Šumperk – Hr. Králové 2:1 (po s.n.) | Litoměřice – Benátky n/J 7:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:6 (kon.)
Most – Kadaň 3:2 (kon.) | Beroun – Třebíč 1:4 (kon.) | Písek – Ústí n/L 1:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 4:7 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 02.02.2013, 17:30 • Městský zimní stadion, Beroun • 1. liga (ČR)

Ve třetí třetině přidala Třebíč další dvě branky a z Berouna si tak odváží tři body za vítězství 4:1. Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:53:06)

60:00

59:59
    Čuřík přestřelil berounskou bránu.

59:59
    Je nařízeno trestné střílení Třebíče. Které provede Jakub Čuřík.

58:24
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Ze středního pásma se do nechráněné klece Berouna trefuje TOMÁŠ FOŘT. Bez asistence.

58:10
    Dolníčkovi se podařilo ihned z vhazování vyhodit puk z obranné třetiny Třebíče.

58:07
    Dusík předvedl důležitý zákrok proti střele obránce Kalába od modré čáry.

57:39
    Domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

57:39
    Oddechový čas pro hosty.

57:39
    Poletín nedokázal nadvakrát překonat brankáře Dusíka.

57:02
    Třebíč se zásluhou Jana Káni osvobozuje.

56:19
    Další tyč trefuje od modré čáry Petr Přindiš.

56:11
    Za hákování je na dvě minuty vyloučen Martin Čech (TRE).

55:17
    Šulc nepustil Vondráčka do zakončení.

54:48
    Marek Loskot nedokázal na brankovišti protlačit touš za Dusíkova záda.

54:38
    Hostující brankář zasahuje i proti pokusu Petra Přindiše.

53:18
    Za střelou Stromka se Dusík pouze ohlédl.

52:40
    Na druhé straně nezamířil přesně Křivohlávek.

52:04
    Malý v další šanci, trefil od modré čáry pravou tyč třebíčské brány.

51:34

51:01
    Nyní se před Dusíkem ocitl Robin Malý, brankář Třebíče sklapl betony a nepustil puk za svá záda.

50:45
    Sledujeme opatrnou hru ve čtyřech.

50:07
    Na dvě minuty za hákování odchází na trestnou lavici Rostislav Malena (TRE).

49:56
    Malenova střela je sražena do ochranné sítě.

49:34
    Na dvě minuty za hákování je vyloučen Radan Lenc (BER).

48:28
    Čuřík nedokázal zužitkovat přihrávku Fořta.

48:08
    Stromko přihrál Poletínovi pouze do postavení mimo hru.

46:16
    Po Fiedlerově přihrávce byl před bránou volný Radan Lenc, ten ale nezamířil mezi tři tyče.

45:56
    Střela Vondráčka těsně minula berounskou bránu.

45:31
    Pískáno zakázané uvolnění Třebíče. Následuje vhazování po levici brankáře Dusíka.

44:31
    Sedláček chytá střelu Rostislava Maleny od modré čáry.

43:38
    Fiedler se v útočném pásmu neprosadil a u puku jsou tak znovu hosté.

42:11
    Sedláček zakročil proti střele Přibyla.

41:53
    Oba týmy vystřídali a Beroun zakládá útočnou akci.

40:07
    Beroun ihned po buly inkasuje třetí branku. Z levé strany najel na Sedláčka JAN KÁŇA, který prostřelil berounského brankáře a vrací tak hostům dvoubrankový náskok. Bez asistence.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:14.

Třebíč ve druhé třetině nejprve zvýšila svůj náskok zásluhou Bilčíka, osm vteřin před sirénou však dokázal vsítit první branku Berouna v dnešním utkání Michal Poletín.

40:00

39:52
    Beroun právě vstřelil branku!
    Berounští unikli při vlastním oslabení do úniku dva na jednoho. Tuto akci zakončil střelou MICHAL POLETÍN, jenž tak snižuje stav utkání. Asistence: Robin Malý.

39:42
    Sedláček předvedl efektní zákrok lapačkou proti střele Davida Ostřížka.

38:37
    Za podražení je na dvě minuty vyloučen Aleš Padělek (BER).

37:54
    Káňa vyslal dobrou střelu na bránu Berouna, Sedláček nyní předvedl zákrok. maskou.

37:09
    Střelu Dolníčka vyráží berounský brankář vyrážečkou do rohu kluziště.

36:41
    Na ledě zůstává ležet domácí Videlka, vylučovat se však nebude.

36:28

36:16
    Brankář Třebíče vyráží i Lencovu střelu z levé strany.

35:31
    Dusík nemusel zasahovat proti Přindišově střele od modré čáry.

