Benátky n/J – Hr. Králové 2:5 (kon.) | Šumperk – Kadaň 3:2 (po pr.) | Litoměřice – Jihlava 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Most – Třebíč 1:4 (kon.) | Beroun – Olomouc 1:2 (kon.)
Písek – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 09.02.2013, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Loučí se s Vámi Dominik Mihailescu nashledanou. (19:34:54)

Máme za sebou zápas, kde vyhrál domácí tým na úkor Kadaně. Hosté prohráli halvně díky zbytečným dvou faulům v závěru utkání. Nejprve z přesilovky 6 na 3 se prosadil Marek Haas a pak tři body vystřelil Aleš Holík.

60:51
    Draci právě vstřelili branku!
    Kapitán Draků Aleš Holík vystřelil dva body Šumperku! Krásnou střelou od modré čáry překonal brankáře Strmeně! Kadaň odjíždí s bodem. Asistence: Tomáš Sedlák a Marek Haas.

60:16
    Strmeň chytl puk do lapačky.

60:01

Tak nakonec se bude hrát minutu a dvacet jedna sekund.

Bude se hrát 4 na 3.

Nakonec tedy přesilovka minutu a třicet devět sekund.

Aleš Holík reklamuje, že yb přesilovka měla být delší. Rozhodčí si proto vzal zápis a začal počítat... Snad měl jedničku z matematiky.

Šumperk nastupuje do prodloužení s přesilovou hrou, která bude pokračovat devětatřicet sekund.

60:00

59:50
    Šumperk srovnává deset sekund před koncem! Z velkého zmatku před brankou dokázal nejvíce vytěžit MAREK HAAS, který dostal kotouč do branky Kadaně! Asistence: Aleš Holík.

59:21
    Pozor! Bude tu dvojnásobná přesilovka! Za faul loktem byl vyloučen Jakub Stehlík!

59:03
    Šumperk obstřeluje bárnu Kadaně!

58:38
    Šumperk bez brankáře!

58:05
    Filip Seman bezdůvodně praštil po obličeji Aleše Holíka. Jsou to tedy dvě minuty za hrubost.

57:49
    Hosté drželi puk u mantinelu. Rozhodčí pískl a vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:41
    Štůrala parádně vytěsnil betonem! Stav stále - 1:2!

57:41
    Bylo nařízeno trestné střílení. Petr Jíra byl zahákován Adamem Červenkou!

57:13
    Chloubovu střelu nebezpečně tečoval Novotný. Pro domácí bylo štěstí že puk netrefil klec.

56:40
    Gólman hostů je dnes opravdu velká překážka domácího celku. Opět se nedokázal prosadit Adam Červenka.

56:01
    Na druhé straně tečovaný puk Deveriho skončil těsně nad brankou Štůraly!

55:35
    Hulva stál sám před bránou a perfektní Strmeň ho vychytal do lapačky! Nádherný hokejový zákrok!

55:19
    Nyní ujeli dva hráčí Kadaně dva na jednoho, ale Lukáš Kovář stačil vypíchnout puk a ten skončil daleko od hráčů Sk.

55:06
    A opět hru přerušuje Strmeň.

54:44
    Holíkova střela zaduněla na betonu hostujícího gólmana.

54:29
    Strmeň chytá puk do lapačky po nahození Gewieseho.

54:19
    Šumperk vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

54:08

53:53
    Hulva mohl jet sám na bránu, ale skvělá práce Martina Szakala ho donutila vystřelit. Puk následně skončil mimo.

53:41
    Gajovského střela trefila Štůralu přesně do hrudníku.

53:28
    Kotouč vylítl z ledové plochy. Vhazuje se ve středním pásmu.

52:33
    Chloubova střela trefila lapačku domácího gólmana, puk mu vypadl a Draci vyhodil až k bráně Strmeně.

52:08
    Lukáš Kovář dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

51:50
    Střela Sedláka byla zblokována a končí ve středním pásmu.

50:35
    Icing Kadaně.

51:00
    Z poza branky zakládají Draci akci.

