Vsetín – Slavia 2:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 1:0 (po pr.) | Jihlava – Chomutov 5:3 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:2 (po s.n.) | Hr. Králové – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Přerov – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Písek 3:4 (kon.) | Zlín – Sparta 7:2 (kon.)
Vítkovice – HC Plzeň 4:3 (po pr.) | Liberec – HC Kladno 8:4 (kon.) | Pardubice – Letňany 3:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 02.02.2013, 12:00Extraliga staršího dorostu

50:30
    Vít Christov se hnal do úniku a Radomír Vaněk ho během koncovky podrazil. Domácí žádají trestné střílení, ale musí se spokojit pouze s dvouminutovou přesilovou hrou, která byla určena rozhodčími.

42:02
    Heider (TRI) spolu s Vaněkem (KVA) se dostali do drobnější potyčky, a tak se rozhodčí s ničím nepářou a rovnou nadělili oběma hráčům dvě minuty za hrubost. Oba týmy budou hrát dvě minuty ve čtyřech hráčích v poli.

15:48
    I Oceláři se dočkali první přesilové hry, na trestnou lavici putuje Jakub Veverka na dvě minuty za držení protihráče.

07:02
    Je tady první vyloučení v tomto utkání, Lukáš Kasala (TRI) se provinil sekáním, a tak si hosté zahrají přesilovou hru.