Teplice – Liberec 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 1:2 (kon.) | Znojmo – Slovácko 3:2 (kon.)
Olomouc – Karviná 3:3 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 3:2 (kon.) | Jihlava – Zlín 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Ostrava 1:2 (kon.) | Dukla Praha – Hr. Králové 0:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (1:0)
FC Zlín
Sobota 12.01.2013, 13:00Tipsport liga

Utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1. Na začátku druhého poločasu si vypracovali zlínští fotbalisté uzemní převahu a nastřelili Tomášem Poláchem z přímého kopu tyč. Ten samý hráč byl sražen v pokutovém území Da Silvou a rozhodčí Gallo odpískal pokutový kop, který bez potíží proměnil Malchárek. Po vyrovnávající brance oba celky se snažily strhnout vedení na svoji stranu, ale již se nedostaly do stoprocentních brankových šanci, které by volaly po druhé brance. (16:35:47)

89
    Standardní situaci obrana Zlína s vypětím všech sil odvrátila.

88
    Jihlava má v posledních minutách zápasu územní převahu a vybojovala rohový kop.

85
    Šumbera dostal dobrou přihrávku do otevřené obrany Jihlavy, místo toho, aby šel s míčem proti brance, kterou stráží Kotnour zvolil přihrávku na Červenku a akci zbrzdil.

82
    Hra se v těchto okamžicích zápasu přelévá ze strany na stranu, oba týmy chtějí strhnout vítězství na svoji stranu.

79
    Masopust motal protihráče Zlína v kličkách až umotal i sám sebe a o míč .

76
    Kučera poslal centr z levé strany do pokutového území, kde se ve skrumáži nejlépe orientoval Šourek, jeho střela postrádala však razanci.

74
    Zlín právě vstřelil branku!
    Pokutový kop s přehledem proměnil PAVEL MALCHAREK a vyrovnává na 1:1.

73
    Zlín bude zahrávat pokutový kop po faulu Da Silvy na Polácha.

71
    Kučera fauloval Malchárka na polovině Jihlavy. Centr do pokutového území poslal Polách na hlavu Kroči, jehož hlavičku chytil brankář Kotnour.

69
    Vašíček hlavičkoval v dobré pozici po centru Masopusta vedle zlínské branky.

69
    Zraněného Baču nahradil Šumbera.

68
    Na hřišti leží po hlavičkovém souboji zlínský útočník Bača, který má tržnou ránu na hlavě.

68
    Na centr mířící do pokutového území naskočil ve skrumáži jeden z jihlavských hráčů a míč hlavičkoval vedle branky Kořínka.

67
    Kroča fauloval ve vzdušném souboji Vašíčka, a tak hráči Jihlavy budou mít šanci ohrozit branku Zlína.