Benátky n/J – Hr. Králové 2:5 (kon.) | Šumperk – Kadaň 3:2 (po pr.) | Litoměřice – Jihlava 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Most – Třebíč 1:4 (kon.) | Beroun – Olomouc 1:2 (kon.)
Písek – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 09.02.2013, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobrý den vážení sportovní přátelé. Vítám Vás u zápasu mezi týmem Salith Šumperk a SK Kadaň.

Hosté v posledním zápase podlehli na domácím ledě Litoměřicím výsledkem 1:3. Jedinou branku Kadaně vstřelil Danko Daveri. Sportovní klub se momentálně nachází na 5. místě a na šestou Jihlavu má náskok pět bodů.

Šumperk v posledním zápase uspěl na ledě Benátek nad Jizerou, když si připsal dva body za výhru v prodloužení. Tu vystřelil minutu po začátku extra času Adam Červenka. Draci doufají pouze teoreticky v play-off. Domácí mají ztrátu na Litoměřice 3 body a na pozici zajišťující play-off 9 bodů.

Sestavy z posledního zápasu:

Šumperk: Štůrala - Novotný, Holík, Gewiese, Tesařík, Pastor, Sedlák, Navrátil - Plášek, Skoumal, Haas - Finsterle, Hlinka, Cink - Červenka, Hulva, Brunec - Kindl, Meidl.

Kadaň: Kaššák - Szakal, Opalek, Pelc, Schmidt, Kolčava, Mazanec, Dostál - Jíra, Gajovský, Hafenrichter - Seman, Chlouba, Ton - Deveri, Hanták, Andres - Hammerbauer, Lehnert

Za malý moment vám přineseme sestavy obou týmů.

Salith Šumperk: Štůrala (Vajner) - Novotný, Holík, Gewiese, Tesařík, Pastor, Sedlák T., Kovář L., Navrátil - Plášek, Skoumal, Haas - Finsterle, Hlinka, Cink - Červenka, Hulva, Brunec - Matuš, Kindl D., Meidl

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Kaššák) - Kolčava, Szakal, Opalek, Stehlík, Dostál, Mazanec, Pelc - Hafenrichter, Gajovský, Jíra - Ton K., Chlouba, Seman F. - Andres, Hanták, Deveri - Lehnert, Hammerbauer

Rozhodčí: Hejduk - Kotlík, Rittich.

Rolba už si objela pár koleček kolem ledové plochy. Za pár minut může začít zápas.

Rozhodčí a hosté jsou již na ledě. Nyní se čeká na domácí tým.

Ten vzápětí nastupuje na pozdrav.

00:01

00:04
    Hned po buly tu máme zakázané uvolnění hostujícího celku.

00:26
    Šumperk byl v pásmu Kadaně, ale nic zajímavého si nedokázal vytvořit. Následně jdou hosté do protiútoku.

00:58
    Nahození Jakuba Hulvy končí v lapačce Strmeň.

01:02
    Pastor od modré vystřleil, ale hostující brankář vyrazil puk mimo vyrážečkou.

01:53
    Kadanští zavezli puk do pásma domácích, ale Draci ho hned vyvážejí naopačnou stranu kluziště.

02:42
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hanták se s Tomášem Štůralou srazil za bránou, který odehrával kotouč. Takže se nestačil vrátit do brány proti střílejícímu MARTINU SZAKALOVI, který umístil puk do prázdné klece. Po samostatné akci.

03:41
    Hafenrichter střílel na beton Štůraly, ten vyráží.

04:14
    Jíra se dostal nikým neobsazený ke střele, ovšem minul!

04:31
    Zakázané uvolnění Kanadě.

04:35
    Pastorova střela byla umístěna do lapačky Strmeně.

05:18
    Andres se po přihrávce dostal ke střele, ovšem domácí brankář si poradil z jeho ránou a puk chytá na hrudníku.

06:41
    Štůrala chytá kotouč po nahození jednoho z hráčů Kadaně.

07:50
    Červenka se snažil vystřelit od modré, ale Chlouba včasně zakročil hokejkou,

08:19
    Andrés minul prázdnou bránu, když se snažil dorazit střelu Deveriho.

08:28
    Potrestáná hráčská lavice Kadaně za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Daniel Kolčava.

09:27
    Holík nahazoval kotouč na bránu, ale Strmeň si poradil a chytá puk do lapačky.

09:31
    Tým Sk se zachraňuje a vyhazuje kotouč.

10:28
    Šumperk kombinoval v pásmu hostů, ale ke střele to nevedlo.

10:28

10:51
    Brunec vystřelil dělovku, ale jeho kotouč letěl od brankáře Kadaně do ochranné sítě.

11:19
    Martin Mazanec dohrál zbytečně před bránem Tomáše Brunce a dostává dvouminutový trest za kroček.

