Queens Park – Tottenham 0:0 (kon.) | Aston Villa – Southampton 0:1 (kon.) | Everton – Swansea 0:0 (kon.)
Fulham – Wigan 1:1 (kon.) | Norwich – Newcastle 0:0 (kon.) | Reading – West Brom 3:2 (kon.)
Stoke – Chelsea 0:4 (kon.) | Sunderland – West Ham 3:0 (kon.)
Reading FC
3:2 (0:1)
West Bromwich Albion
Sobota 12.01.2013, 16:00 • Madejski Stadium, Reading • Anglická Premier League

To je z mé strany pro dnešek vše. Přeji hezký sobotní večer. Na shledanou! (18:07:35)

Reading se díky vítězství v tabulce posunul zpět před QPR a na nesestupové příčky nyní ztrácí tři body. Naopak West Bromwich prohrál už potřetí v řadě a pohárové pozice se mu pomalu vzdalují.

Statistiky:
    Střely celkem - 8:12
    Střely na bránu - 7:3
    Rohy - 8:4
    Držení míče - 58%:42%

Neuvěřitelné! V Anglii se prostě hraje až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Ještě v 82. minutě totiž hosté vedli díky dvěma gólům Lukaka 0:2 a zdálo se, že Reading míří za další porážkou. Pak se ale udály neskutečné věci. Snížení Kébého dalo domácím naději, a když v 88. minutě srovnal z pokutového kopu Le Fondre, Madejski Stadium propadl totální euforii. To však ještě nebylo všechno, protože v poslední minutě řádné hrací doby se dostal v šestnáctce k míči Pavel Pogrebnjak a dokonal fantastický obrat Readingu.

90+2
    Z voleje vypálil nad bránu Olsson. Fantastická atmosféra na Madejski.

90+1
    Ještě čtyři minuty.

90+1
    Pogrebnjak vidí žlutou kartu za jeho oslavu se svlečeným dresem.

90
    Reading právě vstřelil branku!
    To je neskutečné! Fantastický závěr v podání Readingu! Šokovaní hráči WBA zcela vypadli z role a byli za to potrestáni. Po dlouhém nákopu vyhrál před šestnáctkou hlavičkový souboj Pearce, balón tak propadl až k PAVLU POGREBNJAKOVI, který se ocitl tváři v tvář Fosterovi a poslal míč za jeho záda.

88
    Madejski Stadium je na nohou! ADAM LE FONDRE vystřelil po zemi do protipohybu gólmana a je vyrovnáno. Reading dokázal smazat dvougólovou ztrátu.

87
    Olsson na okraji šestnáctky sestřelil Kébého a rozhodnutí sudího Frienda bylo nekompromisní - ukázal na penaltovou značku.

87
    Penalta pro Reading!

86
    Levačka Iana Harta posílala míč do šestnáctky, hosté se ubránili.

86
    Další McClearyho centr srazil do autu Jones.

84
    Reading ožil. Střílený centr McClearyho jen prolétl šestnáctkou. Vzápětí se dostal k míči Guthrie a hosté měli štěstí, že svou pumelicí trefil pouze střed brány, takže Foster mohl zakročit.

82
    Tak domácí dramatizují závěrečné minuty. McClearyho centr z levé strany propadl až na zadní tyč, kde ho v pádu usměrnil hlavou do sítě JIMMY KÉBÉ.