Přerov – Vsetín 2:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 1:4 (kon.) | Opava – Havířov 1:2 (kon.)
Karviná (Baník) – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Kolín 2:3 (kon.) | Milevsko – Klatovy 3:1 (kon.)
Řisuty – Kobra 4:2 (kon.) | Tábor – Sokolov 10:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Klášterec nO 4:3 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:5 (1:2, 0:1, 2:2)
NED Hockey Nymburk
Sobota 16.02.2013, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Kdyby existovala spravedlnost, tak by to dnes skončilo remízou. Vajgaru není v této sezóně přáno. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:02:34)

60:00

59:45
    Nymburk právě vstřelil branku!
    JAN STEHLÍK dává do prázdné branky. Asistence Přemysl Sedlák.

55:05
    Domácím není souzeno. Útočné snažení domácích nepřineslo své ovoce, Nymburk se na chvilku vymanil z tlaku a PŘEMYSL SEDLÁK využil chyby v hradecké obraně. Asistence Belay.

54:49
    Vajgar má tlak jako hrom.

53:12
    Mařík sám na vteřinku před Matouškem, ten kryje, Přibyl z druhé vlny jen do tyče!

52:06
    Sekera vybojoval puk v rohu, vyslal ho před branku, kde Zvoník v pádu tečoval o kousek vedle.

50:14
    Josef Mazanec golfem o fous minul.

49:15
    Stehlík prověřil Kubešovu pozornost, hradecký brankář odolal i jeho dorážce.

48:37
    Zvoník nedosáhl na nepřesný pas, hradecký icing.

48:22
    Sekerovou ostrou ránu z jízdy Matoušek kryje.

47:12
    Vajgar po vyrovnávací brance ožil, David Kupec však dlouho otálel s přihrávkou, že z akce nakonec nic nebylo.

45:50
    Vajgar právě vstřelil branku!
    MARTIN MAŘÍK se protáhl nymburskou obranou a tváří v tvář prostřelil Matouška mezi betony. Asistence Josef Mazanec.

44:59
    Marek Dvořák před brankou nezametl odražený puk od zadního mantinelu za Matouškova záda. Tutová šance.

44:22
    Domácí kompletní. Hrdinou Vajgaru je Adam Popelka, který v pádu zabránil jasnému gólu hostů.

43:10
    Mařík vyvezl až za Matouškovu branku.

42:20
    Jeden z hostů upadl přes Roberta Procházku, dvě minuty za podražení. Hodně přísné.

41:44
    Popelka pálil od modré, Matoušek vyrazil puk daleko před sebe k Tomšíkovi, který trefil obrovskou výstroj hostujícího brankáře.

41:23
    MARTIN MAŘÍK se vysmekl z rohu, nabruslil si před Matouška a nad lapačku parádně trefil růžek branky. Asistence Adam Přibyl.

40:48
    Hostující Martin Šimek deset minut osobního trestu, upřímně netuším zač mu byl tento trest udělen.

40:01

Nymburk byl v úvodu třetiny velmi aktivní a na straně Vajgaru stálo několikrát obrovské štěstí. Ve 32. minutě jeden nápor hosté zužitkovali a díky Sirotkovi vedou o dva góly. V posledních minutách druhé třetiny se Vajgar slušně tlačil před Romana Matouška, ale zatím bezvýsledně. Třetí třetina začne cca v 19:30 a domácí ji zahájí přesilovou hrou v trvání 103 vteřin.

40:00

39:43
    Pavel Cicvárek dvě minuty za nedovolené bránění.

39:19
    Brejk Nymburka dva na jednoho si hosté totálně zhatili,.

37:51
    Tupý pálil hned po buly, Matoušek nadvakrát lapil jeho pokus.

37:46
    Přibyl kombinoval za brankou, pak to od modré zkoušel Štěpán.

37:09

36:09
    Mazanec i Kubeš bez hole. Vajgar tohle ustál a Procházka vyhazuje.

35:07
    Tomáš Tupý dvě minuty za zdržování hry, když puk z jeho hole končí mimo hrací plochu.

36:14

33:23
    Tupý vyhazuje.

32:40
    Martin Šimek je při chuti, ale jeho ránu z jízdy Kubeš chytá.

32:22
    Popelka vyhazuje.

32:13
    Jan Štěpán dvě minuty za nedovolené bránění.

31:26
    JAROSLAV SIROTEK zakončil do prázdné branky. Hradecký tým měl několikrát velké štěstí a několik nymburských tutovek nevyšlo. Asistence Václav Dvořák.

29:39
    Oba týmy jsou kompletní.

29:16
    Štěpán zhatil šanci Belayovi na poslední chvíli, na druhé straně Matoušek přikryl puk před Kupcem.

27:39
    Ondřej Malínský dvě minuty za držení a Martin Mařík to samé za hrubost.

26:46
    Kubeš čaruje, zlikvidoval dvě obrovské šance hostů, o obě se postaral Martin Šimek.

26:29
    Nymburský icing.

25:04
    Maříkova teč minula branku hostů. Na druhé straně stálo při Vajgaru hned několik svatých, ale hosté rozhozeného postavení Vajgaru nevyužili.

23:51
    Kupec jeden na jednoho, o fous minul branku. Na druhé straně zostra z mezikruží pálil Jan Stehlík.

23:23
    Bičiště pálil nebezpečně z ostrého úhlu, Kubešovi poskakoval puk po betonu.

