Dallas – Anaheim 3:1 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.)
Detroit – Edmonton 2:1 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 0:1 (kon.) | San Jose – Arizona 0:1 (po s.n.)
New Jersey Devils
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Pittsburgh Penguins
Sobota 09.02.2013, 19:00 • Prudential Center • NHL

59:03
    Skvěle se teď Brodeur přesunul k pravé tyči a zabránil tak Malkinovi ve snížení!

58:18
    Mark Fayne (NJD) nedovoleně bránil Glasse. Fleury mizí na střídačku a tak hosté hrají v poli v 5 proti 4.

56:58
    A další vyloučení. Menší trest pro Jamese Neala (PIT) za nesportovní chování.

54:59
    Velká šance pro ďábly definitivně rozhodnout utkání. Paul Martin (PIT) podržel domácího Zajace a domácí mají k dispozici přesilovku 4 na 3.

54:26
    Hostující přesilovka trvala pouze 11 vteřin. James Neal svým faulem oslabuje Pittsburgh a další téměř dvě minuty se bude hrát ve čtyřech.

54:15
    Série vyloučení pokračuje. Tentokrát si početní výhodu po faulu Marka Faynea (NJD) vyzkouší hosté, dvě minuty za hákování.

53:08
    Devils právě vstřelili branku!

Andy Greene křižnou přihrávkou nachází na pravém kruhu volného BOBBYHO BUTLERA a ten střelou k pravé tyči nedává Fleurymu šanci!

Asistence: Andy Greene, Ilja Kovalčuk.

51:15
    Další početní výhoda pro Devils. Vyloučen Jevgenij Malkin (PIT) za podražení.

50:56

Butler pálí z pravého kruhu pouze do břevna hostující branky, od toho se však puk odráží před zcela volného ADAMA HENRIQUA, který nemá se zakončením do prázdné branky sebemenší problém!

Asistence: Bobby Butler, Ilja Kovalčuk.

49:48
    Židlický nejprve tvrdě pálil od modré, poté co se k němu puk dostal znovu vybruslil až před Fleuryho, kde ho faulem zastavil Tanner Glass (PIT), přesilovka pro New Jersey.

42:26
    Greene v menší strkanici s Malkinem. Oba už putují na trestnou lavici.

38:15
    Ryan Carter (NJD) nedovoleně bránil Boychuka, přesilovka pro Pittsburgh.

36:31

Tvrdou střelu Greena z hranice levého kruhu vyráží Fleury pouze k volnému STEFANU MATTEAUOVI a ten pohodlně doráží do odkryté branky!

Asistence: Andy Greene, Adam Larsson.

33:18
    Jevgenij Malkin se prokličkoval až před Brodeura, tam však za záchrannou brzdu v podobě podražení zatáhl Mark Fayne (NJD) a domácí budou hrát oslabení. Hosté se ještě marně dožadují trestného střlení, bude z toho "pouze" přesilovka.

29:40
    Joe Vitale (PIT) narazil Greena na mantinel, trestem jsou dvě minuty za vražení na hrazení.

27:10
    David Clarkson (NJD) krosčekoval Orpika a už usedá na trestnou lavici.

21:56
    Deryk Enegelland (PIT) vyloučen za nedovolené bránění.

13:32
    Souběžné vyloučení domácího Adama Henriqua a hostujícího Roberta Bortuzza, oba menší trest za hrubost. ZA hrubost navíc vyloučen i pittsburghský Pascal Dupuis, což znamená přesilovku pro domácí.

09:20
    Joe Vitale (PIT) tvrdě sestřelil Faynea na mantinel a vysloužil si dvě minuty za vražení na hrazení.

08:40
    Barch i Engelland inkasují oba po pěti minutách, pokračuje se i nadále v pěti hráčích na obou stranách.

08:40
    Na středovém kruhu tvrdá bitka mezi domácím Barchem a hostujícím Engellandem.

06:07
    Jevgenij Malkin (PIT) potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

01:23
    Pittsburgh právě vstřelil branku!

BRANDON SUTTER před brankou tečuje tvrdou ránu Desprese od modré a posílá tučňáky do vedení!

Asistence: Simon Despres, Tyler Kennedy.

00:44
    David Clarkson (NJD) podrazil Malkina a je z toho přesilovka pro Pittsburgh.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 37. Matteau (Greene, Larsson), 51. Henrique (Butler, Kovalčuk), 54. Butler (Greene, Kovalčuk) - 2. Despres (Kennedy, Reese)

New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) - Volčenkov, Židlický, Fayne, Salvador, Greene, Larsson - Bernier, Carter, Gionta - Kovalčuk, Matteau, Zajac - Clarkson, Eliáš, Henrique - Butler, Josefson, Barch.
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) - Orpik, Martin, Engelland, Bortuzzo, Despres, Reese - Kunitz, Crosby, Dupuis - Neal, Malkin, Boychuk -Cooke, Sutter, Kennedy - Glass, Vitale, Adams

Rozhodčí: Lee, Dwyer - MacPherson, Nansen