Troyes – Lyon 1:2 (kon.) | Nancy – Lille 2:2 (kon.) | Évian TG – Brest 0:2 (kon.)
Montpellier – Lorient 2:0 (kon.) | Rennes – Bordeaux 0:2 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
2:2 (1:2)
Lille OSC
Sobota 12.01.2013, 20:00 • Stade Marcel Picot, Nancy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Kouzelné utkání na Stade Marcel Picot v Nancy nakonec nepoznalo vítěze. Lille zde sice vedlo od první minuty díky brance Rouxe, o dvacet minut později ale srovnal výstavní trefou Grange. Avšak hosté ještě do poločasu strhli vedení na svou stranu díky Payetovi. Domácí Les Chardons po celé utkání hráli vyrovnanou partii a poděkováním za to jim byla Ayasseho trefa z 82. minuty, která určila konečný stav utkání 2:2. Já vám děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a těším se u dalších on-line přenosů. (21:56:45)

90+5

90+5
    Ale i ta zůstane neproměněna.

90+5
    Nic světoborného, Nancy dostává ještě jednu šanci.

90+5
    Grange pošle centr do šestnáctky.

90+4
    Ještě poslední šance pro Nancy.

90+3
    Je tu velké loučení. Prakticky všichni hráči Nancy se teď sesypali k Andrému Luizovi, jenž po tomto utkání v klubu končí, neboť rozvázal smlouvu. Luiz se slzami v očích opustil hřiště a přepustil místo Joelu Samimu.

90+3
    Grange nakonec své spoluhráče skutečně našel, Lotiés ale bohužel hlavičkoval nad.

90+2
    Franck Bería na poslední chvíli stáhl unikajícího Haïdaru, je tu žlutá karta pro něj a výzva ke Grangemu, který samozřejmě rozehraje tuto standardní situaci.

90+1
    Ani teď se Nancy nedočkalo.

90+1
    Rohový kop skončil na přední tyči, ještě jeden.

90
    Grange vybojoval rohový kop, hrát se budou ještě tři minuty.

90
    Neuvěřitelné neštěstí pro Nancy, Moukandjo dal po skvělém přečtení hry Lotiésem míč do jasné šance Joachimovi, ten se ale s míčem zamotal a nakonec si nevymodlil ani penaltu.

90
    Probíhá poslední minuta z řádné hrací doby.

89
    Chedjou před Haïdarou ubránil míč a bude se odkopávat od branky Lille.

88
    Bruno ihned v postavení mimo hru.

87
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Gianni Bruno.

87
    Krásné utkání pokračuje, na hranici pokutového kopu dostal míč Roux, jenž v nadějné příležitosti našel jen náruč Gregoriniho.