22:45
    Tempo nám lehce opadlo.

22:30
    Adam Přibyl dojel vyhozený puk a golfem trefil Matouška do masky. Předtím však sudí pískali hru vysokou holí.

21:22
    Marek Dvořák pálil ze střední vzdálenosti. Mířil mezi Matouškovy betony.

20:29
    Hned po buly před Kubešem Štěpán posílá puk přes všechny čáry.

20:01

Hosté z Nymburku vedou o jednu branku. Nymburk se ujal vedení po Treglově střele do odkryté části branky. Vladimír Zvoník dokázal srovnat skóre, ale v 15. minutě poslal do vedení zpět hosty Velechovský. Druhá třetina začne cca v 18:43.

20:00

19:52
    Před Josefem Mazancem zívala prázdná branka. Hradecký forvard trestuhodně mířil nad.

18:47
    Domácí se zlobí. Po Tržilově ráně se Sekera s Přibylem snažili dorážet, ale sudí zbrkle přerušili hru.

17:57
    Horké chvilky před Kubešem, Sedlák však tutovou přihrávku minul.

16:53
    Marek Dvořák upaloval jeden na jednoho. Na pořádné zakončení nebyl prostor a dělovku Dvořáka Matoušek vyrazil betony.

14:58
    Taková nenápadná akce, na jejímž konci FILIP VELECHOVSKÝ poslal puk na beton Kubeše a od toho se došoural do branky. Asistence Přemysl Sedlák.

14:32
    Hradecký icing.

13:49
    VLADIMÍR ZVONÍK srovnává golfem z kruhů mezi Matouškovy betony. Asistence Martin Sekera.

12:16
    Ránu Martina Šimka vyrazil Kubeš jen vpravo od sebe, kde byl zcela sám DOMINIK TREGL a ten uklidil puk do prázdné branky. Asistence Martin Šimek.

11:50
    Štěpánovu dělovku Matoušek vyrazil.

11:14
    Atakovaný Josef Mazanec střílel z mezikruží, jeho rána končí sražena vysoko nad.

10:15
    Stehlík pálil z ostrého úhlu, na druhé straně kontroval ranou zblízka Přibyl.

09:54
    To samé v podání hostů.

09:07
    Icing Vajgaru.

08:49
    Josef Mazanec se obtočil kolem branky, ale po jeho střele puk jen prolétl brankovištěm.

08:20
    Trocha zmatků před Kubešem, ale hosté toho nevyužili.

04:50

04:07
    Tohle domácím nevyšlo a Nymburk vyhazuje.

03:28
    Vajgar tlačí.

02:50
    David Kupec držen Davidem Protivným. Dvě minuty pro hostujícího hráče.

00:45
    Na druhé straně upaloval k Matouškovi Voříšek, ale jeho pokus končí na brankáři hostů.

00:23
    Martin Šimek v první šanci zápasu, Kubeš kryje.

00:01

Hradecký stadion je zaplněn velmi zřídka.

Oba týmy nastupují na led. Do branky hostů se staví Roman Matoušek, do branky Vajgaru Tomáš Kubeš.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Maryška, Tržil, Popelka, Tupý, Chmel, Štěpán, Ištvánik - Voříšek, Kupec, Zvoník, Přibyl, Sekera, Mazanec, Dvořák M., Horváth, Mařík, Jasanský, Tomšík.

NED Hockey Nymburk: Matoušek, Kareš - Šefl, Sem, Malínský, Cicvárek, Šimek K., Havlena, Šimek M., Stehlík, Sedlák, Velechovský, Dvořák V., Sirotek, Protivný, Belay, Bílek, Bičiště, Tregl.

Rozhodčí: S. Mertl - J. Mertl, O. Polák.

Letošní bilance hovoří zatím jasně ve prospěch Středočechů. V pvním zápase sice Vajgar vedl 2:0, ale domácí Polaban otočil na 3:2 a bral tři body. Odveta u Vajgaru byla velmi dramatická. Nymburk šel tři minuty před koncem třetí třetiny do vedení 5:4. Vajgar se dral za vyrovnání, kterého také dosáhl, ale dle sudích až po třetí siréně. Zato třetí vzájemný duel byl jasnou záležitostí. Nymburk doma nedal Vajgaru šanci a vyhrál vysoko 7:0.

Domácí získali ve středu taktéž dva body a to konkrétně v Kolíně. Utkání dospělo až do samostatných nájezdů, které rozhodl odborník na tuto disciplínu Robert Procházka.

Hosté z Nymburka v minulém kole zaskočili na svém ledě lídra z Hodonína, kterého po boji obraly o dva body po výhře 5:4 v prodloužení.

Dnes se u Vajgaru v rámci 34. kola utká domácí Jindřichův Hradec s Nymburkem. Jihočeši stále bojují o účast v play-off a aktuální situace jim velí získat komplet tří bodů. Nic jednoduchého je však nečeká. Nymburk je ve vyrovnané tabulce šestý a jistě by se rád vrátil do pozic, které zaručují zahájení vyřazovacích bojů na domácím kluzišti.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 14. Zvoník (Sekera), 42. Mařík (Přibyl), 46. Mařík (Mazanec) - 13. Tregl (Šimek), 15. Velechovský (Sedlák), 32. Sirotek (Dvořák), 56. Sedlák (Belay), 60. Stehlík

Rozhodčí: S. Mertl - J. Mertl, O. Polák