50:06
    Opět úřaduje Martin Mazanec, který před brankou několikrát udeřil šumperského hráče. Rozhodčí trestné minuty nebudou udělovat.

47:25
    Tomáš Sedlák a Daniel Lehnert jsou potrestání za hrubost.

46:52
    Kotouč opustil ledovou plochu. Vhazovat se bude uprostřed hřiště.

46:44
    Ofsajd šumperského týmu.

46:30
    Plášek se dostal sám před Strmeně, ale puk napálil pouze do jeho lapačky!

46:23
    Střelu Finsterleho vyrazil hostující brankář. Koncovka domácích je zatím poměrně slabá.

46:00
    Šumeprk drží puk ve střední třetině.

45:22
    Strmeň si po střele Holíka potěžkal kotouč.

45:05
    Kovář nahodil kotouč do pásma kadaňských hráčů.

43:50
    Hantákovu střelu vyrazil Štůrala před sebe. Naštestí pro Draky tam nebyl nikdo na dorážku.

42:33
    Kadaň zavezla puk do čtvrtiny Šumperka. Domácího ovšem vybojovali zpět na své hole.

41:30
    Haas výborně zablokoval vstup do pásma Šumperka Andresovi. Draci tak získávájí kotouč.

41:03

40:25
    Šumperk kombinuje v pásmu Kadaně.

40:12

40:01

Skončila nám durhá třetina dnešního zápasu. V druhé třetině byla aktivnější Kadaň, ovšem stále ta převaha není jasná. Uvidíme jak se obou soupeřům bude dařit v poslední periodě. Nic není jasno. Další třetina začne přibližně v 18:42.

40:00

39:42
    Kovářovu střelu betonem Srtmeň vyráží.

39:03
    Sotva hosté vyjeli z trestné lavice, už tam jedou znovu. Dvě minuty za krosček dostává Vítěslav Pelc.

38:50

38:13
    Dvě minuty za hrubost dosává Aleš Holík.

37:29
    Finsterle mohl střílet do odkryté klece, ale bohužel si strašně dlouho zpracovával puk. Následně byl zasažen pukem do obličeje. Naštěstí do odnesla jen přilba.

36:50
    Jakub Stehlík podrazil Michala Hlinku a následně dostal od hlavního arbitra Hejduka dvě minuty za podražení.

36:08
    Kadaň nyní v obranné třetině Šumperka.

35:23
    Plášek na dvakrát dobře vystřelil. Ovšem gólman hostů neinkasoval.

34:54
    Draci dostali kotouč do pásma Draků, ale následně o pásmo přišli.

34:40
    Zakázané uvolnění Kadaně.

33:55
    Finsterle byl namáčknut na manitnel, ale rozhodčí přikývnul hlavou že se jednolo o čistý hit. Následně vystřelil Červenka poze do brankáře.

33:20
    Kadaň je teď tým, který má větší držení kotouče.

32:26
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Po velkém závaru před branou procpal puk za záda gólmana JAROSLAV HAFENRICHTER. Kadaň jde opět do vedení. Asistence: Nikola Gajovský.

31:54
    Chlouba dokázal využíét chyby a ujel sám na Štůralu! V souboji jeden proti jednomu uspěl brankář Šumperka! Nádherně vyrazil puk betonem!

31:14
    Plášek dokázal v oslabení zaútočit a těsně minul branku!

31:01
    Martin Novotný dostává dvě minuty za zdržování hry - vyhození puku.

30:47
    Štůrala přikryl kotouč po střele Hafenrichtera.

29:56
    Brankář Kadaně si připisuje další zásah po nahození Tesaříka.

29:40
    Opět Červenka u kotouče. Nyní se dostal ke střele, ale ta skončila na hrudníku brankáře Sportovního klubu.

29:15
    Červenka hledal před bárnou Brunce, ovšem jeho přihrávka byla strašně rychla, tak jí nestačil hráč Šumperk zpracovat.

29:01
    Úmyslný ofsajd Kadaně.

27:55
    Plášek se prokličkoval až ke střele, ale hostující gólman vyráží puk do ochranné sítě.

