Dallas – Anaheim 3:1 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.)
Detroit – Edmonton 2:1 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 0:1 (kon.) | San Jose – Arizona 0:1 (po s.n.)
Dallas Stars
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Anaheim Ducks
Sobota 09.02.2013, 02:30 • American Airlines Center • NHL

46:03
    Winnik je vyloučen na 2 minuty za sekání.

43:39
    A také Palmieri za tento počin dostává 2 trestné minuty.

33:08
    Roussel je vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování. Hosté tak budou hrát další přesilovou hru.

22:44
    Rome je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení. Hosté tak budou hrát přesilovou hru.

19:01
    Na ledě se strhla menší potyčka, po které je vyloučeno hned pět hokejistů. Domácí Fiddler, Nystrom, Roussel. Za hosty je vyloučen Perry a Souray. Všichni hokejisté obdrželi trest na 2 minuty za hrubost. Anaheim tedy bude hrát přesilovou hru.

12:34
    Staubitz předvedl zákeřný zákrok na Dillona a dostává 5 minutový trest + trest do konce utkání.

11:02
    Po vhazování se do sebe pustili Robidas s Perrym a oba obdrželi trest na 5 minut.

8:11
    Staubitz je vyloučen na 2 minuty za hrubost.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 9. Daley (Roy, Eriksson), 13. Benn (Morrow, Goligoski), 53. Eriksson (Roy, Goligoski) - 36. Bonino (Sbisa, Perry)

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) - Dillon, Robidas, Rome, Daley, Goligoski, Oleksiak - Jágr, Benn, Morrow - Ryder, Roy, Eriksson - Vincour, Eakin, Smith - Roussel, Fiddler, Nystrom
    Anaheim Ducks: Hiller (21. Fasth) - Beauchemin, Souray, Lydman, Sbisa, Lovejoy, Allen - Perry, Getzlaf, Etem - Selanne, Ryan, Palmieri - Winnik, Koivu, Cogliano - Staubitz, Bonino, Beleskey

Rozhodčí: Dennis LaRue, Wes McCauley - Pierre Racicot, Vaughan Rody