11:56
    Draci se nemohou dostat do pásma hostů.

12:18
    Holíkova střela byla zblokována a končí v ochranné síti.

12:37
    Strmeň vyrazil Holíkovu střelu před sebe.

12:41
    Další pokus však kryje.

13:19

13:21
    Štůrala kryje střelu Gajovského.

14:28
    Porpvé také můžeme vidět na ledě čtvrtou šumperskou formaci.

14:44
    Strmeň přerušuje hru.

15:13
    Jírouva střela mířila mezi betony brankáře Draků, ten si však dal na skulinku mezi betony pozor.

15:40
    Opalek ležel na zemi po střetu s jedním hráčů. Nakonec odjíždí s pomocí hráčů do šatny a zápas pro něj pravděpodobně končí.

16:05
    Šumperk kombinuje v pásmu Kadaně.

16:12
    Daniel Kolčava dostává dvě minuty za vysokou hůl.

16:45
    Kadaň dostala puk ze svého pásma, ale Draci opět kombinují v obranné zóně hostů.

17:46
    Střelu Tesaříka tečoval brunec do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

18:14

18:14
    Zároveň odpískán offside.

18:57
    Novotný otřel Gajovského o mantinel jako štětku o záchodovou mísu a vybojoval puk.

19:40
    Šumperk ještě mohl jet do brejku, ale Brunec nedosáhl na Červenkovu přihrávku.

20:00

Máme za sebou první třetinu, která nám mnoho neřekla. V zápase jsou mírně aktivnější domácí, ale koncovka je slabá. Na druhé straně lepší kombinační hokej jhrají hosté. Zápas pravděpodobně také skončil pro Daniel Opalku, který odjel do šatný pravděpodobně kvůli zarnění kolene.

Vážení fanoušci, bohužel z technický důvodů nejede živý přenos na www.lifetv.cz! Velice se omlouváme. Ovšem zápas půjde vidět ze záznamu, který bude k dispozici po skončení utkání.

Hokejisté jsou již na ledě.

20:01

20:07
    Kadaň vyhrála vhazování, ale Šumperk jejich hráče následně obírá o puk.

20:16
    Draci právě vstřelili branku!
    Michal Skoumal našel před bránkou krásně postaveného KARLA PLÁŠKA, který vstřelil za přemísťujícího se Strmeně. Asistence: Michal Skoumal.

21:37
    Šumperk dostal kadaň pod drtivý tlak! Nejprve byl velký zmatek před hostujícím brankářem, ovšem nikdo nedokázal dorazit puk do branky. V další šanci netrefil Červenka prázdnou bránu po skvělé přihrávce Michala Hlinky!

22:33
    Štůrala zasahuje proti střele jednoho z hráčů Kadaně.

22:43
    Puk v rohu kluziště na holi Navrátila.

23:25
    Štůrala vyráží betonem střelu Stehlíka. Kadaň má nyní Draky pod tlakem.

24:58
    Dostál z Kadaně dostává dvě minuty za hákování.

26:48
    Sk se opět osvobozuje.

26:37
    Draci kombinují, ale k žádné střele to nevede.

27:03
    Strmeň musel zasahovat betonem.

27:55
    Plášek se prokličkoval až ke střele, ale hostující gólman vyráží puk do ochranné sítě.

29:01
    Úmyslný ofsajd Kadaně.

29:15
    Červenka hledal před bárnou Brunce, ovšem jeho přihrávka byla strašně rychla, tak jí nestačil hráč Šumperk zpracovat.

29:40
    Opět Červenka u kotouče. Nyní se dostal ke střele, ale ta skončila na hrudníku brankáře Sportovního klubu.

29:56
    Brankář Kadaně si připisuje další zásah po nahození Tesaříka.

30:47
    Štůrala přikryl kotouč po střele Hafenrichtera.

31:01
    Martin Novotný dostává dvě minuty za zdržování hry - vyhození puku.

31:14
    Plášek dokázal v oslabení zaútočit a těsně minul branku!

31:54
    Chlouba dokázal využíét chyby a ujel sám na Štůralu! V souboji jeden proti jednomu uspěl brankář Šumperka! Nádherně vyrazil puk betonem!

32:26
    Po velkém závaru před branou procpal puk za záda gólmana JAROSLAV HAFENRICHTER. Kadaň jde opět do vedení. Asistence: Nikola Gajovský.

33:20
    Kadaň je teď tým, který má větší držení kotouče.

33:55
    Finsterle byl namáčknut na manitnel, ale rozhodčí přikývnul hlavou že se jednolo o čistý hit. Následně vystřelil Červenka poze do brankáře.

34:40
    Zakázané uvolnění Kadaně.

34:54
    Draci dostali kotouč do pásma Draků, ale následně o pásmo přišli.

