux a z pravé strany postupoval na Carrassa. Mohl sám střílet, nepochopitelně se však pokoušel o přihrávku. Henrique tak dostal možnost odvrátit toto nebezpečí a také tak učinil.

90+2
    Utkání se už pouze dohrává, o vítězi je již jasno. Ví to i diváci, kteří zhusta opouští svá místa.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Ben Khalfallah se po pravém křídle řítil do dalšího útoku, byl však zastaven efektním skluzem Mavingy.

87
    Roh pro Rennes. Rozehrál ho Alessandrini, ale pouze do míst, kde operoval Carrasso - ten bez problémů vyboxoval mimo pokutové území.

87
    Hosté jsou si vědomi svého dvoubrankového náskoku a nikam se neženou. Stačí jim napadat rozehrávku Rennes.

85
    Na přesný centr si naskočil Henrique a Costil musel reflexivně vyrážet na další roh.

84
    Rohový kop pro Bordeaux. Velký podíl na něm má čerstvý Sacko.

82
    Poslední střídání na straně Bordeaux. Odchází Yoan Gouffran a zbytek utkání odehraje Hadi Sacko.

81
    Ne, ve druhém poločasu se domácím nedaří a nedaří. Z tribun se ozývá nespokojený pískot.

79
    Diallova rána se zastavila o před ním stojícího soupeře.

77
    Kombinace Rennes probíhala v úctyhodné vzdálenosti od branky Bordeaux a domácí navíc o míč díky Ben Khalfallahovi přišli.

75
    S ubíhajícím časem se na kopačky domácího týmu vkrádá čím dál větší nervozita a přihrávky ztrácí na přesnosti.

73
    Technická střela Alessandriniho končí v rukavicích brankáře Carrassa.

72
    Poslední střídání Rennes. Odešel Mevlüt Erdinç a na jeho místou nastoupil Abdoulaye Sané.