27:03
    Strmeň musel zasahovat betonem.

26:37
    Draci kombinují, ale k žádné střele to nevede.

26:48
    Sk se opět osvobozuje.

24:58
    Dostál z Kadaně dostává dvě minuty za hákování.

23:25
    Štůrala vyráží betonem střelu Stehlíka. Kadaň má nyní Draky pod tlakem.

22:43
    Puk v rohu kluziště na holi Navrátila.

22:33
    Štůrala zasahuje proti střele jednoho z hráčů Kadaně.

21:37
    Šumperk dostal kadaň pod drtivý tlak! Nejprve byl velký zmatek před hostujícím brankářem, ovšem nikdo nedokázal dorazit puk do branky. V další šanci netrefil Červenka prázdnou bránu po skvělé přihrávce Michala Hlinky!

20:16
    Michal Skoumal našel před bránkou krásně postaveného KARLA PLÁŠKA, který vstřelil za přemísťujícího se Strmeně. Asistence: Michal Skoumal.

20:07
    Kadaň vyhrála vhazování, ale Šumperk jejich hráče následně obírá o puk.

20:01

Hokejisté jsou již na ledě.

Vážení fanoušci, bohužel z technický důvodů nejede živý přenos na www.lifetv.cz! Velice se omlouváme. Ovšem zápas půjde vidět ze záznamu, který bude k dispozici po skončení utkání.

Máme za sebou první třetinu, která nám mnoho neřekla. V zápase jsou mírně aktivnější domácí, ale koncovka je slabá. Na druhé straně lepší kombinační hokej jhrají hosté. Zápas pravděpodobně také skončil pro Daniel Opalku, který odjel do šatný pravděpodobně kvůli zarnění kolene.

20:00

19:40
    Šumperk ještě mohl jet do brejku, ale Brunec nedosáhl na Červenkovu přihrávku.

18:57
    Novotný otřel Gajovského o mantinel jako štětku o záchodovou mísu a vybojoval puk.

18:14
    Zároveň odpískán offside.

18:14

17:46
    Střelu Tesaříka tečoval brunec do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:45
    Kadaň dostala puk ze svého pásma, ale Draci opět kombinují v obranné zóně hostů.

16:12
    Daniel Kolčava dostává dvě minuty za vysokou hůl.

16:05

15:40
    Opalek ležel na zemi po střetu s jedním hráčů. Nakonec odjíždí s pomocí hráčů do šatny a zápas pro něj pravděpodobně končí.

15:13
    Jírouva střela mířila mezi betony brankáře Draků, ten si však dal na skulinku mezi betony pozor.

14:44
    Strmeň přerušuje hru.

14:28
    Porpvé také můžeme vidět na ledě čtvrtou šumperskou formaci.

13:21
    Štůrala kryje střelu Gajovského.

13:19

12:41
    Další pokus však kryje.

12:37
    Strmeň vyrazil Holíkovu střelu před sebe.

12:18
    Holíkova střela byla zblokována a končí v ochranné síti.

11:56
    Draci se nemohou dostat do pásma hostů.

11:19
    Martin Mazanec dohrál zbytečně před bránem Tomáše Brunce a dostává dvouminutový trest za kroček.

10:51
    Brunec vystřelil dělovku, ale jeho kotouč letěl od brankáře Kadaně do ochranné sítě.

10:28

10:28
    Šumperk kombinoval v pásmu hostů, ale ke střele to nevedlo.

09:31
    Tým Sk se zachraňuje a vyhazuje kotouč.

09:27
    Holík nahazoval kotouč na bránu, ale Strmeň si poradil a chytá puk do lapačky.

08:28
    Potrestáná hráčská lavice Kadaně za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Daniel Kolčava.

08:19
    Andrés minul prázdnou bránu, když se snažil dorazit střelu Deveriho.

07:50
    Červenka se snažil vystřelit od modré, ale Chlouba včasně zakročil hokejkou,

06:41
    Štůrala chytá kotouč po nahození jednoho z hráčů Kadaně.

