Valladolid – Mallorca 3:1 (kon.) | Espanyol – Celta Vigo 1:0 (kon.) | Osasuna – Real Madrid 0:0 (kon.)
Valencia – Sevilla 2:0 (kon.)
Real Valladolid
3:1 (1:1)
RCD Mallorca
Sobota 12.01.2013, 16:00 • Estadio José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase nabídly oba celky ofenzivní podívanou, ze které vyšli vítězně domácí, kteří sice více riskovali směrem dopředu, ale vyplatilo se jim to. Až v 88. minutě poslal do vedení znovu domácí Oscar, po nadcházejícím tlaku hostů jim utekl Ebert a zvýšil na konečných 3:1. Děkujeme za pozornost!

Real Valladolid právě vstřelil branku!
    PATRICK EBERT předvedl výbornou individuální akci po pravé straně, kde měl spoustu prostoru. Ve vápně udělal kličku Nunesovi, položil si brankáře a nechytatelnou ránou doprostřed branky rozhoduje dnešní zápas.

90+2
    Na druhé straně jde do brejku domácí Ebert.

90+2
    Hostující Nsue vyrovnává! Ovšem stále v postavení mimo hru a gól neplatí.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase ještě tři minuty.

90
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Oscar, přichází Baraja.

90
    Hosté se hned natlačili na polovinu Valladolidu a snaží se za každou cenu vyrovnat.

89
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Geromel, přichází Hemed.

88
    Další snaha domácího středopoloře však nesla svého ovoce. Eber výborně našel mezi středními obránci OSCARA, který přízemní ránou prostřelil vyběhnutého hostujícího brankáře a v závěru utkání tak opět posouvá svůj tým do vedení.

87
    Ebert centroval přesně do rukavic Aouateho.

86
    Domácí se v závěrečných minutách ovšem ujímají iniciativy.

85
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Marti, přichází Fontas.

85
    Hosté se prokombinovali ke střele z hranice pokutového území. Pina však těsně mijí branku.

84
    Giovani ubráněn na pravé straně. Míč však zůstává v držení hostů.

84
    Pereira rozehrává na levé straně akci svého celku.

83
    Šance na vítězství jsou zatím hodně vyrovnané, oba celky nejsou spokojeny s dělením bodů.