34:28
    Za hákování je vyloučen Lukáš Sláma (TRE).

34:07
    Na druhé straně Lenc přestřelil třebíčskou bránu.

33:41
    Berounský brankář zasahuje i proti střele Dolníčka z levého kruhu.

32:43
    Kaut se podél levého mantinelu dostal až do útočného pásma, kde jeho střelu Sedláček vyráží.

31:56
    Třebíč zvyšuje svůj náskok ihned po vhazování. Od modré čáry vystřelil VLASTIMIL BILČÍK a jeho přesná střela skončila v síti. Asistence: Martin Čech, David Ostřížek.

31:51
    Následně je pískán icing Medvědů.

31:40
    Kaláb svou střelou minul třebíčskou bránu.

31:35
    Georg Mavrojanidis vypálil od pravého mantinelu, Dusík předvedl další úspěšný zákrok.

30:04
    Fiedler se snažil prosadit na brankovišti, hostující obránci ho ale do vážnější příležitosti nepustili.

28:53
    Medvědům je odpískáno postavení mimo hru.

28:16
    Lenc nejdřív předvedl dobrý obranný zákrok a následně vyhodil touš na zakázané uvolnění.

27:47

27:08
    Poletín střílel na Dusíka z bezprostřední blízkosti, ani tak se ale Medvědům nepodařilo vyrovnat.

26:23
    Tentokrát už se hosté osvobozují.

26:05
    Hostům se nepodařilo vyhodit, k puku se tak dostal Robin Malý, jehož střelu chytá gólman Dusík.

25:47
    Za zdržování hry je vyloučen Milan Přibyl (TRE).

25:20

24:27
    Hosté se osvobozují a Medvědi tak zakládají další akci od vlastní brány.

23:41
    Kalábova střela od modré čáry byla nepřesná.

23:20
    Za vražení na hrazení je vyloučen Jan Křivohlávek (TRE).

22:01
    Sedláček vyráží Káňovu střelu ramenem.

21:32
    Přindišův pas byl nepřesný, a tak je pískán icing.

20:47
    Křivohlávkova střela prolétla kolem levé tyče.

20:23
    Hned v úvodu druhé třetiny je pískán zásah střídačky hostů.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:21.

V první třetině mohli diváci na berounském stadionu vidět jednu branku, kterou vsítil v polovině čtrnácté minuty Jan Káňa. Hosté tak po dvaceti minutách odcházejí do kabin spokojenější.

20:00

19:15
    Domácí se po chybě v rozehrávce hostů dostávají k puku.

18:00

17:42
    Kaláb vyslal tvrdou střelu od modré čáry, Dusík předvedl dobrý zákrok betonem.

16:58
    Mavrojanidis trefil pouze bránícího hráče hostujícího týmu.

16:00
    David Ostřížek (TRE) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

14:12
    Ostřížek najížděl sám na Sedláčka, ten ale šanci útočníka Třebíče zmařil.

13:38
    Malena vystřelil od modré čáry, puk se odrazil k volnému JANU KÁŇOVI, jenž zasunul puk do odkryté klece a posílá tak Třebíč do jednobrankového vedení. Asistence: Rostislav Malena, Tomáš Vondráček.

13:26
    Jaroslav Moučka mohl směřovat sám na Sedláčka, zastavuje ho však hvizd rozhodčího, jenž signalizuje ofsajd.

12:41
    Padělkova střela z otočky přelétla bránu Horácké Slavie.

11:52
    Káňa tentokrát na levé straně dostal více prostoru pro střelbu, berounský gólman však chytá i tento pokus třebíčského útočníka.

11:18
    Sedláček chytá i střelu Káni.

10:23

10:20
    Čejka ještě před návratem Stromka stihl vyslat střelu na berounskou klec, brankář Medvědů znovu zakročil přesně.

09:50
    Zdráhal vystřelil od modré čáry na bránu soupeře. Vojtěch Sedláček ovšem sáhl pro puk.

09:11
    Doležal naskočil z trestné lavice ihned do hry a otestoval brankáře Dusíka. Ten byl opět bezchybný.

08:55

08:23
    Za příliš mnoho hráčů na ledě si odpyká trest Jakub Stromko (BER).

07:58
    Přindiš vypálil od modré čáry, jeho pokus se ještě před Dusíkem pokoušel tečovat Kadlec. Brankář hostů nakonec vyrazil puk.

07:14
    Sedláček vyráží střelu Čejky pravým betonem.

07:03
    Počet hráčů na ledě se srovná. Tomáš Doležal (BER) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

06:55
    Za nedovolené bránění je vyloučen David Ostřížek (TRE).