05:18
    Andres se po přihrávce dostal ke střele, ovšem domácí brankář si poradil z jeho ránou a puk chytá na hrudníku.

04:35
    Pastorova střela byla umístěna do lapačky Strmeně.

04:31
    Zakázané uvolnění Kanadě.

04:14
    Jíra se dostal nikým neobsazený ke střele, ovšem minul!

03:41
    Hafenrichter střílel na beton Štůraly, ten vyráží.

02:42
    Hanták se s Tomášem Štůralou srazil za bránou, který odehrával kotouč. Takže se nestačil vrátit do brány proti střílejícímu MARTINU SZAKALOVI, který umístil puk do prázdné klece. Po samostatné akci.

01:53
    Kadanští zavezli puk do pásma domácích, ale Draci ho hned vyvážejí naopačnou stranu kluziště.

01:02
    Pastor od modré vystřleil, ale hostující brankář vyrazil puk mimo vyrážečkou.

00:58
    Nahození Jakuba Hulvy končí v lapačce Strmeň.

00:26
    Šumperk byl v pásmu Kadaně, ale nic zajímavého si nedokázal vytvořit. Následně jdou hosté do protiútoku.

00:04
    Hned po buly tu máme zakázané uvolnění hostujícího celku.

00:01

Ten vzápětí nastupuje na pozdrav.

Rozhodčí a hosté jsou již na ledě. Nyní se čeká na domácí tým.

Rolba už si objela pár koleček kolem ledové plochy. Za pár minut může začít zápas.

Salith Šumperk: Štůrala (Vajner) - Novotný, Holík, Gewiese, Tesařík, Pastor, Sedlák T., Kovář L., Navrátil - Plášek, Skoumal, Haas - Finsterle, Hlinka, Cink - Červenka, Hulva, Brunec - Matuš, Kindl D., Meidl

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Kaššák) - Kolčava, Szakal, Opalek, Stehlík, Dostál, Mazanec, Pelc - Hafenrichter, Gajovský, Jíra - Ton K., Chlouba, Seman F. - Andres, Hanták, Deveri - Lehnert, Hammerbauer

Rozhodčí: Hejduk - Kotlík, Rittich.

Za malý moment vám přineseme sestavy obou týmů.

Sestavy z posledního zápasu:

Šumperk: Štůrala - Novotný, Holík, Gewiese, Tesařík, Pastor, Sedlák, Navrátil - Plášek, Skoumal, Haas - Finsterle, Hlinka, Cink - Červenka, Hulva, Brunec - Kindl, Meidl.

Kadaň: Kaššák - Szakal, Opalek, Pelc, Schmidt, Kolčava, Mazanec, Dostál - Jíra, Gajovský, Hafenrichter - Seman, Chlouba, Ton - Deveri, Hanták, Andres - Hammerbauer, Lehnert

Dobrý den vážení sportovní přátelé. Vítám Vás u zápasu mezi týmem Salith Šumperk a SK Kadaň.

Hosté v posledním zápase podlehli na domácím ledě Litoměřicím výsledkem 1:3. Jedinou branku Kadaně vstřelil Danko Daveri. Sportovní klub se momentálně nachází na 5. místě a na šestou Jihlavu má náskok pět bodů.

Šumperk v posledním zápase uspěl na ledě Benátek nad Jizerou, když si připsal dva body za výhru v prodloužení. Tu vystřelil minutu po začátku extra času Adam Červenka. Draci doufají pouze teoreticky v play-off. Domácí mají ztrátu na Litoměřice 3 body a na pozici zajišťující play-off 9 bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 21. Plášek (Skoumal), 60. Haas (Holík), 61. Holík (Sedlák, Haas) - 3. Szakal, 33. Hafenrichter (Gajovský)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Novotný, Holík, Gewiese, Tesařík, Pastor, Sedlák T., Kovář L., Navrátil - Plášek, Skoumal, Haas - Finsterle, Hlinka, Cink - Červenka, Hulva, Brunec - Matuš, Kindl D., Meidl

Rozhodčí: Hejduk - Kotlík, Rittich