35:23
    Plášek na dvakrát dobře vystřelil. Ovšem gólman hostů neinkasoval.

36:08
    Kadaň nyní v obranné třetině Šumperka.

36:50
    Jakub Stehlík podrazil Michala Hlinku a následně dostal od hlavního arbitra Hejduka dvě minuty za podražení.

37:29
    Finsterle mohl střílet do odkryté klece, ale bohužel si strašně dlouho zpracovával puk. Následně byl zasažen pukem do obličeje. Naštěstí do odnesla jen přilba.

38:13
    Dvě minuty za hrubost dosává Aleš Holík.

38:50

39:03
    Sotva hosté vyjeli z trestné lavice, už tam jedou znovu. Dvě minuty za krosček dostává Vítěslav Pelc.

39:42
    Kovářovu střelu betonem Srtmeň vyráží.

40:00

Skončila nám durhá třetina dnešního zápasu. V druhé třetině byla aktivnější Kadaň, ovšem stále ta převaha není jasná. Uvidíme jak se obou soupeřům bude dařit v poslední periodě. Nic není jasno. Další třetina začne přibližně v 18:42.

40:01

40:12

40:25

41:03

41:30
    Haas výborně zablokoval vstup do pásma Šumperka Andresovi. Draci tak získávájí kotouč.

42:33
    Kadaň zavezla puk do čtvrtiny Šumperka. Domácího ovšem vybojovali zpět na své hole.

43:50
    Hantákovu střelu vyrazil Štůrala před sebe. Naštestí pro Draky tam nebyl nikdo na dorážku.

45:05
    Kovář nahodil kotouč do pásma kadaňských hráčů.

45:22
    Strmeň si po střele Holíka potěžkal kotouč.

46:00
    Šumeprk drží puk ve střední třetině.

46:23
    Střelu Finsterleho vyrazil hostující brankář. Koncovka domácích je zatím poměrně slabá.

46:30
    Plášek se dostal sám před Strmeně, ale puk napálil pouze do jeho lapačky!

46:44
    Ofsajd šumperského týmu.

46:52
    Kotouč opustil ledovou plochu. Vhazovat se bude uprostřed hřiště.

47:25
    Tomáš Sedlák a Daniel Lehnert jsou potrestání za hrubost.

50:06
    Opět úřaduje Martin Mazanec, který před brankou několikrát udeřil šumperského hráče. Rozhodčí trestné minuty nebudou udělovat.

51:00
    Z poza branky zakládají Draci akci.

50:35
    Icing Kadaně.

51:50
    Střela Sedláka byla zblokována a končí ve středním pásmu.

52:08
    Lukáš Kovář dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

52:33
    Chloubova střela trefila lapačku domácího gólmana, puk mu vypadl a Draci vyhodil až k bráně Strmeně.

53:28
    Kotouč vylítl z ledové plochy. Vhazuje se ve středním pásmu.

53:41
    Gajovského střela trefila Štůralu přesně do hrudníku.

53:53
    Hulva mohl jet sám na bránu, ale skvělá práce Martina Szakala ho donutila vystřelit. Puk následně skončil mimo.

54:08

54:19
    Šumperk vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

54:29
    Strmeň chytá puk do lapačky po nahození Gewieseho.

54:44
    Holíkova střela zaduněla na betonu hostujícího gólmana.

55:06
    A opět hru přerušuje Strmeň.

55:19
    Nyní ujeli dva hráčí Kadaně dva na jednoho, ale Lukáš Kovář stačil vypíchnout puk a ten skončil daleko od hráčů Sk.

55:35
    Hulva stál sám před bránou a perfektní Strmeň ho vychytal do lapačky! Nádherný hokejový zákrok!

56:01
    Na druhé straně tečovaný puk Deveriho skončil těsně nad brankou Štůraly!

56:40
    Gólman hostů je dnes opravdu velká překážka domácího celku. Opět se nedokázal prosadit Adam Červenka.

57:13
    Chloubovu střelu nebezpečně tečoval Novotný. Pro domácí bylo štěstí že puk netrefil klec.

57:41
    Bylo nařízeno trestné střílení. Petr Jíra byl zahákován Adamem Červenkou!

57:41
    Štůrala parádně vytěsnil betonem! Stav stále - 1:2!

57:49
    Hosté drželi puk u mantinelu. Rozhodčí pískl a vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:05
    Filip Seman bezdůvodně praštil po obličeji Aleše Holíka. Jsou to tedy dvě minuty za hrubost.

58:38
    Šumperk bez brankáře!

59:03
    Šumperk obstřeluje bárnu Kadaně!

59:21
    Pozor! Bude tu dvojnásobná přesilovka! Za faul loktem byl vyloučen Jakub Stehlík!