06:18
    Lenc projel s pukem až do útočného pásma a vystřelil. Dusík chytá jeho střelu do lapačky.

06:06
    Pískáno zakázané uvolnění domácích hokejistů.

05:20
    Přibyl z levého kruhu přestřelil berounskou bránu.

04:49
    Třebíč si v útočném pásmu nedokázala přesně přihrát, a tak se Beroun dostává k puku.

03:55
    Přindišův pokus k bráně nedoputoval.

03:49
    Střelu Plichty ukryl Dusík do své lapačky. Následuje vhazování po jeho levici.

02:47
    Přihrávka Poletína byla zablokována hráči hostujícího týmu.

01:29
    Beroun bojoval o touš v útočném pásmu, ke střele se ale Medvědi nedostali.

00:14
    První střelu na Sedláčka vyslal Dolníček, domácí brankář byl pozorný.

00:01

Oba týmy již nastupují na ledovou plochu.

Medvědi Beroun 1933: Sedláček (Mastík) - Přindiš, Jebavý, Beneš, Šulc, Kaláb, Malý, Kopec - Hošťálek, Kadlec, Mavrojanidis, Plichta, Stromko, Klhůfek, Videlka, Fiedler, Loskot, Doležal, Poletín, Lenc, Padělek. Trenér: Novák.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík (Máj) - Bilčík, Čejka, Sláma, Krejčiřík, Zdráhal, Dlapa, Malena - Čuřík, Vondráček, Moučka, Dolníček, Křivohlávek, Kaut, Kadela, Fořt, Čech, Ostřížek, Přibyl, Káňa. Trenér: Pokorný.

Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich.

Koho sledovat?

Na straně domácího týmu Tomáše Doležala, jenž je nejproduktivnějším hráčem Medvědů, když za čtyřiačtyřicet zápasů dokázal zaznamenat třicet jedna bodů za šestnáct gólů a patnáct asistencí.

Z třebíčských hráčů se nejvíce daří Davidu Dolníčkovi. útočník dokázal za čtyřicet šest zápasů vsítit jedenáct branek a dalších šestadvacet jich svými asistencemi připravil. V této sezóně tak má zatím na svém kontě třicet sedm kanadských bodů.

Vzájemné zápasy v této sezóně

Všechna tři vzájemná střetnutí vyzněli lépe pro tým z Vysočiny. První duel, jenž se hrál úvodem října právě na Vysočině skončil v poměru 3:0, Marek Čiliak si tak připsal čisté konto. Druhé klání hrané v Berouně přineslo o gól více, ani tak ale Medvědi na body nedosáhli a prohráli 1:3. Třetí a zatím poslední vzájemný zápas vyšel opět lépe pro Třebíč a domácí si připsali tři body za vítězství 3:0.

Minulé kolo

Berounští ve středu vycestovali do Jihlavy, kde změřili síly s tamní Duklou. Medvědi v tomto utkání dvakrát vedli, domácí ale dokázali v obou případech vyrovnat a nakonec i přidat další branky, kterými rozhodli o svém vítězství 6:3.

Třebíčtí v přivítali v dosud posledním zápase poslední Písek. Horácká Slavia již od úvodního vhazování na ledě dominovala a čtyřmi brankami v první dvacetiminutovce si zajistila pohodlný náskok. Po šedesáti minutách nakonec svítilo na světelné tabuli skóre 6:1.

Slávisté vyhráli poslední dva zápasy, za zmínění stojí především zápas z minulé soboty v Mladé Boleslavi. Třebíč dokázala přetlačit lídra na jeho ledě v poměru 4:1. V tabulce nalezneme hosty na pátém místě s dvoubodovým mankem na čtvrtou Kadaň.

Hokejisté od Berounky se výkonostně zvedli a z posledních šesti zápasů dokázali získat dvanáct bodů. V tabulce se Medvědi nachází na předposledním místě, avšak na dvanáctý Most ztrácí pouhé dva body.

Přeji hezký sobotní večer při sledování utkání čtyřicátého sedmého kola 1. ligy, ve kterém přivítají Medvědi Beroun hosty ze Třebíče.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Dominik Kameš

Branky a nahrávky: 40. Poletín (Malý) - 14. Káňa (Malena, Vondráček), 32. Bilčík (Čech, Ostřížek), 41. Káňa, 59. Fořt

SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík (Máj) - Zítka, Bilčík, Čejka, Sláma, Krejčiřík, Zdráhal, Dlapa, Malena - Čuřík, Vondráček, Moučka, Dolníček, Křivohlávek, Kaut, Kadela, Fořt, Čech, Ostřížek, Přibyl, Káňa. Trenér: Pokorný.

Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich